اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560

اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 با نورهای رنگی داخلی معرفی شد

اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 همراه با نورهای رنگی RGB داخلی معرفی شد. این اسپیکر می‌تواند با بازی های شما سینک شده و نسبت به آنچه در بازی‌تان رخ می‌دهد نورهای رنگی را از خود ساطع کند. تصور اجرای یک بازی پلیسی با این اسپیکر جذاب است.

ما مطمئن نیستیم که استفاده لوازم جانبی و ابزارهای دنیای گیمینگ از نورهای رنگی روندهای محبوب کنونی بازار باشند، اما به نظر می‌رسد که این نورهای جذاب می‌توانند تکامل بخش این لوازم باشند. در واقع کمپانی لاجیتک مشغول کار بر روی محصولاتی این چنینی است که در تازه‌ترین آن‌ها از اسپیکر گیمینگ لاجیتگ G560 پرده برداری کرده است.

آنچه که اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 را با سایر رقبای بازار متمایز می‌سازد، مجهز بودن آن‌ها به نورهای رنگی RGB داخلی است. این نورها با تکنولوژی G LIGHTSYNC شرکت لاجیتک هم گام سازی می‌شود. این بدان معناست که هر زمان شما بازی کنیدف این نورها بسته به آنچه که در جریان بازی رخ می‌دهد تغییر پیدا می‌کنند.

عملکرد اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560

ما می‌توانیم فرض را بر این بگیریم که نورهای ساطع شده از اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 می‌توانند در بسیاری از بازی‌ها که نور نقش مهمی را در آن‌ها ایفا می‌کنند خودی نشان دهند. به طور مثال می‌توان به بازی‌هایی اشاره کرد که در آن شما سوار بر یک خودرو پلیس شده‌اید و این اسپیکرها نقش نورهای آبی و قرمز اتومبیل شما را بازی خواهند کرد. به طور مثال هنگامی که تیر خورده‌اید این چراغ‌ها به رنگ قرمز درآمده یا وقتی در آب مشغول شنا کردن هستید آن‌ها به رنگ آبی تغییر کنند.

قیمت

مسلما این یک ویژگی جدید برای اسپیکرها خواهد بود، اما بهره‌مندی از آن چندان هم برای شما ارزان تمام نمی‌شود. اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 را می‌توانید با قیمت 200 دلار از سایت رسمی خود شرکت لاجیتک خریداری کنید. مشخص نیست این محصول در چه بازارهایی به صورت فیزیکی به فروش خواهد رسید.

۳ دیدگاه

  1. قیمتش مناسبه برای گیمر حرفه ای الان بخوای یه سیستم برای اجرای بازی روی حالت الترا جمع کنی بین 25تا35 میلیون باید خرج کنی یا لپتاپ بین 8 تا 18 میلیون کسی ک 25 میلیون می ده برای سیستم 200دلار چیزی نیست براش وقتی بین 7تا11میلیون تومان فقط پول کارت گرافیک می شه رام4 میلیون cpu 8میلیون مادربرد 3تا4میلیون تومان دیگه مانیتور و بقیه ب قطعات هم حدود 3میلیون تومان هزینه ی گیم تو ایران خیلی زیاده درحالی ک مثلا همین کارت گرافیک تو امریکا 1000دلاره با اف شده 800دلار توی ایران ب جای 5میلیون دارن 11میلیون تومان می گیرن یه طوری گمرک می گیرن انگار خودشون تولید کردن هزینه ی 2تا cpu رو میدیم

    (1)
  2. رنگ واسه چیمونه قیمتاشو کم ممیکردنن بجای این قرتی بازیا

    (0)
  3. خوشگلن ولی 200 دلار نمیارزه بابا

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*