تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ

تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ گواهی +HDR10 را دریافت کردند

تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ و همچنین سری Premium UHD سامسونگ موفق به دریافت تاییدیه رسمی +HDR10 شدند. +HDR10 باعث می‌شود بینندگان بتوانند تصاویر را با همان کیفیتی که در واقعیت هستند تماشا کنند.

شرکت سامسونگ موفق شد تاییدیه رسمی نشان +HDR10 را برای سری 2018 تلویزیون های QLED و Premium UHD خود دریافت کند. این نشان رسما تایید می‌کند که سری تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ با +HDR10 سازگاری کامل دارند. +HDR10 در واقع نسل آینده فناوری‌های اصلی در خلق تصاویری با کیفیت فوق بالا در تلویزیون محسوب می‌شود. این فناوری باعث می‌شود بیننده تصاویر را دقیقا با همان کیفیت مورد نظر تولیدکنندگان فیلم مشاهده کند.

تصاویر واقعی در تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ

فناوری +HDR10 در تلویزیون‌های مجهز به HDR باعث می‌شود تا بتوانند با استفاده از ابرداده‌های دینامیکی، میزان روشنایی را در هر صحنه به صورت مجزا تنظیم کنند. به این ترتیب تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ می‌توانند صحنه‌های روشن را روشن‌تر و صحنه‌های تاریک‌ را تاریک‌تر نمایش داده و حس واقعی بودن تصاویر را تقویت کنند.

تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ

از جمله همکاری‌های سامسونگ در حوزه +HDR10 می‌توان به همکاری با شرکت TP Vision اشاره کرد که بر توسعه، تولید و بازاریابی تلویزیون‌های فیلیپس هم نظارت دارد. این شرکت قرار است +HDR10 را در سری تلویزیون های 4K این شرکت وارد کند. شرکت V-Silicon (Sigma Design سابق) نیز قرار است فناوری +HDR10 را در غرفه خصوصی خود در نمایشگاه ایفا 2018 معرفی کند.

شرکت برادران وارنر نیز قرار است تولید محتواهای سازگار با +HDR10 را آغاز و در انتهای سال جاری آنها را برای کاربران خانگی عرضه کند. شرکت سامسونگ همچنین وارد یک قرارداد همکاری با شرکت فاکس قرن بیستم شده است تا روند اعطای گواهی +HDR10 را استانداردسازی کند تا شناخت این فناوری برای خلق‌کنندگان برنامه‌ها ساده‌تر شود. شرکت فاکس قرن بیستم در حال حاضر چندین برنامه برای عرضه آماده کرده و در چند هفته آینده آنها را به صورت عمومی عرضه خواهد کرد.

تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ

شرکت معتبر تلویزیون آنلاین راکوتن (Rakuten) در حال حاضر به دنبال همکاری با سامسونگ است تا بتواند برنامه‌هایی با کیفیت +HDR10 را به کاربران اروپایی خود عرضه کند. مدیرمحصول شرکت راکوتن می‌گوید:

ما می‌خواهیم بهترین تجربه سینمایی را در اختیار کاربرانمان قرار دهیم. سامسونگ برترین شریک ما دراین خصوص است و همکاری‌های ما در حوزه +HDR10 می‌تواند شرکت راکوتن را به عرضه کننده اصلی تلویزیون‌های اینترنتی برای تلویزیون‌های هوشمند تبدیل کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. واقعا دیدن فیلم با کیفیت روح ادمو تازه میکنه . خیلی لذت بخش تره

  2. تو ایران هیچ چیزی ساپورت نمیشه .همینی هم که داریم برندارن جای شکر داره