دنج ترین هتل های دنیا

فراسوی آرامش؛ تصاویری از دنج ترین هتل های دنیا

هتل های خوب لزوما دارای سازه‌هایی بلند و مملو از اشیای طلا اندود نیستند! در این مطلب عکس هایی از دنج ترین هتل های دنیا را مشاهده خواهیم کرد، تصاویری که سبب می‌شوند ذهنیت خود درباره یک هتل خوب و مجلل را تغییر دهید.

دنیا به همین مناطقی که ما به طور روزمره در آن‌ها رفت و آمد می‌کنیم ختم نمی‌شود. خوشبختانه با وجود زیاده‌روی بشر و طمع آن برای برداشت و استخراج بیشتر و بیشتر از زمین، هنوز نقاط بکر و دست نخورده زیادی بر روی سیاره آبی وجود دارند. البته برخی از این مناطق آن‌چنان هم دور افتاده و ناشناخته نیستند، به همین دلیل دنج ترین هتل های دنیا در آن‌ها ساخته شده‌اند.

برخی افراد تنها عادت کرده‌اند به شهرهای شلوغ و پر رفت و آمدی همچون هنگ کنگ و دبی سفر کرده و در هتل‌های چهار یا پنج ستاره درون آن‌ها اقامت کنند، در حالی که اگر مقصود از سفر رسیدن به آرامش و استراحت دادن به روح و روان باشد، این چنین سفرها نتیجه‌بخش نخواهد بود.

برای رسیدن به آرامش باید به دنبال دنج ترین هتل های دنیا باشیم، هتل‌هایی که در نقاطی تقریبا دور افتاده و خارج از شلوغی شهرها بنا شده و در منطقه احداث آن‌ها خبری از آلودگی‌ هوا، آلودگی صوتی و دیگر انواع نویز و برهم‌زننده آرامش نیست.

در گالری زیر می‌توانید عکس‌هایی از این دسته هتل‌ها را مشاهده کنید. برخی از آن‌ها چنان مسحورکننده هستند که نظر هر فردی را درباره سفر عوض می‌کنند. بعید نیست افراد دارای قصد سفر به شهرهای بین‌المللی و شلوغ طی هفته یا ماه‌های آینده، با دیدن عکس‌های دنج ترین هتل های دنیا برنامه خود را به طور کامل تغییر داده و به نقطه‌ای دور افتاده و سرشار از آرامش بروند.

گالری تصاویر دنج ترین هتل های دنیا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

 1. باز شروع کردن عکس املاک ما رو تو اینترنت پخش کردن چه وضعشه ….. خخخ

 2. یجای دنیا اینقدر ارامش یجای دیگه همش جنگو بدبختی این عدالت ن انساینه ن خدایی

 3. یه تیکه گمشده از بهشت…

 4. اگه ما زندگی میکنیم ؟؟
  اونا چی میکنن؟؟

 5. چرا اینقدر دور بریم و پولمون بریزیم تو حلق خارجیا؟؟

  سری به قشم و کیش و خلیج همیشه فارس بزنیم….

 6. اوووووووووووووووووووف فقط بری اونجا بگیری تو آرامش بخوابی، دیدن تصاویرش هم لذت بخشه

 7. ارامش به باطن و خیاله نه هتل وگرنه من ۵۰ تا هتل ۵ ستاره رفتم هتل ۷ ستاره اتلانتیس هم رفتم به نظرم به هیچ کدوم از اون ۵ ستاره ها نمیرسید اسایشش فقط شیک بود