هیوندای سانتافه 2019

بررسی اولیه هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ (گجت تی وی)

هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ (Hyundai Santa Fe) اخیرا به طور رسمی برای بازار جهانی معرفی شد. در این مطلب، بررسی ویدیویی سانتافه ۲۰۱۹ را آماده کرده‌ایم و قصد داریم مشخصات فنی و ویژگی‌های طراحی این شاسی بلند دوست‌داشتنی را بررسی کنیم.

در آخرین روزهای سال ۱۳۹۶، شرکت هیوندای به طور رسمی در کره جنوبی از نسل جدید شاسی بلند محبوب خود رونمایی کرد. هیوندای سانتافه (Hyundai Santa Fe) اکنون در دو نسخه ۵ و ۷ نفره به بازار جهانی عرضه می‌شود. مدل ۵ نفره که قبلا سانتافه اسپورت شناخته می‌شد، اکنون در مدل ۲۰۱۹ با نام سانتافه روانه بازار خواهد شد و نسخه ۳ ردیفه و ۷ نفره با نام سانتافه XL به بازار عرضه می‌شود.

هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ از طراحی لوکس‌تری نسبت به قبل بهره می‌برد و جلوپنجره موسوم به آبشاری در نمای روبروی خودرو جلب توجه می‌کند. ابعاد این شاسی بلند محبوب نیز بزرگ‌تر شده و به همین دلیل فضای بیشتری در داخل کابین و صندوق بار در اختیار سرنشینان قرار می‌گیرد. تغییرات طراحی به داخل کابین نیز کشیده شده و هیوندای از فناوری‌های جدیدی درون خودرو استفاده کرده است. در مجموع، شرکت هیوندای عزم خود را جزم کرده تا سانتافه ۲۰۱۹ بتواند به روند موفقیت و محبوبیت همیشگی خود ادامه دهد.

ما در این ویدیوی دوبله شده، ویژگی‌های طراحی و تفاوت‌های ظاهری نسل جدید سانتافه در مقایسه با نسل قبلی را بررسی می‌کنیم و امکانات و مشخصات فنی و موتوری آن را مرور خواهیم کرد. با گجت نیوز همراه باشید.

ویدیوی بررسی هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ممنون ولی کسی مگه اقازاده باشه سمت اینجور چیزا بره