گلکسي اس 5 داراي بدنه آلومنيومي است!

در حالیکه تنها چند ماه از زمان عرضه گلکسی اس ۴، پرچمدار جدید سامسونگ می گذرد، خبرها و شایعات در مورد نسل بعدی این اسمارت فون یا گلکسی اس ۵ در حال انتشار است. براساس گزارش اخیر Android Geeks، شرکت سامسونگ در نهایت استفاده از بدنه فلزی (احتمالا آلمونیومی) در اسمارت فون های سطح بالا را تصویب کرده و پرچمدار اندرویدی بعدی آنها با نام Galaxy S5 اولین دستگاهی می باشد که این ویژگی را خواهد داشت.

همانطور که می دانید در حال حاضر این کمپانی از بدنه ای پلاستیکی در اسمارت فون های اندرویدی خود استفاده می کند، ولی ظاهرا قرار است این فلسفه تغییر کند و آنها از طراحی و جنس بدنه ای متفاوت بهره گیرند.

یک منبع داخلی از سامسونگ نیز می گوید که در اصل این شرکت از حالا دارد روی گلکسی اس ۵ با بدنه آلومینیومی کار می کند. بدنه ای که مشابه آن را در آیفون ۵ و HTC One داریم و می تواند پلاستیک را لا اقل در سری گلکسی اس و گلکسی نوت، منقرض کند.

البته در این مرحله هنوز گلکسی اس ۵ یک موجود نحیف در دپارتمان طراحی محصول سامسونگ است و شاید تا بهار سال آینده خیلی چیزها تغییر کند. ولی استفاده از جنس مرغوب در بدنه گلکسی اس ۵ می تواند حاصل رویکرد جدید سامسونگ در زمینه طراحی خارجی محصولاتش باشد
مدتی قبل بود که خبری در ارتباط با آماده شدن طراحی جدید سامسونگ با کد Design 3.0 نیز منتشر شد.


منبع : en.gadgetnews.net

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*