رونمایی از BMW کوپه تیون «M4 GTRS» در سالگرد تأسیس ورشتاینر

کوپه جدید M4 GTRS ب‌ام‌و در دهمین سالگرد تأسیس ورشتاینر تبدیل به یک مدل ویژه و با تیون خاص شده است. در ابتدا گلگیرهای متورم و تایرهای بیش از حد پهن این خودرو جلب توجه می‌کنند.

BMW-M4-GTRS4-19

این کیت بدنه، کوپۀ آرام ب‌ام‌و را تبدیل به یک هیولای مهار ناپذیر نموده است. تغییرات در سپرهای جلو و عقب، دیفیوزر همراه با خروجی اگزوز ۹۰ میلی‌متری چهار تایی، اسپویلر و بادگیر و براگیر و اسکرت های جانبی را که به کناری بگذاریم، تغییر گلگیرها برای جای دادن چرخهای پهن این خودرو مهم‌تر می‌باشند. گلگیرهای جلو هرکدام ۴ اینچ یا ۱۰۲ میلی‌متر عریض‌تر شده‌اند و به عرض گلگیرهای عقب هم ۷ اینچ یا ۱۷۸ میلی‌متر افزوده شده است.

بدین ترتیب چرخهای سه تکه آلیاژی براق ۲۰ اینچی با اندازه ۲۰*۱۰٫۵J در جلو و ۲۰*۱۳٫۵j در عقب با تایرهای ساخت پیرلی با عرض ۲۷۵ در جلو و ۳۴۵ در عقب امکان گردش در زیر این خودرو را می‌یابند. سیستم ترمز هم با پکیج ویژه مسابقه ای برمبو ارتقا داده شده و تعلیق نیز با کمک‌های KW تقویت شده است.

برای تقویت پیشرانه این خودرو از یک پکیج با تنظیمات سیستم مدیریت الکترونیکی بهره گرفته شده است. اگر انتظار ۱۰۰۰ اسب بخار در زیر هود را دارید، اشتباه می‌کنید زیرا توان این خودرو ۵۵۰ اسب بخار می‌باشد. اما چنین رقمی هم برای این هیولا کافی است.

BMW-M4-GTRS4-32

موتور ۳٫۰ لیتری شش سیلندر خطی استاندارد این خودرو ۴۲۵ اسب بخار نیرو وهمچنین ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور خروجی دارد.

انتقال نیرو هم توسط گیربکس هفت سرعته خودکار انجام می شود شتاب صفر تا صد مدل استاندارد تنها ۴٫۱ ثانیه می‌باشد. اما شتاب یا عملکرد مدل ورشتاینر اعلام نشده است.

منبع:carpictures

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. پاراگراف دوم رو دو بار وارد کردین