بیلبورد تلویزیون 8K سامسونگ در برلین

تلویزیون 8K سامسونگ در نمایشگاه ایفا 2018

تلویزیون 8K سامسونگ قرار است در نمایشگاه ایفا 2018 (IFA 2018) برلین معرفی شود. این خبری است که به لطف یک بیلبورد نصب شده در شهر برلین آلمان و درست چند روز مانده به برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ به دست آمده است.

شکی نیست که سامسونگ مشغول کار بر روی تلویزیون های 8K است و در حالی که هنوز بسیاری از کاربران تلویزیون های خودشان را به 4K ارتقا نداده‌اند، سامسونگ قصد دارد با حضور در نمایشگاه ایفا 2018 که تا چند هفته دیگر در برلین آلمان برگزار می‌شود از نخستین تلویزیون 8 کی خود پرده برداری کند. در حال حاضر نشانه‌های مهمی وجود دارد که ثابت می‌کنند تلویزیون 8K سامسونگ برای نخستین بار در برلین چشم به جهان خواهد گشود.

یکی از نخستین نشانه‌هایی که خبر از معرفی تلویزیون 8K سامسونگ در نمایشگاه ایفا 2018 می‌دهد، عبارت «خودتان را برای شگفتی در ایفا آماده کنید» است که سامسونگ از آن برای رویداد خبری مهمش در نمایشگاه IFA امسال استفاده کرده است. سامسونگ تلویزیون Q9S 8K خود را در نمایشگاه CES 2018 که ماه ژانویه برگزار شد، به نمایش گذاشت. آن‌ها همچنین در طول برگزاری کنفرانس QLED and Advanced Display که چند ماه پیش برگزار شد نیز خبر عرضه چندین تلویزیون 8K در سال جاری را تایید کرده‌اند.

بیلبورد تلویزیون 8K سامسونگ در برلین

بیلبورد تلویزیون 8K سامسونگ در برلین

البته سامسونگ هنوز به طور دقیق اعلام نکرده که چه مدل‌هایی از تلویزیون 8 کی خود را با چه قیمت‌هایی و در چه زمانی روانه‌ی بازار خواهد کرد. ما در نمایشگاه IFA 2018 می‌توانیم پاسخ به تمامی این پرسش‌ها را بیابیم. ایفا امسال از 9 الی 14 شهریور ماه در برلین آلمان برگزار خواهد شد. کمپانی سامسونگ یک بیلبورد تبلیغاتی را پیش از آغاز به کار این نمایشگاه در برلین نصب کرده است که خود گویای همه چیز است. ما همچنان منتظر خواهیم ماند تا ببینیم آیا در نهایت تلویزیون 8K سامسونگ در این نمایشگاه معرفی می‌شود و زمان عرضه آن نیز مشخص خواهد شد یا خیر!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

8 دیدگاه

  1. فک نکنم به صورت تجاری در بیاد چون هنوز بازار ظرفیت 8k رو نداره و بیش تر به 4k bdr میپردازن اما طی سال های اینده این میاد

  2. اووووووف ترکونده که چه حالی میده فیلم دیدن با این تلویزیون

  3. من الانشم ۱۰۸۰ میبینم مو به تنم سیخ میشه از کیفیتی ک داره چه برسه8k😰😱

  4. ایران هنوز نتونسته شبکه هارو 4K کنه چه برسه 8K