باتری گوشی منعطف سامسونگ

باتری گوشی منعطف سامسونگ کوچکتر از حد انتظار خواهد بود

جزئیات تازه‌‌ای درباره ظرفیت باتری گلکسی A70 به دست آمده است؛ اما پیش از آن باید به اطلاعات اصلاح شده‌ای درباره باتری گوشی منعطف سامسونگ اشاره کنیم.

پیش‌‍‌تر گزارش شده بود که گوشی گلکسی فولد، مجهز به دو باتری خواهد بود و ظرفیت هر یک از آن‌ها نیز ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت یا اندکی بیشتر توصیف شده بود. ولی بر اساس تازه‌ترین اطلاعات، این‌ها باتری‌هایی ۲۱۹۰ میلی‌آمپر ساعتی با شماره مدل EB-BF900ABU و EB-BF901ABU هستند؛ بنابراین ظرفیت باتری گوشی منعطف سامسونگ را باید در مجموع ۴۳۸۰mAh بدانیم.

گلکسی فولد

اما به باتری دیگر محصول در راه سامسونگ، یعنی گلکسی A70 بپردازیم که با شماره مدل EB-BA705ABU و ظرفیت ۴۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی رویت شده است. بدین ترتیب باید گفت که ظرفیت باتری این دستگاه، ۴۰۰mAh از گلکسی A50 بیشتر است؛ اما باز هم به پای باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی گلکسی M20 نمی‌رسد.

گفته می‌شود سامسونگ گلکسی ای ۷۰ از تراشه ۱۰ نانومتری اگزینوس ۹۶۱۰ قدرت خواهد گرفت (همانند A50) و برخلاف بسیاری از اعضای جدید سری گلکسی A که پنل ال سی دی دارند، به نمایشگر آمولد مجهز خواهد شد.

همچنین از تاریخ ۲۰ فوریه (اول اسفند)، به عنوان موعد رونمایی از گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ یاد می‌شود و این در حالی است که هنوز، زمان معرفی اعضای جدید سری A نامشخص باقی مانده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خوب باید هم این جوری بشه