گلکسی A سال 2019

گوشی های سری گلکسی A سال ۲۰۱۹ به دوربین سه گانه مجهز می‌شوند

گوشی های سری گلکسی A سال ۲۰۱۹ به دوربین سه گانه مجهز شده و دیگر ویژگی‌های مهم پرچمداران سری S را نیز خواهند داشت. به این ترتیب می‌توان پیش‌بینی کرد فاصله گوشی های سری گلکسی ای سامسونگ با پرچمداران آن، سال آینده از همیشه کمتر خواهد شد.

سامسونگ طی سال‌های اخیر، در بازار گوشی های میان‌رده توسط شرکت‌های چینی بزرگ همچون هواوی و شیائومی به چالش کشیده شده است. همین موضوع سبب شده این شرکت برنامه‌های مهمی برای گوشی های سری گلکسی A سال ۲۰۱۹ داشته باشد. این گوشی‌ها برخلاف محصولات سری J، بسیاری از قابلیت‌های سخت افزاری و مخصوصا نرم افزاری پرچمداران سامسونگ را دارند، اما در سال ۲۰۱۹، فاصله‌شان با پرچمداران باز هم کاهش پیدا خواهد کرد.

ویژگی‌های محصولات سری گلکسی A سال ۲۰۱۹

به همین دلیل، دوربین سه گانه که انتظار داریم برای نخستین مرتبه در گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ به کار برود، در همه یا حداقل برخی از مدل‌های گلکسی A سال ۲۰۱۹ نیز وجود خواهد داشت. البته بدون شک نوع سنسور و در پی آن کیفیت و حداکثر رزولوشن دوربین میان‌رده‌های این سری با دوربین گلکسی S10 تفاوت خواهد داشت. انتظار داریم برخلاف اولین دوربین موبایل سه گانه که توسط هواوی و متشکل از سنسور عادی، سنسور تله فوتو و سنسور سیاه و سفید تشکیل شد، مورد سوم در دوربین سه گانه سامسونگ با یک سنسور سوپر واید جایگزین شود.

گلکسی A سال 2019

طبق گزارش‌های جدید، اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر، نه تنها در گلکسی اس ۱۰ به کار خواهد رفت، بلکه پیش از معرفی این گوشی شاهد به کارگیری فناوری یاد شده در یک یا چند میان‌رده جدید شرکت نیز خواهیم بود.

از طرفی می‌دانیم جایگزین‌های گلکسی ای ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس ۲۰۱۸، در آخرین ماه‌های سال جاری و پیش از رونمایی پرچمداران سری S سال آینده رونمایی خواهند شد. پس بعید نیست منظور از میان‌رده‌های یاد شده، دو یا چند گوشی از سری گلکسی A سال ۲۰۱۹ باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. چرا همه برنامه های مهم رو برا ۲۰۱۹ دارن ؟ نه تنها این شرکت بلکه بقیه شرکتا تمرکزشونو گزاشتن برا سالی دیگ