بهترین اپلیکیشن اندرویدی

نامزدهای بهترین اپلیکیشن اندرویدی گوگل پلی در سال ۲۰۱۸

بهترین اپلیکیشن اندرویدی گوگل پلی در دسته‌بندی‌های مختلف به زودی معرفی می شود. اگرچه در نهایت درون هر دسته‌بندی یک برنامه به عنوان برترین اپلیکیشن اعلام خواهد شد، اما پیش از آن تعداد زیادی برنامه به عنوان نامزد معرفی شده‌اند.

در فروشگاه گوگل پلی، نزدیک به دو میلیارد اپلیکیشن وجود دارد! پس بعید نیست هنوز نامی از بهترین ابزارهای اندرویدی که برایتان فوق‌العاده کاربردی خواهند بود، نشنیده باشید. دقیقا به همین دلیل گوگل یک سیستم «جایزه گوگل پلی» راه‌اندازی کرده و در زمینه‌های مختلف، بهترین اپلیکیشن اندرویدی سال را معرفی می‌کند تا کاربران با بهترین ابزارهای اندرویدی موجود از نظر همین شرکت آشنا شوند.

برخی اپلیکیشن‌ها از نظر طراحی و رابط کاربری و برخی دیگر از نظر عملکرد، نوآوری‌های ارائه شده و کیفیت قدرتمند محسوب می‌شوند. در حال حاضر لیستی متشکل از نام نامزدهای بهترین اپلیکیشن اندرویدی گوگل پلی در سال ۲۰۱۸ اعلام شده است.

روال انتخاب بهترین اپلیکیشن اندرویدی

روی هم رفته ۹ دسته‌بندی متفاوت وجود داشته و درون هر کدام نام ۵ نرم افزار دیده می‌شود. با فرا رسیدن مهمترین رویداد گوگل در سال جاری یعنی Google I/O 2018 برندگان اصلی که از بین نام‌های درون این لیست انتخاب می‌شوند را مشاهده خواهیم کرد.

با کلیک بر روی نام هر برنامه به صفحه دانلود آن از گوگل پلی استور منتقل خواهید شد. در مقابل نام هر برنامه، نام سازنده آن نوشته شده است.

اپلیکیشن رضایت‌بخش

بهترین تجربه دسترسی

بهترین تاثیر اجتماعی

بهترین اپلیکیشن مستقل

سازنده بهترین جامعه بازی‌کنان

بهترین تجربه واقعیت افزوده یا مجازی

ساختار پایدار برای میلیون‌ها تجربه

استارتاپ نمونه

بهترین پیشرفت

در روز هفتم می (هفدهم اردیبهشت) و در جریان کنفرانس Google I/O سال جاری، برندگان نهایی معرفی خواهند شد. البته مجبور نیستید تا آن زمان صبر کنید. هر چه باشد هر پنج اپلیکیشن در هر دسته‌بندی، از میان میلیاردها برنامه انتخاب شده است، پس حتما ارزش امتحان کردن خواهند داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. اولین باره میشنوم به بهترین اپلیکیشنا هم جایزه میدن
    خسته نباشید بابت مطلب

  2. از بین اینا فقط اسم کلش رویال با پوکمون گو آشنا میزد

  3. هیچ کدوم نمیشناسم 😐 اگر تونستین یه مقاله در مورد معرفی این اپ ها هم برید لطفا

  4. به اپلیکیشنا هم جایزه میدن
    مگه اسکاره ؟

  5. هیچ کدوم و استفاده نکردم