ماشین لباسشویی TWINWash ال جی

نسل جدید ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با ویژگی‌های جدید معرفی شد

نسل جدید ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با ظرفیت بالا، ماشین خشکشویی و کلی ویژگی جدید برای شست‌وشوی راحت‌تر لباس‌ها، در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد و توانست جایزه نوآوری را در این نمایشگاه به دست بیاورد.

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی که ظرفیت بالایی دارد، برنده جایزه نوآوری از نمایشگاه CES 2019 شد‌. ظرفیت بالا و سیستم کامل ماشین لباسشویی و خشک‌شویی TWINWASH ال جی، لباسشویی SideKickTM Mini Washer در بخش تحتانی ماشین لباسشویی اصلی و سیستم خشک‌شویی اینورتر دوگانه با پمپ گرمایشی، به مشتریان امکان بارگذاری و شست‌وشوی دو سری لباس و خشک‌شویی ملایم سری سوم لباس‌ها با دمای کمتر را می‌دهد. این ماشین لباسشویی انقلابی به وای فای و فناوری SmartThinQ مجهز شده است تا راحتی کاربر و فرایند شست‌و‌شو را با هوشمندتر کردن خانه افزایش دهد.

ماشین لباسشویی جدید ال جی از یک مخزن شستشوی 27 اینچی و یک خشک‌کن با پمپ گرمایشی اینورتر دوگانه تشکیل شده است که بسیار کاربردی و سودمند است. ماشین لباسشویی اصلی بارگذاری لباس‌های بزرگ‌تر را بر عهده می‌گیرد و ماشین لباسشویی SideKickTM Mini Washer لباس‌های کوچک‌تر و ظریف‌تری که نیاز به ملایمت بیشتری در شست‌وشو دارند را می‌شوید. ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با افزایش ظرفیت و قابلیت شست‌وشوی همزمان برای خانواده‌های بزرگ و پرجمعیت ایده‌آل است و می‌تواند ملحفه، پتو و سرویس کامل روتختی را به صورت همزمان بشوید.

فناوری‌های پیشرفته ماشین لباسشویی TWINWash ال جی

لباسشویی جدید ال جی با وجود فناوری‌های پیشرفته‌ای مثل TurboWash™360° با ترکیب پنج آب‌پاش قدرتمند و شست‌وشوی 6 حرکته (6MotionTM)، علاوه بر اینکه به قطرات آب امکان نفوذ بیشتر به عمق الیاف پارچه را می‌دهد، در مدت زمان کمتری لباس‌ها را می‌شوید. وجود پمپ گرمایشی اینورتر دوگانه در ماشین خشک‌شویی جدید ال جی به این معنی است که با صرفه‌جویی بیشتر در انرژی و دمای خشک‌شویی کمتر، لباس‌ها دوام بیشتری خواهند داشت و کمتر آب می‌روند. همچنین، قابلیت کندانسور شستشوی خودکار (Auto Cleaning Condenser) باعث تمیز ماندن مخزن از پرز و آشغال می‌شود تا هوا به خوبی جریان پیدا کند، یکی از کارهای روزمره خانه کم شود و بهترین نتایج خشک‌شویی حاصل شود.

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی همچنین به وای فای و فناوری SmartThinQ مجهز شده و با دستیار گوگل و آمازون الکسا سازگاری دارد. بنابراین، کاربر می‌تواند با استفاده از فرمان صوتی و برنامه کاربردی در تلفن هوشمند خود دستگاه لباسشویی را خاموش یا روشن کرده، شست‌وشو را شروع یا متوقف کنند، وضعیت برنامه شست‌وشو را تحت کنترل داشته و خیلی از کارهای دیگر را انجام دهد. قابلیت متصل شدن هوشمند در این ماشین خشک‌شویی ال جی نیاز به انتخاب دستی برنامه خشک‌شویی را برطرف می‌کند زیرا فناوری هوشمند ال جی بهترین تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد.

آقای سونگ دائه هیون (Song Dae-hyun)، رئیس بخش لوازم‌ خانگی و تهویه هوای ال جی می‌گوید:

در سال 2015 لباسشویی TWINWash ما به خوبی نوآوری ال جی برای مواظبت بیشتر از لباس‌ها و راحتی بیشتر در شست‌وشوی لباس‌ها را به نمایش گذاشت. ما با بهبود فناوری‌های کلیدی خود به تولید محصولات هوشمندی که زندگی را آسان‌تر می‌کنند ادامه خواهیم داد.

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با TurboWash360° و ماشین خشک‌شویی DUAL Inverter Heat Pump به رنگ استیل مشکی عرضه می‌شود و بدون شک یک انتخاب لوکس و ممتاز برای هر خانه‌ای به حساب می‌آید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*