آیفون 6.5 اینچی

شماتیک آیفون ۶.۵ اینچی طراحی این گوشی را نشان می‌دهد

شماتیک آیفون ۶.۵ اینچی و آیفون ۶.۱ اینچی اپل، علاوه بر طراحی این تلفن های هوشمند، اطلاعات جالبی از ابعاد آنها را نیز در اختیارمان قرار می‌دهند. به نظر می‌رسد کاربران باید خود را برای موبایلی بزرگ اما کم‌حاشیه آماده کنند.

آیفون ۶.۵ اینچی که در وقع نسخه «پلاس» گوشی های آینده اپل خواهد بود، قرار است به صفحه نمایشی اولد و لبه به لبه مجهز شود. تصور می‌کنید برای به‌کارگیری یک نمایشگر بزرگ، مهندسان تا چه اندازه ابعاد دستگاه را افزایش داده‌اند؟

آیفون ۶.۵ اینچی کوچک‌تر از آیفون ۸ پلاس خواهد بود

مطابق با تصاویر منتشر شده، این تلفن هوشمند با صفحه نمایشی ۶.۵ اینچی در قابی با ابعاد ۶.۱۸ اینچ (۱۵۶.۹ میلی‌متر) در ۳.۰۳ اینچ (۷۶.۹ میلی‌متر) جای خواهد گرفت. این در حالی‌ست که پیش‌تر آیفون ۸ پلاس با صفحه نمایشی ۵.۵ اینچی، با ابعاد ۶.۲۴ اینچ (۱۵۸.۴ میلی‌متر) در ۳.۰۷ اینچ (۷۷.۹ میلی‌متر) تولید شده بود. این موضوع به خوبی با اطلاعات قبلی پیرامون بدنه کامپکت آیفون جدید هم‌خوانی دارد.

عکس پیش رو همچنین طراحی آیفون ۹ با نمایشگر ۶.۱ اینچی را نیز به تصویر می‌کشد. این نسخه «اقتصادی» که گفته می‌شود با پنل LCD و بدون ۳D Touch به دست کاربران خواهد رسید، یک دوربین در بخش پشتی داشته و با ابعاد ۵.۷۹ اینچ (۱۴۷ میلی‌متر) در ۲.۸۱ اینچ (۷۱.۳ میلی‌متر) تولید می‌شود.

فعلا شماتیک تنها مدلی که به عنوان جایگزین آیفون X قرار است با نمایشگر ۵.۸ اینچی اولد ساخته شود، منتشر نشده است. هر سه این گوشی های موبایل با آخرین نسخه آی او اس، بریدگی بالای صفحه و سیستم تشخیص چهره Face ID روانه بازار می‌شوند. به علاوه، احتمالا نسخه‌های ۵.۸ و ۶.۱ اینچی آیفون نیز همانند مدل پلاس به تراشه ۷ نانومتری A12 مجهز خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. قیمتش حتما خدا تومنه..