خودرو الکتریکی ام جی eZS

خودرو الکتریکی ام جی eZS در چین رونمایی شد

ام جی eZS به عنوان نخستین خودرو الکتریکی شرکت ام جی معرفی شد. در ادامه با مشخصات فنی ، محدوده پیمایش و زمان عرضه این اتومبیل شاسی بلند الکتریکی بیشتر آشنا شوید.

شرکت خودروسازی ام جی از نخستین خودرو الکتریکی خود پرده برداری کرد. ام جی eZS بر اساس شاسی بلند جمع و جور ZS طراحی شده و در نمایشگاه خودرو گوانجو چین معرفی شد. ام جی جزئیات فنی کامل این خودرو را ارائه نکرده است و ماه آینده همراه با عرضه نهایی، می‌توانیم با خودرو الکتریکی ام جی eZS بیشتر آشنا شویم. با این حال ما می‌دانیم که قدرت لازم آن از یک موتور الکتریکی با توان ۱۴۸ اسب بخار که در قسمت جلویی تعبیه شده تأمین می‌شود و باتری آن به قدر طی کردن مسافت ۴۳۰ کیلومتر بر روی چرخه‌ی قدیمی NEDC کافی است.

خودرو الکتریکی ام جی eZS

ام جی eZS به عرضه جهانی می‌رسد

چین، بزرگترین بازار جهان برای اتومبیل های الکتریکی است و MG آخرین شرکتی است که با یک خودروی دور برد وارد صحنه می‌شود. در حال حاضر محدوده پیمایش ۴۳۰ کیلومتری (۲۵۰ مایلی) دیگر یک استثنا نیست و رایج شده است. همچنین کارخانجات MG در حال گسترش در سراسر جهان هستند و این شرکت آهسته و پایدار، در حال تبدیل شدن به یک شاسی بلند ساز محبوب است.

به هر ترتیب، ام جی با مالکیت سایک موتور،‌ از موفقیت خود در فروش محصولاتش در بازار داخلی چین لذت می‌برد. آن‌ها سال گذشته ۱۳۴ هزار و ۷۸۶ دستگاه خودرو به فروش رساندند که نسبت به فروش ۸۰ هزار و ۳۸۹ دستگاه خودرو در ۲۰۱۶ رشد چشمگیری به حساب می‌آید. این موفقیت در سال ۲۰۱۸ تسریع شده است. MG تا پایان ماه آگوست، با فروش ۱۷۹ هزار و ۱۰۹ دستگاه خودرو، فروش کل سال ۲۰۱۷ را گذرانده است.

خودرو الکتریکی ام جی eZS تنها محصول این شرکت در نمایشگاه گوانجو نبوده است. این شرکت از نسل جدید خودرو شاسی بلند HS نیز پرده برداری کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. دوتا چینی به هم میخورن میشکنن

  2. بدبخت به ما که چینی ها هم ازمون خیلی جلو ترن

  3. قد بالای تو رعنا رو بنازم