هواوی Y7 Prime 2018

اسلات سه گانه در گوشی هواوی Y7 Prime 2018 نیازهای شما را تامین می‌کند

گوشی هواوی وای ۷ پرایم ۲۰۱۸ (Huawei Y7 Prime 2018) از دو اسلات سیم کارت در کنار یک اسلات مستقل برای کارت حافظه جانبی استفاده می‌کند. در این مطلب ویژگی اسلات سه گانه هواوی Y7 Prime 2018 را بررسی می‌کنیم.

اگر شما یک گوشی هوشمند دو سیم کارته داشته باشید و حافظه داخلی دستگاه شما کافی نباشد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ در حال حاضر اکثر گوشی‌های موجود در بازار تنها یک سیم کارت به همراه یک کارت SD را پشتیبانی می‌کنند. این در حالی است که ترکیبی از دو سیم کارت به همراه ‌کارت SD  بسیار نادر است. این برای کاربران جوان که می‌خواهند سیم کارت‌های خود را حفظ کنند و در عین حال حافظه گوشی را افزایش دهند، آزاردهنده است. گوشی هواوی وای ۷ پرایم ۲۰۱۸ (HUAWEI Y7 Prime 2018)، یک گوشی هوشمند اقتصادی، این مشکل را حل می‌کند و از دو اسلات سیم کارت در کنار یک اسلات مستقل برای کارت MicroSD تا ۲۵۶ گیگابایت بهره‌مند است.

دو سیم‌کارت فعال؛ هم کار و هم سرگرمی

اگر شما در دسته کاربرانی باشید که سفرهای زیادی را تجربه می‌کنید، در هر کشور نیاز دارید با استفاده از سیم‌کارت محلی، هزینه‌های خود را کاهش دهید. بسیاری از افراد از دو گوشی هوشمند برای سفرهای خود استفاده می‌کنند اما استفاده از گوشی های دو سیم کارته می‌تواند راهکار بسیار بهتری باشد. هواوی Y7 Prime 2018 یک اسلات دو سیم کارت ارائه می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید از دو سیم کارت مختلف بر روی دستگاه استفاده کنید و در هر زمانی که خواستید، هر کدام را فعال و استفاده کنید.

علاوه بر این، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و نسل جدید از سیم کارت دوم برای تاییدیه اعتبار در سایت‌های مختلف استفاده می‌کنند و اگر گوشی هوشمند شما از دو سیم کارت به صورت همزمان پشتیبانی کند، تاثیر بسیار خوبی در عملکرد روزمره شما خواهد داشت. البته این همه ماجرا نیست چرا که هواوی Y7 Prime 2018 از یک اسلات سه گانه برخوردار است که از دو اسلات برای دو سیم کارت به صورت همزمان فعال می‌توان استفاده کرد و از کارت سوم به عنوان درگاه MicroSD می‌توان بهره برد. با این حساب کاربران ضمن داشتن دو سیم کارت بر روی دستگاه می‌توانند از حافظه بیشتری هم برخوردار شوند.

صدها ویدیو و سریال همیشه همراه شما

کاربران جوان کارهای زیادی با گوشی هوشمند خود دارند. آنها همچنین باید حجم زیادی از اطلاعات را مدیریت کنند. مثلا فایل‌های ارسالی در WhatsApp، پست‌های توییتر و تصاویر، فیلم‌ها، آهنگ‌های مختلف حجم زیادی از حافظه داخلی را اشغال می‌کند.

هواوی Y7 Prime 2018 به طور خاص یک اسلات سوم را برای کارت Micro SD تا ۲۵۶ گیگابایت طراحی کرده است. بدین ترتیب کاربران می‌توانند تمام فصل‌های یک سریال مورد علاقه را دانلود کرده و آنها را در هر زمان و هر مکان تماشا کنند؛ مخصوصا در راه کار یا خانه!

حفظ تعادل کار و زندگی با هواوی Y7 Prime 2018

مدل دو سیم کارت در هواوی Y7 Prime 2018 بهترین گزینه برای مصرف‌کنندگان جوان در حفظ تعادل کار و زندگی خود است که با ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت در اسلات سوم، بهترین گزینه برای این دسته از کاربران به حساب می‌آید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. سامسونگم خیلی وقت پیش این مشکلو حل کرده

  2. باید برای نسل قبلیشم همین کارو میکرد