بتزدا شایعات مربوط به رایگان شدن بازی فال اوت 76 را تکذیب کرد

بتزدا شایعات مربوط به رایگان شدن بازی فال اوت ۷۶ را تکذیب کرد

در چند روز اخیر در چند روز اخیر شایعات زیادی مبنی بر اینکه بتزدا قصد دارد بازی فال اوت ۷۶ را رایگان کند به گوش می‌رسید، اما این کمپانی همه‌ی آنها را تکذیب کرد.

در صحنه بازی‌های مولتی پلیر آنلاینو عناوین بسیار محبوبی مانند ورد آف وارکرفت کمپانی Blizzard به چشم می‌خورد که حدود یک دهه است در بازار حضور دارد و هنوز هم درآمد سرشاری را روانه سازندگان خود می‌کند. اما در سوی مقابل، بازی های آنلاین دیگری مانند Star Wars: The Old Republic و Wildstar نیز وجود دارند که ابتدا با پرداخت پول قابل دریافت بودند اما بعدها به عناوین رایگان تبدیل شدند.

به تازگی نیز شایعاتی مبنی بر تصمیم بتزدا برای رایگان شدن بازی فال اوت ۷۶ به گوش می‌خورد. این شایعات از آنجایی شروع شد که اخباری مبنی بر نایاب شدن دیسک‌های فیزیکی بازی در فروشگاه‌های EB Games در استرالیا به گوش رسید. برخی کاربران عقیده دارند این موضوع در واقع روش بتزدا برای رایگان کردن بازی محسوب می‌شود. اما کمپانی سازنده به سرعت به این شایعات پاسخ داد و همه‌ی آنها را نادرست خواند.

در پاسخ به یکی از خریداران که بیان کرده بود اگر بازی رایگان شود مایل است که پولش را پس بگیرد، کمپانی سازنده پاسخ داد که این شایعات حقیقت ندارد.

رایگان بودن یا نبودن فال اوت ۷۶ تفاوت چندانی ندارد!

بتزدا شایعات مربوط به رایگان شدن بازی فال اوت 76 را تکذیب کرد

البته حتی اگر این نسخه رایگان هم نشود، فال اوت ۷۶ عنوان عجیبی است که با وجود اینکه تنها چند هفته از زمان عرضه آن می‌گذرد، اما هنوز موفق نشده است که درآمد قابل توجهی را نصیب کمپانی بتزدا کند. برخلاف نسخه قبلی سری فال اوت که همگی عناوین محبوبی بودند و حتی تا همین چند ماه پیش نیز در رتبه‌های بالای جدول فروش نام آنها دیده می‌شد، اما فالوت ۷۶ به هیچ وجه نتوانست موفقیتی در زمینه فروش کسب کند.

موضوعاتی نظیر ارائه کیف‌های بسیار بی‌کیفیت در نسخه‌های کلکسیونی بازی به خریداران نیز باعث شد که نارضایتی‌ها از این عنوان بتزدا بسیار بالاتر برود. این موضوع بعد از آنکه مشخص شد بتزدا به افراد تاثیر‌گذار و اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی، کیف‌هایی با کیفیت بالاتر از نسخه‌های خریداران معمولی داده است، خریداران را بسیار عصبانی‌تر کرد و تعدادی از آنها درخواست پس گرفتن پول خود را داشته‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه