دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸ پس از گلکسی اس ۹

پس از گلکسی اس ۹، دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸ شامل تبلت و گوشی‌های بالارده خواهد شد. آیا سامسونگ در سال ۲۰۱۸ نیز گوشی و تبلت های قدرتمند، با بهترین کیفیت و به‌روزترین سخت‌افزار موجود عرضه می‌کند؟

جدیدترین گوشی‌هایی که توسط سامسونگ رونمایی خواهند شد، گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس هستند. هر دو گوشی مجوز دریافت کرده و آماده معرفی هستند. اما اطلاعاتی در مورد دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸ نیز به دست آمده که احتمالا تولید محصولاتی همچون گلکسی اس ۹ اکتیو و گلکسی نوت ۹ را نشان می‌دهد.

یکی از اعضا فروم توسعه دهندگان XDA، کدنیم برخی از گوشی ها و تبلت های عرضه نشده سامسونگ را در کدهای فاش شده ‌اندروید اوریو ۸.۰ گلکسی نوت ۸ فاش کرد. این لیست گلکسی اس ۹  را با نام Star، گلکسی اس ۹ پلاس را با نام Star 2، گلکسی اس ۹ اکتیو با نام astarqlte و گلکسی نوت ۹ را با کدنیم crown مشخص کرده است.

عرضه گلکسی اس ۹ اکتیو پس از گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس

گلکسی اس 9- دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018

سری اکتیو سامسونگ در ادامه تولید هر سری اس این شرکت عرضه می‌شود همچنین گوشی‌های اکتیو سامسونگ همگی از متریال های با دوام و مستحکم نظامی ساخته شده‌اند.

گوشی‌های گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در آخر ماه فوریه معرفی می‌شوند و به احتمال زیاد در ماه مارس عرضه خواهند شد. بر اساس تجربه‌ای که زمان عرضه سری اکتیو گوشی‌های سامسونگ داریم، گلکسی اس ۹ اکتیو، در تابستان وارد بازار می‌شود.

گلکسی نوت ۹ یکی از دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸

گلکسی نوت 9- دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018

پس از عرضه گلکسی اس ۹ در فصل بهار، و گلکسی اس ۹ اکتیو در تابستان، احتمال رونمایی از گلکسی نوت ۹ تا اواسط تابستان وجود خواهد داشت.

جزییات زیادی از این گوشی در دسترس نیست اما ممکن است به سنسور اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش مجهز شود، قابلیتی که امکان بزرگ‌تر شدن صفحه‌نمایش گوشی را نیز خواهد داد. سنسور اثر انگشت موجود در گلکسی اس ۹ نیز آن‌طور که تا به حال از شایعات مشخص شده، در پشت بدنه قرار دارد، اما احتمالا سامسونگ جایگاه آن را برای لمس راحت‌تر تغییر دهد.

دیگر دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال ۲۰۱۸

دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018

دیگر گوشی‌های موجود در این لیست، گلکسی سی ۱۰, گلکسی سی ۱۰ پلاس، گلکسی جی ۲ ۲۰۱۸، گلکسی جی ۳ نئو، گلکسی جی ۴، گلکسی جی ۶ و گلکسی جی ۸ خواهد بود. این گوشی ها همگی به صورت جهانی در آسیا، اروپا، آفریقا و خاورمیانه عرضه خواهد شد.

در این لیست نام گلکسی ای ۸ ۲۰۱۸ و گلکسی ای ۸ پلاس ۲۰۱۸ نیز به چشم می‌خورد.

تبلت های سامسونگ در سال ۲۰۱۸

تبلت های 2018 سامسونگ- دستگاه‌ های جدید سامسونگ در سال 2018

تبلت های موجود در این لیست شامل گلکسی تب اِی ۱۰.۱ ۲۰۱۸ ، گلکسی تب ای ۲۰۱۸ و گلکسی تب اس ۴ می‌شود همچنین کدنیم های دیگری نیز وجود دارد که هنوز تاریخ معرفی دقیق آن‌ها معرفی نشده اما احتمالا در سال ۲۰۱۸ این امر محقق خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. حالا بذار ببینیم این خوراک داره بعد بگو بعد از اس ۹
    هه

  2. نوت ۸ که توی شهریور/مهر حتمیه

    سری C هم خوبه، بد نیست ولی On سامسونگ فاجعه س