زندگی رباتیک

رویای زندگی رباتیک تا ۵ سال آینده محقق می‌شود

بنیان‌گذار بزرگترین استارتاپ ژاپنی اعلام کرد با ترکیب هوش مصنوعی و علم رباتیک، می‌توانیم رویای زندگی رباتیک را به زودی محقق سازیم. در ادامه از جزئیات این موضوع مطلع خواهیم شد.

تورو نیشیکاوا (Toru Nishikawa)، بنیان‌گذار بزرگترین استارتاپ ژاپنی معروف به پریفرد نتورکز (Preferred Networks) اظهار کرد با برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های انجام شده قصد داریم تا ۵ سال آینده، رویای زندگی رباتیک را محقق سازیم. ما در آینده نزدیک شاهد عرضه ربات های خودران خواهیم بود که می‌توانند اتاق را تمیز کرده و به راحتی اشیای روی زمین را بلند کنند. استارتاپ پریفرد نتورکز بر این باور است که می‌تواند تا ۵ سال دیگر ربات‌های رونمایی شده خود را به دست مشتریان برساند.

زندگی رباتیک

ترکیب زندگی رباتیک و هوش مصنوعی

استارتاپ پریفرد نت‌ورکز در حال حاضر بیش از دو میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده و به علت تمرکز بر حوزه هوش مصنوعی از شهرت زیادی برخوردار است. این استارتاپ در حوزه فناوری خودروهای خودران نیز فعال بوده و با شرکت‌های پاناسونیک و تویوتا همکاری می‌کند. همچنین نیشیکاوا بر این باور است که هدف این استارتاپ تنها عرضه فناوری هوش مصنوعی نیست، بلکه تمرکز آنها برای ارائه ترکیبی از هوش مصنوعی و علم رباتیک خواهد بود.

زندگی رباتیک

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۰ دیدگاه

  1. جالبه ، ولی وای به وقتی که ربات ها پاشون به خونه هامون باز شه .. همین الانش وسایل جاسوسی مثل موبایل هست ، وقتی این رباتا بیان خونمون هرچی اتفاق برامون بیوفته اول سازنده هاش متوجه میشن بعد ما

  2. چه خوب واقعا خیلی خوبه

  3. دقت کردین هرچه علم پیشرفت میکنه آدما بیشتر از هم دور میشن و احساسات آدما کمرنگ تر میشه؟ یه روزی بشر خودش ، خودشو نابود میکنه

  4. همش شیطان پرستی
    اینا عقاید فراماسون هاست

  5. اصلا با همچین زندگی حال نمیکنم