رنو ساندرو

سایپا تحویل خودروی تندر 90 به جای رنو ساندرو را تکذیب کرد

شایعه شده بود که شرکت پارس خودرو امکان تحویل خودروی رنو ساندرو را به خریداران ندارد و می‌خواهد این خودرو را با تندر 90 جایگزین کند. با این حال گروه خودروسازی سایپا با صدور اطلاعیه‌ای، این خبر را تکذیب کرد.

اخیرا تصویری در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها منتشر شده که نشان‌دهنده بخشنامه‌ای از شرکت پارس خودرو، از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی سایپا است. در این تصویر ادعا شده که امکان تحویل رنو ساندرو معمولی با گیربکس پیشرفته JHQ به خریداران وجود ندارد و این شرکت می‌تواند خودروی تندر 90 با گیربکس پیشرفته JHQ را به مشتریان تحویل دهد.

تحویل تندر 90 به جای رنو ساندرو اختیاری است

به دنبال انتشار این خبر، گروه خودروسازی سایپا تحویل اجباری خودروی تندر 90 به خریداران به جای ساندرو را تکذیب کرد و گفته این اتفاق با رضایت مشتریان رخ داده است. سایپا اطلاعیه‌ای در این زمینه صادر کرد که متن آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

به اطلاع می‌رساند در پی درخواست جمعی از مشتریان در خصوص جایگزینی تندر 90 به جای ساندرو، این شرکت در جهت کسب رضایت مشتریان بخشنامه‌ای صادر کرد که بر اساس آن خریداران ساندرو می‌توانند در صورت تمایل به جای این خودرو تندر 90 دریافت کنند. این طرح کاملا اختیاری و بسته به تمایل مشتریان بوده و هیچ‌گونه اجباری برای دریافت تندر 90 به جای ساندرو نیست.