تماشا کنید : تست مقاومت گلکسی اس ۴ در لابراتوار سنجش کیفیت سامسونگ

کمپانی سامسونگ اخیرا ویدئوی مربوط به انجام سخت‌ترین و مهلک‌ترین آزمایشات بر روی گلکسی اس ۴ را پخش کرده است. در این ویدئو کارهایی از قبیل پرت کردن گوشی به درون جاده، پرت کردن آن به درون آب و حتی وارد کردن شوک الکتریکی به گوشی انجام می‌شود.

ویدئوی زیر توسط متخصصین لابراتوار سنجش کیفیت سامسونگ تهیه شده است. آن‌ها هر بلایی که فکرش را بکنید بر سر این گوشی دوست‌داشتنی آورده‌اند. احتمالا یا دلار در کشور آن‌ها ارزان است یا اینکه آن‌قدر گلکسی اس ۴ در اختیار دارند که حاضرند این گونه آزمایشات را بر روی این گوشی گران‌قیمت انجام دهند. البته لازم به ذکر است که اگر به دقت به فیلم توجه کنید متوجه خواهید شد که هر کدام از مشکلاتی که ممکن است همگی کاربران این گوشی با آن‌ها مواجه شوند، توسط سامسونگ مورد آزمایش قرار گرفته و طبق ادعای این شرکت، گلکسی اس ۴ با موفقیت از پس تمام این مشکلات بر می‌آید.

این شما و این هم ویدئوی آزمون شکنجه پرچمدار اندرویدی سامسونگ، گلکسی اس ۴:

البته درست است که در این ویدئو، پرچمدار اندرویدی سامسونگ توانست از سخت‌ترین آزمایشات جان سالم به در برد، اما اگر به یاد داشته باشید چندی پیش در اینجا و اینجا دو ویدیو در مورد میزان مقاومت گوشی‌های آیفون ۵ و گلکسی اس ۴ در برابر پرتاب از ارتفاع خدمت شما ارائه نمودیم. تنها تفاوت قابل توجه در آن آزمایش ها ، این بود که هم آیفون ۵ و هم گلکسی اس ۴ صدمات متعددی خوردند ولی در این آزمایش هیچ‌گونه خسارتی به گلکسی اس ۴ وارد نمی‌شود.


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*