اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560

اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 با نورهای رنگی داخلی معرفی شد

اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 همراه با نورهای رنگی RGB داخلی معرفی شد. این اسپیکر می‌تواند با بازی های شما سینک شده و نسبت به آنچه در بازی‌تان رخ می‌دهد نورهای رنگی را از خود ساطع کند. تصور اجرای یک بازی پلیسی با این اسپیکر جذاب است.

ما مطمئن نیستیم که استفاده لوازم جانبی و ابزارهای دنیای گیمینگ از نورهای رنگی روندهای محبوب کنونی بازار باشند، اما به نظر می‌رسد که این نورهای جذاب می‌توانند تکامل بخش این لوازم باشند. در واقع کمپانی لاجیتک مشغول کار بر روی محصولاتی این چنینی است که در تازه‌ترین آن‌ها از اسپیکر گیمینگ لاجیتگ G560 پرده برداری کرده است.

آنچه که اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 را با سایر رقبای بازار متمایز می‌سازد، مجهز بودن آن‌ها به نورهای رنگی RGB داخلی است. این نورها با تکنولوژی G LIGHTSYNC شرکت لاجیتک هم گام سازی می‌شود. این بدان معناست که هر زمان شما بازی کنیدف این نورها بسته به آنچه که در جریان بازی رخ می‌دهد تغییر پیدا می‌کنند.

عملکرد اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560

ما می‌توانیم فرض را بر این بگیریم که نورهای ساطع شده از اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 می‌توانند در بسیاری از بازی‌ها که نور نقش مهمی را در آن‌ها ایفا می‌کنند خودی نشان دهند. به طور مثال می‌توان به بازی‌هایی اشاره کرد که در آن شما سوار بر یک خودرو پلیس شده‌اید و این اسپیکرها نقش نورهای آبی و قرمز اتومبیل شما را بازی خواهند کرد. به طور مثال هنگامی که تیر خورده‌اید این چراغ‌ها به رنگ قرمز درآمده یا وقتی در آب مشغول شنا کردن هستید آن‌ها به رنگ آبی تغییر کنند.

قیمت

مسلما این یک ویژگی جدید برای اسپیکرها خواهد بود، اما بهره‌مندی از آن چندان هم برای شما ارزان تمام نمی‌شود. اسپیکر گیمینگ لاجیتک G560 را می‌توانید با قیمت ۲۰۰ دلار از سایت رسمی خود شرکت لاجیتک خریداری کنید. مشخص نیست این محصول در چه بازارهایی به صورت فیزیکی به فروش خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. قیمتش مناسبه برای گیمر حرفه ای الان بخوای یه سیستم برای اجرای بازی روی حالت الترا جمع کنی بین ۲۵تا۳۵ میلیون باید خرج کنی یا لپتاپ بین ۸ تا ۱۸ میلیون کسی ک ۲۵ میلیون می ده برای سیستم ۲۰۰دلار چیزی نیست براش وقتی بین ۷تا۱۱میلیون تومان فقط پول کارت گرافیک می شه رام۴ میلیون cpu 8میلیون مادربرد ۳تا۴میلیون تومان دیگه مانیتور و بقیه ب قطعات هم حدود ۳میلیون تومان هزینه ی گیم تو ایران خیلی زیاده درحالی ک مثلا همین کارت گرافیک تو امریکا ۱۰۰۰دلاره با اف شده ۸۰۰دلار توی ایران ب جای ۵میلیون دارن ۱۱میلیون تومان می گیرن یه طوری گمرک می گیرن انگار خودشون تولید کردن هزینه ی ۲تا cpu رو میدیم

  2. رنگ واسه چیمونه قیمتاشو کم ممیکردنن بجای این قرتی بازیا

  3. خوشگلن ولی ۲۰۰ دلار نمیارزه بابا