دانلود کنید : ویژوال‌استودیو ۲۰۱۳ معرفی شد ، ۵۰۰۰ API جدید در ویندوز ۸.۱

دیروز کنفرانس Build برگزار شد و در آن خبرهای متنوعی درباره محصولات جدید یا بهینه شده مایکروسافت به اطلاع علاقمندان رسید.ویندوز ۸.۱ تنها محصول قابل دانلود این کنفرانس محسوب نمی‌شد. غول ردموند، به توسعه‌دهندگان هم توجه داشته و نسخه جدید ویژوال‌استودیو را برای آن‌ها معرفی کرد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

ویندوز ۸.۱ تنها برای کاربران سیستم‌عامل خبری خوب محسوب نمی‌شود. سیستم‌عامل جدید مایکروسافت، در قالب ۵۰۰۰ API جدید، ویژگی‌های جدیدی هم برای توسعه دهندگان به همراه آورده است. در کنار ویندوز ۸.۱، نسخه جدید ویژوال‌استودیو نیز معرفی شد که امکان ساخت و بهینه‌سازی اپلیکیشن‌های بومی ویندوز ۸ را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند. نرم‌افزار با تمام ابزارهای ضروری و شاخصی که یک توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های ویندوز ۸ نیاز دارد ارائه شده است. تحلیلگر میزان مصرف باتری و بررسی بازدهی اپلیکیشن در شبکه از جمله این ابزارها محسوب می‌شوند.

فریم‌ورک ۴.۵.۱ دات‌نت هم به عنوان بخشی از ویژوال‌استودیو و تمام بخش‌های قابل نصب ویندوز ۸.۱ منتشر شده و علاوه بر این، به عنوان یک فایل مجزا برای سیستم‌عامل‌های ۸، ۷ و ویستا نیز عرضه شده است.

بر اساس اعلام رسمی مایکروسافت، کارکرد دات‌نت ۴.۵.۱ بیشتر بر روی اجرا و اشکال زدایی (Debugging) و عیب‌یابی (Diagnostics) متمرکز شده و به توسعه‌دهندگان امکان توسعه و بروز رسانی اپلیکیشن‌ها برای سیستم‌عامل‌های ۶۴ بیتی را فراهم کرده است. نسخه جدید فریم‌ورک دات‌نت، دارای تغییراتی برای بهبود اجرای اپلیکیشن‌ها بر روی دستگاه‌های چند‌هسته‌ای، پیشتیانی از استانداردهای نسخه یازدهم ++C، متدهای سازنده Delegate، تبدیل‌های صریح و… نیز می‌باشد. مایکروسافت در نسخه جدید ویژوال‌استودیو به توسعه‌دهندگانی که از XML استفاده می‌کنند هم توجه داشته و با افزودن ویژگی‌های جدید تلاش کرده توجه توسعه‌دهندگان Java Script و HTML را به سمت ویژوال‌استودیو جلب کند.

نسخه پیش‌نمایش (Preview) ویژوال‌استودیو Ultimate در کنار ویرایش های Premium و Special از هم‌اکنون قابل استفاده و دانلود است.

 

Microsoft announces Visual Studio 2013 preview: now available for download, 5,000 new APIs in Windows 8.1

Windows 8.1 isn't just good news for users, as the new OS version is also bringing the goodies for developers as well, in the form of 5,000 new APIs for devs to play with. Along with 8.1's arrival is a new version of Visual Studio that'll allow devs to write native apps for Windows 8 and optimize them for the platform. The software comes with all the diagnostic tools any good Win8 developer needs, including a way to see an app's power consumption and network efficiency. The Visual Studio 2013 preview is available for download today, so devs anxious to dig in can do so at the source below.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*