قیمت آیفون ایکس 2018 چقدر است

قیمت آیفون ایکس ۲۰۱۸ بیش از هزار دلار خواهد بود!

تحلیلگران معتقدند قیمت آیفون ایکس ۲۰۱۸ (iPhone X 2018) بیشتر از قیمت مدل ۲۰۱۷ آن خواهد بود. مدل فعلی با قیمت پایه ۹۹۹ دلار عرضه می‌شود و به همین خاطر فروش ضعیفی را نیز داشته است.

همراه با عرضه آیفون ۱۰ در سال ۲۰۱۷، کمپانی اپل گران قیمت‌ترین آیفون تولید شده در طول تاریخ را با قیمت پایه ۹۹۹ دلار که تا ۱۱۴۹ دلار برای مدل ۲۵۶ گیگابایتی آن هم بالا می‌رود را روانه‌ی بازار کرد. طی ماه‌های گذشته، گزارش‌هایی منتشر شده بود که خبر از کاهش قیمت آیفون ایکس ۲۰۱۸ نسبت به مدل پیشین خود می‌داد، اما ظاهرا این گزارش‌ها شایعه‌ای بیش نبوده و چنین چیزی صحت ندارد.

گزارش‌هایی مبنی بر این که فروش آیفون ایکس اپل باب میل این کمپانی نبوده و به خاطر قیمت بالایی که دارد، نتوانسته انتظارات اپل را برآورده کند را شنیده‌ایم. شاید به همین خاطر همگی انتظار داشتیم تا اپل با کاهش قیمت آیفون ایکس ۲۰۱۸ خود بتواند به فروش هرچه بیشتر این محصول کمک کند، اما استیون میلونوویچ و بنجامین ویلسون، تحلیلگران شرکت UBS معتقدند که نباید انتظار چنین استراتژی را از اپل داشته باشیم.

بر اساس اطلاعات تاریخی و هم اینکه منابع، فعالان سابق در شرکت اپل هستند، یادداشت تحلیلگران برای سرمایه گذاران اینگونه است:

زمانی که اپل یک گروه قیمتی را ایجاد می‌کند، آن را معمولا حفظ می‌کند. این چیزی است که ما از کارکنان سابق اپل شنیده‌ایم.

دقیقا قیمت آیفون ایکس ۲۰۱۸ چقدر است؟

این بدان معناست که اپل احتمالا نه تنها قیمت آیفون ایکس ۲۰۱۸ را حفظ خواهد کرد،‌ بلکه حتی شانس این که برای جبران مافات آیفون ۱۰ سال گذشته قیمت آن را افزایش دهد نیز زیاد است. با فرض بر این که تحلیلگران درست می‌گویند، ما می‌توانیم آیفون ۱۰ مدل ۲۰۱۸ را با قیمت پایه ۱۱۰۰ دلار خریداری کنیم. بدیهی است که این‌ها تنها پیش‌بینی‌هایی است که بر اساس تحلیل‌ها انجام گرفته و لزوما ممکن است درست نباشند، پس باید منتظر رونمایی رسمی از این گوشی باشیم تا اپل به صورت رسمی قیمت آن را نیز اعلام کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. اصلا مشکلی نداره
    هیچ کس نمیخره هرچقدر میخوای گرون کن

  2. بیشتر از ۱۰۰۰ دلار واقعا هیچ گجتی ارزش خریدن نداره چه وضعشه آخه ؟

  3. همینجوریش که آقایون فروشنده حسابی میکشن روش
    حالام اپل میخواد بکشه روش؟

  4. چخبرههه مگه سر اورده؟؟؟

  5. خونت خراب شه ینی ۶ میلیونم بیشتره؟؟