طرح اتو خدمت سایپا

طرح اتو خدمت سایپا و خریدارانی که همچنان در انتظار دعوتنامه هستند

شرکت سایپا خودروهای زیادی را در قالب طرح اتوخدمت به مشتریان فروخت و سودهای کلانی را به آن‌ها داد، اما اکنون تعداد زیادی از خریداران خودروهای طرح اتو خدمت سایپا همچنان در انتظار دعوتنامه ماشین ثبت نامی خود هستند.

چند سال پیش شرکت سایپا برای اولین بار در کشور طرحی را با نام اتو خدمت اجرا کرد و خودروهای زیادی را به فروش رساند. در مهرماه ۱۳۹۴، مدیر بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت این طرح با هدف کمک به اقتصاد خانواده‌ها اجرا شده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. در طرح اتو خدمت سایپا ، مشتریان پس از انتخاب محصول و زمان تحویل، بر اساس قرارداد منعقد شده از زمان پرداخت وجه تا زمان تحویل خودرو، مبلغی را به صورت ماهانه دریافت می‌کنند. این هدیه ویژه در زمان تحویل به حساب بانکی اعلامی مشتری واریز می‌شود.

طرح اتو خدمت سایپا

رضا تقوی در آن زمان گفته بود برنامه‌ریزی کرده‌ایم در این طرح حدود ۱۵ هزار خودرو را به فروش برسانیم. وی همچنین تاکید کرد که قیمت فروش محصولات در این طرح، قطعی است و شامل افزایش قیمت در زمان تحویل نخواهد شد. همچنین اگر مشتری از طرح مذکور انصراف دهد، اصل مبلغ به وی عودت داده می‌شود و سود ماهانه که همان هزینه سفر است هم واریز خواهد شد.

ضررهای میلیاردی طرح اتو خدمت سایپا

طرح اتو خدمت سایپا در زمان مدیریت مهدی جمالی در این گروه خودروسازی اجرا شد. مهدی جمالی با اجرای این طرح میلیاردها تومان به این شرکت خودروسازی ضرر تحمیل کرد و تعهدهای زیادی را روی دست سایپا گذاشت. وی با اجرای روش به اصطلاح نوین اتو خدمت می‌خواست نقدینگی سایپا را افزایش دهد و البته موفق هم شد، اما میلیاردها تومان تعهد برای این شرکت به وجود آمد. در این طرح، مشتریان می‌توانستند به خاطر پولی که برای پیش خرید خودرو به سایپا می‌دادند تا ۳۰ درصد سود بگیرند و حتی این امکان را داشتند که با وجود دریافت سود، از دریافت خودرو ثبت نامی انصراف دهند.

طرح اتو خدمت سایپا

گفته شد شرکت سایپا تا ماهی ۸۰ میلیارد تومان بابت این طرح به مشتریان سود می‌داد. این مسئله باعث شد بسیاری از کارشناسان حوزه خودرو به سایپا انتقاد کنند. آن‌ها بر این باور بودند که سایپا با اجرای این طرح عملا به یک بانک تبدیل شده و با پرداخت سود‌های بالا، در نظام پولی و بانکی کشور نیز اختلال ایجاد کرده است. به این ترتیب سایپا ماند و کلی تعهد باقی مانده که باید به آن عمل می‌کرد، اما توانایی‌اش را نداشت.

بلاتکلیفی خریداران خودروهای اتو خدمت

در حال حاضر بسیاری از خریداران خودروهای طرح اتو خدمت سایپا بلاتکلیف هستند و اعتراض‌های آن‌ها نیز به نتیجه‌ای نرسیده است. یکی از خریداران خودرو در قالب این طرح می‌گوید دو سال پیش از شرکت سایپا در قالب طرح اتو خدمت، خودرویی را ثبت نام کرده، اما الان که برای پیگیری خودروی ثبت نامی و تکمیل وجه خودرو اقدام می‌کند، می‌گویند به این طرح ماشین نمی‌دهیم و هیچ‌یک از مسئولان نیز پاسخگو نیستند.

به تازگی نیز نشستی با حضور نماینده ویژه مدیرعامل سایپا و مشتریان طرح اتوخدمت برگزار شد و عبدالله بابایی مشکلات این دسته از مشتریان را بررسی کرد. بابایی به عنوان نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در این جلسه اظهار کرد:

به زودی شاهد افزایش تولید در شرکت‌های مختلف گروه خودروسازی سایپا خواهیم بود و مطمئن باشید با افزایش تولید و تنوع محصول، ارزش سهام شرکت‌های گروه متحول می‌شود. اکنون قیمت‌های سهام سایپا و پارس خودرو واقعی نیست و به زودی با افزایش تولید شاهد رشد سهام این خودروسازان خواهیم بود.

وی از برنامه‌ریزی برای حل مشکلات مشتریان طرح اتو خدمت سایپا خبر داد و گفت خودروهای درخواستی مشتریان طرح اتو خدمت با چندین روش تحویل و مابقی در فواصل مختلف با توجه به برنامه تولید، اولویت‌بندی و تخصیص داده خواهند شد. بابایی در پایان خاطرنشان کرد تمام مشتریان شرکت ولی‌نعمت ما هستند و ما وظیفه داریم با نهایت احترام، مشکلات آن‌ها را بررسی و حل کنیم. نماینده ویژه مدیرعامل سایپا همچنین مشتریان اتو خدمتی را پرچمداران سایپا خطاب کرد.

امیدواریم مسئولان شرکت سایپا هرچه زودتر تکلیف مشتریانی که در این طرح ثبت نام کرده‌اند را مشخص کند و خودروهای ثبت نامی را به دست خریداران برساند. در صورتی که شما هم در طرح اتو خدمت ثبت نام کرده‌اید می‌توانید در بخش نظرات، مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

آخرین اخبار طرح اتو خدمت سایپا

به روزرسانی – ۸ اسفند ۹۷ : 

شایعاتی پیرامون صدور بخشنامه ای جدید برای خریداران طرح اتوخدمت سایپا منتشر شده است؛ بر اساس این شایعات، سایپا در بخش نامه جدید اعلام کرده که تنها خریدارانی که امسال خودرویی از این شرکت نخریده باشند میتوانند خودروی ثبت نامی خود در طرح اتوخدمت را با قیمت قبلی (تیر ماه) دریافت کنند و این خریداران در اولویت تحویل قرار دارند. همچنین شایعه شده که صدور دعوت نامه برای خریداران طرح اتو خدمت سایپا به زودی ( قبل از عید نوروز) آغاز خواهد شد.

لازم به تاکید است که تمامی موارد گفته شده در این به روز رسانی فعلا در حد شایعات بوده و هنوز مدرکی دال بر این تصمیمات اخیر سایپا برای طرح اتو خدمت، منتشر نشده است؛ در صورت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب به روز رسانی خواهد شد.

به روزرسانی – ۹ اسفند ۹۷ : 

طبق موارد ذکر شده در به روز رسانی قبلی، تصویر بخش نامه جدید اتو خدمت سایپا با موضوع صدور دعوت نامه و شرایط آن، توسط یکی از کاربران عزیز گجت نیوز، آقای مجتبی ناظری برای ما ارسال شده که تصاویر آن در ادامه قرار گرفته است.

جزئیات کامل این بخشنامه را در لینک زیر مشاهده کنید:

آخرین اخبار طرح اتوخدمت سایپا:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱,۲۵۶ دیدگاه

 1. سلام دوستان . لطفا بفرمایید یعنی همه کلیه خودرو هاشو تحویل گرفته که ما خبر نداریم ؟ لطفا ما را باخبر کنید ما را ممنون .

 2. سلام امسال کسی از اتوخدمت خبر نداره میخوان چیکار کنن ؟ فعلا که میرم نمایندگی میگن سایت بسته است .

 3. دوست عزیز یعنی اینکه تو که ۱۱۰ میلیون واریز داشتی ۱۱ تا قرارداد اتوخدمتی داری و سایپا هم طرح داده ۴۰ درصد قرارداد را با قیمیت قدیم میدهم یعنی به شما حدود ۵ تا ماشین به قیمیت قدیم تحویل میدهد .حالا من که به فرض مثال ۱۱۰ میلیون واریز کردم و چون واریزم برای هر قرادادم ۲۳ میلیون تومنی بوده یعنی ۵ تا قرارداد اتوخدمتی دارم انوقت ۴۰ درصد تعداد قراردادم میشه حدود ۲ تا ماشین به قیمیت قدیم ….یعنی شما با ۱۱۰ میلیون واریزی ۵ تا ماشین باقیمت قدیم میگیری و من با ۱۱۰ میلیون واریزی ۲ تا خودرو با قیمیت قدیم تحویل میگیرم پس این طرح بر اساس تعداد قرارداد غلط است حداقل طرح بایستی براساس ۴۰ درصد میزان کل مبلغ واریزی انجام شود تا عدالت برقرار شود در غیر اینصورت این طرح را فقط برای انهایی که برای هر قرارداد ده میلیون تومن واریزی داشتند شامل شود و برای قرارداد های باواریزی ۲۳ میلیون تومان همان خودرو با قیمت قدیم برای هر قرارداد را تحویل دهد .قابل توجه دوست عزیز و شرکت سایپا و مدیر عامل سایپا جناب اقای سلیمانی

 4. سلام خدمت دوست عزیز که رفتی طرح را پذیرفتی .
  میخوام خدمت شما عرض کنم شاید قرارداد تو ده تومنی بودی که شاید میارزید اما من که قراردادم ۲۳ تومنی هست یعنی ۲۳ میلیون روزی که پراید ۲۰ تومن بود به حساب سایپا واریز کردم یعنی زمانی که پراید ۲۰ تومان بود من پول پراید و کمی هم بیشتر را واریز کردم حالا چرا باید طرح سایپا را بپذیرم اولا این طرح به نفع اونایی که ده تومن واریز کردند هست دوما عدالت نداره سوما ناپخته هست سابپا باید خودرو های اونایی که ۲۳ تومن واریزی داشته باید ماشینو با قیمت قدیم تحویل دهد .سایپا کمی فکر بکنه میفهمه چی دارم میگم .

 5. سلام خدمت دوستان
  من رفتم و طرح پیشنهادی را پذیرفتم . ۱۱ تا اتو خدمت داشتم که ۵ تا به قیمت قبل دادن گفتن تحویل یک ماهه و ۶ تا هم الحاقیه که میتونی از ۶ ماهه تا یکساله انتخاب کنی . علت اینکه رفتم و به اجبار پذیرفتم ابن بود که اصلا معلوم نیست سال بعد اوضاع سایپا چی میشه و به نظر خودم اگه هم قرار باشه یه زمانی همه قراردادها را ماشین تحویل میدادن خیلی زمانبر میشد و خواستم هرچه سریعتر از شر سایپا و متعلقاتش خلاص بشم . باز خوبیش اینکه ۶ تا یی که الحاقیه زدم را هم میتونم به قیمت روز کارخانه بگیرم و نه قیمت آزاد . مگه ما عمرمان چقدره که باز صبر کنیم ببینیم همه را تحویل میدن یا نه . موفق باشید.

  • چرا حرف این آدم رو باور میکنید این آقای فرضی یکی از عوامل سایپاست. کی میاد بگه برید مثل من به این ذلت تن بدید و نصف ماشن هایی رو که قرار بود تحویل بدن رو بگیرید. بعد میگه شاید سال بعد همین رو هم ندن.
   ببینید دوستان همه نشستیم داریم نگاه میکنیم پولامونو میلیون میلیون میخورن. نه اعتراضی نه شکایتی نه مصاحبه با روزنامه ای. این سایپای دزد بزرگترین کلاه برداری شرکتی در تاریخ ایران رو انجام داده. قوه قضاییه چرا ورود نمیکنی منتظر چی هستی؟سه تا ازین مدیر ها رو مینداختی زندان الان همه ماشینهامون رو تحویل گرفته بودیم.مگه ما نیومدیم شکایت نکردیم؟ چرا رسیدگی نمیکنی.؟ من حقمو میخوام شما رو نمدونم.

 6. ضمنا در طرح اتوخدمت ۲۳ تومن را با وعده کوئیک اتومات به شرکت سایپا واریز کردیم جهت اطلاع سایپا که ما فراموش نکرده ایم و هر طور شده به قولتون باید عمل کنید وگرنه هر طور شده ما از حقمون نخواهیم گذشت پس بهتره منطقی رفتار کنید .

 7. اینم تحلیل دوم توجه داشته باشید .در سال ۹۶ مبلغ ۲۳ تومان بابت طرح اتوخدمت پیش فروش خودرو به شرکت سایپا پول واریز کردم و در سال ۹۶ پراید ۲۰ تومان بود یعنی من پول کامل یک دستگاه پراید را به سایپا دادم و به اضافه ۳ تومن .خوب الان حداقل باید یکدستگاه خودرو داده باشد به اضافه سه تومن معادل دلار .پس جناب سایپا این داستان شما اینکه پس از سه سال خودرو را تحویل نمیدهید چیست؟ مشکلتون چی هست ؟

 8. سلام توجه داشته باشید من فکر میکنم سایپا خودشو مسخره کرده .برادرم مهر ۹۷ مبلغ ۲۵ تومان به حساب ایران خودرو برای ابان ۹۸ خودرو ۲۰۶ ثبت نام کرد و در تاریخ بهمن ۹۸ خودرو را با قیمت روز کارخانه تحویل گرفت اما با وجود این الان ماشینش ۱۱۰ تومان ارزش دارد .اما سایپا ۲۳ تومان سال ۹۶ از من برای ثبت نام اتوخدمت خودرو پول گرفته که دلار ۳ تومان بود و باید با قیمت قدیم خودرو تحویل بده که نداده اما باز با این تفاسیر برادرم که زمان دلار بالای ده تومان ایران خودرو ثبت نام کرده بود .هم خودرو را تحویل گرفته و هم صاحب ۱۱۰ تومان پول شده .اما ما که ۲۳ تومن دادیم به سایپا اونم با دلار سه تومن .هنوز نه به ما خودرو داده و اگر تحویل بده اونم باقیمت قدیم صاحب یک ماشین ۶۰ تومنی میشیم حالا جناب سایپا واقعا خودتو مسخره کردی یا ما را.من عمرا اجازه بدم سایپا سرم کلاه بزاره از دستش بابت به فنا دادن سرمایه ما شکایت خواهم کرد.

 9. سلام دوستان
  سال بعد اوضاع سایپا بدتر میشه به نظرم بریم از طرح پیشنهادی استفاده کنیم .
  باز حداقل مقداری از ارزش پولمون بر میگرده. فقط بدونید در آینده من دیگه هیچوقت با سایپا قرارداد نمی بندم . امتحانشون رو پس دادند .

 10. سلام افرادی که از سایپا شکایت کرده بودند چی شد؟ لطفا جواب بدید ؟ میتونید همه ماشینها را به قیمت قبل بگیرید یا باید از طرحهای پیشنهادی سایپا استفاده کنید؟؟؟

 11. سلام دوستان اگه کسی ثبت نام طرح اتو خدمت که تحویل خودرو هاش با گذشت ۱۲ ماه از تاریخ ثبت نام قبل از تیر ۹۷ می شود اعلام کنند تا یک قرار بگذاریم همگی یک وکیل بگیرم و شکایت شرکت سایپا رو بکنم لطفاً اعلام کنند تابا شماره تلفن یا ایمیل هماهنگ کنیم

 12. سلام من ساینا ثبت نام کردم الان فاکتور شده
  تکمیل وجه ۹۸/۳/۱۸

 13. سلام دوستان آخرین خبر چیه ؟ دیگه پیام نمیزارید . از اتوخدمت اگه کسی خبری داره بگه . اینا باید تکلیف ما رو تا آخر سال مشخص کنن . وزیر گفته بود پیش فروش های تا آخر سال سال ۹۷ باید همه تحویل داده بشه . اگه به سال بعد کشیده بشه دیگه پراید هم تولید نمیکنن که به اتوخدمتیا بدن . مجبوریم تیبا تحویل بگیریم که باید پول بیشتری بدیم . اگه کسی به تازگی خبر تازه ای داره رو کنه .

 14. مگه ما پول زبون بسته را دادیم به سایپا که مصالحه بکنیم بابت چی باید با سایپا مصالحه بکنیم ؟؟؟؟؟

 15. کاملا درست میگید سایپا حواله های ۲۳تومنی را مثل حواله های ده تومنی حساب کرد

 16. سلام .مگر قرار هست مصالحه کنیم ؟؟؟؟؟
  من سراغ دارم یک نفر ساندرو ثبت نام کرده بود و حدود ۲۵ تومن پیش خرید کرده بود سایپا اومده طرحی داده بهش سه دستگاه خودرو داده ۲تا کوییک و یکی تیبا ۲ با قیمیت قدیم .
  حالا سوال من از مدیر عامل سایپا اینست من هم ۲۳ تومن خودرو های x200از طرح اتوخدمت پیش خرید کردم که قرار بود برای این واریزی ها کوییک اتومات بده.برای سایپا جز مبلغ واریزی چیز دیگری مگه مهم هست پس چرا خودرو من فلک زده اتوخدمت را تحویل نمیدهد اهای مسئولبن کشور چرا به این موضوع رسیدگی نمیشود مگه من بیچاره پول به حساب سایپا مثل همونی که برای ساندرو پول واریز کرده من واریز نکردم ؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. دوستانی که چند حواله دارند چی شد؟ با سایپا مصالحه کردید ؟؟؟

 18. آقای محمد شکایت شما از سایپا چی شد گفتید ۲۰روزه جوابش میاد؟؟

 19. سلام .مشتریان اتوخدمت: همانطوری که مستحضرید قرارداد اتوخدمت سود تاخیر ندارد به همین خاطر سایپا به نفعش هست خودرو تحویل ندهد …..
  مدیر عامل محترم سایپا باسلام : احتراما به استحضار می رساند همانطوری که مطابق قرارداد سود تاخیر پرداخت نمیکنید پس مطابق مفاد قرارداد هم خودروی ما را تحویل دهید .یعنی همانطوری که همش به نفع خودت فکر میکنید به فکر مشتریان اتوخدمت هم باشید .ایا میدانید بخاطر این کار شما چند تا زندگی متلاشی شده است.؟؟؟؟؟

 20. سلام من اتو خدمت تکمیل وجه ۳۰اردیبهشت هستم و۱۹اذر برام فاکتور شد ۲۱اذر پلاک تو سیستم ثبت شد و ۲۵اذر مدارک برام پست شده ولی تا تحویل بدن خدا میدون کی شاید بیست روز دیگه خدا ازشون نگذره

 21. تکمیل وجه اول خرداد ساینا کسی فاکتور شده؟؟؟

 22. چرا کسی جواب نمیده همه ماشینها را تحویل گرفتند؟؟

  • درود
   بله دوست عزیز اکثر خودروهای طرح اوتو خدمت سایپا تحویل داده شده،‌ در صورتی که هنوز خودروی خودتون رو تحویل نگرفتید حتما به نمایندگی فشار بیارید و پیگیری کنید
   انشالله تحویل بدن زودتر مال شما رو هم

 23. واقعا تکمیل وجه ۳۰اردیبهشت ساینا تحویل گرفته؟؟!

 24. از حواله های خرداد کسی هست ماشینش فاکتور یا تحویل گرفته باشه

 25. سلام امروز حواله من فاکتور شد تکمیل وجه ۳۰اردیبهشت ساینا

 26. ۱۹اوردیبهشت تکمیل وجع کردم ساینا
  و ۱۵آذر فاکتور شده

  • سلام به همگی لطفاً همه دوستانی که بیشتر از یک عدد ثبت نام کردن یک قراری بگذاریم یا از طریق شماره موبایل یا ایمیل همگی با هم دیگه یک وکیل بگیریم اگر کسی هم آشنا داره صحبت کنه تا طبق قرارداد از طریق دادگاه شکایت شرکت سایپا رو بکنم فقط باید همه با هم باشیم تا به نتیجه برسیم تا تکلیف مون روشن بشه دیگه بسه هر چقدر صبر کردیم فایده نداره این اداراتی که شما شکایت میکنید دولتی هستند و با شرکت زد و بند می کنند اما دادگاه مجبور رای صادر کنه یا به نفع یه به ضرر حتی میتوانیم درخواست خسارت و غرامت هم بکنیم چون ارزش پولمون هیچ شده فقط همگی با هم دیگه هرچند تاکنون اونایی هم که یک عدد ثبت نام کردن و قرار بوده تحویل بدن تا به حال تحویل ندادن

   • سلام من به سازمان تعزیرات شکایت کردم فعلا حکم بدوی به نفع من صادر شده در چندروز اینده به سایپا ارجاع می شود اگر سایپا اعتراض نکند تا ۲۰روز آینده باید سایپا متعهد به انجام قرار داد شود و خودرو به قیمت زمان قرار داد تحویل شود .شما هم اقدام و پیگیری کنید ضرر ندارد.

    • این آقای بابایی که نوشتن تعزیرات ارجاع داده به اداره فروش و گفته از بین طرحهای پیشنهادی باید یکی را انتخاب کنند پس در مورد شما هم همین رای را میدهند همشون با هم همدستند

 27. باسلام
  بالا اخره بعد از گذشت سه سال خودرو ساینا ما هم فاکتور شده.
  ولی کی تحویل بدهند خدا داند.
  با امید خوشحال شدن همه شهروندان عزبزم پرچم داران اتو خدمت

 28. سلام بر همه عزیزان
  من هم ۳ تا اتوخدمت دارم که فروردین ۹۶ برای خرید پراید، هرکدام ۱۹ میلیون پرداخت کرده ام. من مطالب شما را خواندم و امروز به سازمان صمت شیراز میروم و شکایت خودم را مطرح میکنم. لطفا هر عزیری که راهکاری بلد هست که به شکایت رسیدگی میشود اعلام بفرماید. ممنون.

 29. من تعزیرات شکایت کردم گفت اگه تعدادتون بیشتر باشه سایپا را مثل سایپا سیتروئن جریمه میکنیم باید خسارت شما را بپردازه البته گفت به یک شکایت هم رسیدگی میکنیم من ۴تا اتوخدمت دارم شکایت کردم پولم از ارزش افتاده ماشینهامو تحویل نمیدن قرارداد ما کاملا قطعیه امکان صلح هم داره سکه فروختمذثبت نام کردم اگه سکه ها را نگه داشته بودم ۴برابر شده بود اینهمه درسر هم نمیکشیدم

  • سلام اگر کسی از سایپا به اداره صمت شکایت کرده به آن اداره مراجعه کند ممکن است شکایتش به اداره تعزیرات ارجاع شده باشد. اداره تعریزات هم اگر مراجعه نکنید به صورت خودکار به شکایت شما رسیدگی نمی کند مگر اینکه پیگیر باشید.

  • سلام من هم شش تا ثبت نام کردم تعزیرات شکایت کردم ولی ارجاع داد به اداره صمت بعد بازرسی شکایت کردم اونجا هم زد به اداره فروش سایپا جهت بررسی جوابی که دادند این بود که باید از طرحهای پیشنهادی استفاده کنم آخرش هم یک پیامک آمد پرونده شما مختومه شد . اینها همه با هم هستند من دیگه خسته شدم .

 30. سلام آفا ما که شکایت کردیم سه ماه پیش هیچ پیگیری برام نیومد.
  تکمیل وجه ۲۹اوردیبهشت ماه
  هنوز هیچ خبری نیست که نیست

 31. روزنامه دنیای اقتصاد ۴آذر۹۸
  وزیر صمت گفت: در صورتی که مشتریان با خودروسازان مصالحه نکنند، می‌توانند به دستگاه های قضایی مراجعه کنند و خودروسازان نیز از احکام صادره در دادگاه تمکین خواهند کرد

 32. سلام .منم ماشین ساینا تحویل گرفتم تکمیل وجه ۱۶اردیبهشت بودم.ولی دگه عمرا از سایپا خرید کنم به هیچکسم پیشنهاد نمیکنم حالم بده از این ماشین مخوام بفروشمش

 33. سلام اقایون من ماشینم رو اخر ابان تحویل گرفتم تکمیل وجه ۱۲ اردیبهشت.رفتم نمایندگی بابت عدم دریافت سود تاخیر نامه پر کردم و تو سایت سازمان حمایت شکایت ثبت کردم.خواهشا شما هم همکاری کنید تا نتیجه بگیریم باید حتما تعداد بره بالا تا پیگیری کنن.

 34. پرونده بعد از بررسی توسط اداره صمت و عدم سازش بین طرفین به تعزیرات فرستاده میشه مستقیم خودمون نمیتونیم بریم تعزیرات

  • سلام دوستان- تکمیل وجه(۱۸) اردیبهشت بودم که با تبدیل به رینگ اسپورت و پرداخت ۳ میلیون روز پنجشنبه ۱۴ آبان و ۱۷ فاکتور و ۱۹ آبان تحویل ماشین ساینا و امروز ۲ آذر پلاک و سندش هم آمد.ان شاا… هرچه زودتر ماشین شما را هم تحویل دهند.

 35. سلام.هموطنان مال باخته.دیروز زنگ زدم امور مشترکین مگه تا ۱۵اردیبهشت فاکتور کردیم ایا راست مگه یا اینکه من چون ۱۶اردیبهشت تکمیل وجه کردم مخواد هنوز سرکار بگذاره.اگر کسی فاکتور شده زیر ۱۵اردیبهشت لطفا کامنت بده .ممنون

 36. اداره صمت تو اکثر شهرها شعبه داره ۱۲۴را بگیرید تو هر شهری وصل میشه به شعبه همون شهر آدرس میدن لطفا برید شکایتون را کتبی ثبت کنید کپی قرارداد و کارت ملی میخواد لطفا کوتاهی نکنید

 37. لطفا تو سایت زیر شکایت خودتون را ثبت کنید

  Tazirat 135.ir

 38. پل‌های ارتباطی متعددی برای دریافت گزارش‌های مردمی و ارجاع آنها به سازمان تعزیرات حکومتی، از سوی برخی سازمان‌های مرتبط با موضوع رسیدگی به تخلفات صنفی، مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت ایجاد شده که شماره تلفن «۱۲۴»، یکی از آنهاست. در این زمینه، «سامانه جامع پاسخگویی به شکایات سازمان تعزیرات حکومتی»، در پایگاه اینترنتی این سازمان با آدرس الکترونیکی «tazirat.gov.ir» ایجاد شده و آماده دریافت شکایات مردمی است.

 39. سازمان تعزیرات سایپا سیتروئن را جریمه کرده لطفا برای شکایت به سازمان حمایت از مصرف کننده مراجعه کنید

  باید بدانید در صورتی که مصرف‌کننده بخواهد از کالا یا خدماتی که به او عرضه شده است، شکایت کند، در درجه اول باید به انجمن حمایت‌ از مصرف‌کننده مراجعه کند. هم اشخاص حقیقی و هم اشخاص حقوقی می‌توانند در انجمن‌های حمایت از مصرف‌کننده شکایت کنند. آنها می‌توانند در راستای استیفای حقوق مصرف‌کنندگان، شکایت خود در مورد تخلفات تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان به انجمن‌ها ارسال یا اعلام کنند. 

  شکایات رسیده به انجمن‌ها (اعم از کتبی و شفاهی) باید بلافاصله پس از دریافت در دفاتر مخصوص یا نرم‌افزاری که به همین منظور توسط سازمان حمایت طراحی می‌شود، ثبت و تاریخ و شماره رهگیری شکایت به شاکی اعلام شود. بدین ترتیب، رسیدگی به شکایت مصرف‌کنندگان در انجمن‌های حمایت از مصرف‌کننده آغاز می‌شود. این اولین گام برای حل و فصل این شکایت‌هاست. آیین‌نامه فعالیت این انجمن‌ها در آذرماه سال ۱۳۹۰ تصویب شده است و در این اساسنامه، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان موظف شده بود ظرف ۶ ماه، دفاتر و نرم‌افزار مربوط را طراحی کنند. 

   مرحله دوم: بررسی شکایت

  انجمن حمایت از مصرف‌کننده، در واقع نهادی واسطه برای حل اختلافات مصرف‌کننده با تولیدکننده و عرضه‌کننده است. این انجمن‌ها باید تمام تلاش خود را برای سازش طرفین شکایت، راجع به خسارات مالی ناشی از ارتکاب تخلف به عمل آورند و ظرف ۱۵ روز از تاریخ دریافت شکایت، نسبت به حل و فصل اختلاف اقدام کنند. اگر طرفین شکایت در انجمن حاضر به سازش شوند، مفاد سازش در جلسه انجمن صورت‌جلسه می‌شوند و طرفین موظفند مطابق مفاد سازشنامه تنظیمی عمل کنند. 

  اما در صورت حاصل نشدن سازش طرفین، شکایت یا برای رسیدگی قانونی به اصل تخلف، انجمن باید ظرف پنج روز پرونده را برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی مربوط ارسال کند. در این صورت، نتیجه بررسی و علت عدم سازش و توافق در برگه‌های متحدالشکلی که در سه نسخه تنظیم می‌شود و شماره مسلسل و قابلیت ثبت در نرم‌افزار را دارد، درج می‌شود. نسخه اول، مخصوص اداره تعزیرات حکومتی و نسخه دوم مخصوص شاکی است نسخه سوم هم برای ثبت در نرم‌افزار در انجمن باقی می‌ماند. در صورت اختلاف در صحت ادعای شاکی، انجمن با استعلام از مراجع ذی‌صلاح از قبیل اتحادیه‌های صنفی ذی‌ربط (در مورد افراد صنفی) و کارشناسان مربوط، ادعا را بررسی می‌کند.
   
   مرحله سوم: ارجاع تخلفات به مراجع ذی‌ربط

  انجمن‌های حمایت از مصرف‌کننده به شکایت‌های مصرف‌کنندگان رسیدگی می‌کنند اما اگر نتوانستند ماجرا را از طریق صلح و سازش حل کنند، باید موضوع را به مرجع بالاتر انتقال دهند تا به شکایت رسیدگی کند. این مرجع بالاتر، معمولا سازمان تعزیرات حکومتی است. بنابراین شکایت‌ها بعد از انجمن‌های حمایت از مصرف‌کننده به دست سازمان تعزیرات حکومتی می‌رسد.

   رسیدگی به تخلفات موضوع «قانون حمایت از مصرف‌کننده» و «قانون نظام صنفی»، توسط ادارات تعزیرات حکومتی و بر اساس قوانین و مقررات حاکم بر تعزیرات انجام می‌شود. شعب رسیدگی‌کننده تعزیرات حکومتی موظفند در مواردی که گزارش تخلف از سوی انجمن‌ها ارایه شده باشد، در صورت صدور رای به محکومیت، تادیه کارمزد انجام خدمات را در دادنامه صادره قید کنند. علاوه بر انجمن‌ها  سازمان حمایت، سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و ادارات تابع آنها، اتحادیه‌های صنفی و انجمن‌ها مکلفند با اعلام میزان ارزش ریالی تخلف، اقدام به ارسال پرونده به ادارات تعزیرات حکومتی کنند.

  اما همه تخلفات به سازمان تعزیرات نمی‌رود زیرا موارد زیر از سوی انجمن‌ها به مراجع صالح قضایی و دادگاه‌ها ارسال می‌شود:

  اگر تخلف تولیدکننده یا عرضه‌کننده جرم بوده و برای آن مجازات تعیین شده باشد در مواردی که از عرضه کالا و خدمات موضوع قانون به مصرف‌کنندگان خسارات غیرمالی وارد شده باشد.

 40. سلام .موافقم باید هر کسی با قراردادش بره وزارت صمت شکایت بکنه تا تعدادثبت بشه .من از کسی که رفته شکایت کرده خواهش دارم ادرس دقیقش را در تهران و کرج اعلام کند تا من این هفته برم شکایت بکنم .باتشکر بقیه هم لطف کنن به اون ادرس مراجعه کنن و شکایت کنن.

  • با سلام برای شکایت از سایپا در تهران به ضلع شمالی میدان ولی عصر اداره صمت استان تهران مراجعه و شکایت خود را ثبت کنید . کپی قرارداد، شناسنامه و کارت ملی هم همراه داشته باشید.

 41. تو رو اون جدتون نمیخواد با هم متحد بشین برین جلوی وزارت صمت. چون تا ۱۰ سال دیگه هم نمیرید. هرکس تنهایی بلند شه بره شکایتش رو ثبت کنه بیاد تعداد خیلی مهمه. مرحله بعدی هم قوه قضاییه. سایپا سیتروئن با ۳۷ تا شکایت مجبور به تغییر قیمت و پرداخت خسارت شد. انقدر محول نکنید به همدیگه. من همین ابتدای هفته اقدام میکنم. پول کمی نیست به خدا. ماشین رو با ۲/۵ برار قیمت قرار داد میخواد بده به ما.عملا کلاهبرداری کرده.

 42. سلام آقایان
  آیا شرکت سایپا سود تاخیری تحویل ماشینا میدهد ؟

 43. ۳۷نفر از سایپا سیتروئن شکایت کردن وزارت صمت جریمه اش کرد یعنی اینهمه اتوخدمتی ۳۷نفر نمیشن برن وزارت صمت شکایت کنن مشکل ما اینه با هم نیستیم فقط حرف میزنیم

 44. سلام. بلاخره بعد از زجرهای فراوان دیشب سه شنبه ماشین منو تحویل دادن.. ۱۳۱ نمایندگی ورزنده مشهد. ان شاالله نوبت شما

 45. من ۵ تا اتو خدمت دارم هر ۵ تاشم میخوام به قیمت سابقم میخوام. دلال هم پدر بیشرف هر چی سایپایی کلاه برداره.

 46. میگن ساینا نیست ولی ثبت نامی های سال جدید رو کلن ماشین دادن ولی خبری از خودرو ما نشد.
  چرا دولت پاسخگو نیست.
  چرا دولت، یا اقای رییس جمهور، در رسانه ها حرف میزنن ولی عمل نمیکنن،
  میخام بگم که حرف ادم از تو دهانش در میاد نه از تو ….تو خودت داری حق الناس میکنی.

 47. سلام خدمت دوستان اتوخدمتی
  امروز از طرف سایپا یه پیامای آمده به این مضمون:
  “با توجه به درخواستهای مکرر مشتریان در خصوص تمدید طرح پیشنهادی تعیین تکلیف تعهدات اتو خدمت، طرح مذکور تمدید گردید‌. لطفا جهت اطلاع به نمایندگی مراجعه نمایید.”
  نظرتون چیه مقاومت کنیم یا بریم تمدید کنیم؟

  • منکه مقاومت میکنم شکایت کردم بازم پیگیری میکنم خواهشا شما هم وزارت صمت شکایت کنید

  • نظر من بر مقاومت است و شکایت مستمر در مراجع مختلف. همین عدم مراجعه ها باعث شده به دروغ پیام بدن که طرح پیشنهادی تمدید شده لطفا کوتاه نیایید و به اشکال مختلف اعتراض خود را به سایپا اعلام کنید حتی با مراجعه مکرر به نمایندگیهای سایپا و در تهران به دفتر فروش شرکت در جاده مخصوص کرج . اینها تسلیم نمی شوند مگر با مقاومت و پر زوز بودن سمبه.

 48. با سلام, با توجه به درخواستهای مکرر مشتریان در خصوص تمدید طرح پیشنهادی تعیین تکلیف تعهدات اتوخدمت ,طرح مذکور تمدید گردید .لطفا جهت اطلاع به نمایندگی مراجعه نمایید

  این پیامک یعنی چی چه کسایی درخواست کردن؟؟اینجا میگید اعتراض میکنیم ولی عمل نمیکنید تن به خواسته های سایپا ندهید

 49. سلام.در جواب همه توجه کنید:خوب اگه سایپا باید جمع کند برود پس باید به کلیه مشتریانش با قیمت جدید میداد نه اینکه به بقیه مشتریان با قیمت قدیم بدهد اما به اتو خدمت با قیمت جدید بدهد چراااااااا؟همه مشتریان پول دادند و قانون باید برای همه یکسان اجرا شود .

 50. سلام دوستان امروز به نمایندگی زنگ زدم گفتنماشین فاکتور شده
  ساینا تکمیل وجه اردیبهشت.ولی تا ماشین دستم نرسه همه کارای سایپا کشکه…
  دیگه غلط بکنم از سایپا خرید کنم.دیگه لذتی برام نداره.
  فقط باید برای ظهور اقامون دعا کنیم تنها راه نجات همینه.
  الله عجل لولیک الفرج

 51. جهت اطلاع همه توجه کنید که شرکت سایپا یک شرکت دولتی است و متعلق به همه مردم ایران است و جزء بیت المال می باشد و هر کس از آن به غیر از حقوق خود ریالی بالا بکشد در آخرت باید جواب دهد همه بدانید که اگر قرار هم باشد به هر اتو خدمتی یک دستگاه بیشتر ندهند سود آن به جیب کسی نخواهد رفت و اگر هم کسی بیشتر ماشین دریافت کند و بفروشد و سود کند این از نظر شرعی اشکال دارد مگر اینکه خود استفاده کند در مورد استفتاء رهبری سود مشارکت در تولید زمانی است که شما سهامدار شرکت باشی نه اینکه خودرو ثبت نام کنی آن هم در همچنین موقعی اگر قرار باشد سایپا با قیمت قبلی خودرو تحویل دهد آن موقع باید جمع کند و برود اصلا رفتید دیدید که چند هزار نفر در شرکت سایپا نان می خورند.

 52. مقصر عواقب “اتوخدمت” مشتریان هستند؟!

  وقتی مسوولان سایپا دبه می کند

  گویا شرایط سخت ناشی از افت تیراژ و کمبود منابع مالی، مسوولان سایپا را به جایی رسانده که دیگر ابایی از اتهام زدن به مشتریان (واسطه خواندن آنها) و خلف وعده آشکار در قراردادهایشان ندارند.

  به گزارش کارگر نیوز به نقل از صنعت نویس، سایپایی ها به تازگی برنامه ای را در دستور کار خود قرار داده اند که طبق آن، به ثبت نام کنندگان در “طرح اتوخدمت” تنها یک محصول با قیمت قدیم تحویل داده می شود و باقی خودروهای ثبت نامی، با قیمت روز امکان تحویل دارند. طبق این طرح، مثلا اگر کسی دو خودرو در طرح اتوخدمت ثبت نام کرده باشد، سایپا تنها یکی از آنها را با شرایط منعقد در قرارداد (به خصوص قیمت ذکر شده) تحویل می دهد و خودرو دیگر با شرایط جدید (طبق الحاقیه سایپا) و طبعا قیمت روز قابل تحویل است. گفته می شود بین ۳۰ تا ۴۰ هزار قرارداد تعیین تکلیف نشده، از طرح اتوخدمت باقی مانده است و به ادعای سایپا، این تعداد قرارداد تنها به ۱۰ هزار نفر متعلق است. آن طور که مدیر فروش سایپا عنوان کرده، هفت تا هشت هزار نفر از این افراد “واسطه” هستند. 
   
  در باب این اقدام سایپا چند نکته وجود دارد. اول اینکه طرح این شرکت (تحویل تنها یک خودرو با قیمت قدیم) عملا مصداق خلف وعده است و طبعا ثبت نام کنندگان می توانند از منظر حقوقی آن را پیگیری کنند. ۱۰ هزار نفری که به گفته سایپایی ها قرارداد آنها در طرح اتوخدمت تعیین تکلیف نشده، مطابق با شرایط آن زمان سایپا اقدام به ثبت نام کرده  و این شرکت نیز مهر تایید پای برگه قرارداد فی مابین زده است. سایپا می گوید ۴۰ هزار قرارداد باقیمانده از طرح اتوخدمت، متعلق به ۱۰ هزار نفر است و این یعنی به طور متوسط هر نفر چهار قرارداد با این شرکت دارد. با توجه به اینکه ظاهرا آن زمان محدودیت کد ملی (اینکه با هر کد ملی فقط یک ثبت نام قابل انجام باشد) وجود نداشته، بنابراین مشتریان مجاز بوده اند بیش از یک خودرو ثبت نام کنند. پرسش اینجاست که وقتی سایپا خود شرایط ثبت نام بیش از یک خودرو را فراهم آورده و پای برگه های قرارداد با مشتریان را امضا کرده است، حالا با چه توجیهی و با استناد به کدام قانون، قراردادها را نادیده گرفته و آشکارا خلف وعده می کند؟ 
   
  درست است که سایپا به دلیل تحریم و مشکلات داخلی اقتصاد، با بحران تولید دست و پنجه نرم می کند و در طرح اتوخدمت نیز خیلی ها (به هر نیتی) بیش از یک محصول ثبت نام کرده اند، اما دلیل نمی شود این شرکت قراردادهای رسمی با مشتریان را نادیده بگیرد و بگوید به آنها عمل نمی کند. اینکه در گذشته شرایطی فراهم شده و مشتریان توانسته اند خودرو در تعداد بالا ثبت نام کنند، مسئله آنها نیست، مشکل سایپاست، حتی اگر توان عمل به تعهدات مربوطه را نداشته باشد. شرایطی که گریبان خودروسازی ایران به ویژه سایپا را گرفته، مقصرش مشتریان نیستند و آنها نباید تاوان طرح های ناکامی مانند اتوخدمت را بدهند. 
   
  نکته دوم اینجاست که سایپا می گوید هفت تا هشت هزار نفر از باقیمانده ثبت نام کنندگان طرخ اتوخدمت، “واسطه” هستند؛ سایپایی ها را چه شده که آشکارا به مشتریان خود انگ واسطه گری می زنند و پروایی هم از عواقب و تبعات شستن گناه افراد ندارند؟ اگر سایپا نگران واسطه ها و واسطه گری بود، چرا آن زمان که نقدینگی می خواست و طرح اتوخدمت را بدون آینده نگری به جریان انداخت، فکر این روزها را نکرد؟ مشخص است سایپایی ها آنقدر برای تامین منابع مالی عجله داشته و آن چنان بی پول بوده اند که طرح اتوخدمت را با کمترین محدودیت و آپشن های بسیار، به اجرا گذاشته و فکر عواقبش را نکرده اند. ممکن است مسوولان فعلی سایپا بگویند طرح اتوخدمت در دوران مدیران قبلی بوده و مقصرش ما نیستیم؛ این درست، اما ثبت نام کنندگان هم گناهی ندارند که مدیران قبلی رسما آنها را به چنین سفره پر برکتی دعوت کرده اند. 
   
  قطعا مسوولان سایپا خوب می دانند خلف وعده شان در باقیمانده قراردادهای طرح اتوخدمت می تواند برای آنها بار حقوقی داشته و دردسر ایجاد کند، با این حال ظاهرا آنها هم مثل مدیران قبلی فقط قصد نجات خود را از گرفتاری های فعلی دارند و تبعات این اقدام را به آیندگان حواله کرده اند. 

 53. سلام.منم ۲۱ اردیبهشت تکمیل وجه کردم ۱۳۱..۲۱ شهریور فاکتور شده ۳۱ شهریور سندش اومده ولی هنوز خود ماشین نیامده.. لعنت ب شما بی شرفا ک ففط دروغ تحویل میدین

 54. سلام دوستان اتوخدمتی خبر خوش
  تکمیلی یازدهم اردیبهشت ساینا از نمایندگی بندرعباس هستم
  وضعیت خودرو نگاه کردم فاکتور شده و تحویل خودرو فعال شده زنگ زدم نمایندگی ورزنده مشهد گفتند خودرو بارگیری شده برسه نمایندگی بندرعباس بهم زنگ میزنند برم خودرو تحویل بگیرم
  انشاالله برای شماهم همین روزا تحویل بدن

  • سلام میثم جان- ان شاا… به خوشی و سلامتی و خوش رکاب باشد.
   شرکت سایپا که هنوز خیلی از تعهداتش را انجام نداده و بخصوص برای اتوخدمت ها ، هنوز هم نمایندگی هایشان دارن آگهی پیش فروش فوری را در سطح شهر پخش میکنند( آگهی اش را امروز دیدم). اگر واقعا خودرو موجود دارند به تعهدات قبلی خودشان عمل کنند و چنانچه موجود ندارند، در مورد مردم چی فکر کردند! بازرسین کجا هستند!- نمیخواهم بگویم که کجای مردم را زیر سئوال میبرند.مسئولین خودشان قضاوت کنند.و شرکت سایپا بایستی جوابگوی این دوگانه کاری خودش باشد.

 55. با سلام . بنده در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۹۸ تکمیل وجه ساینا هستم . زنگ زدم گفتن ۳ روزه که ماشینتون فاکتور شده …………

  انشالا بزودی مال همه شما هم بدن .

 56. مشتری گول خرده سایپای دزد

  مدیران سایپا خدا لعنتتون کنه همتون باید اعدام بشید بزرگترین کلاهبرداری دولتی رو انجام دادین. مدیران فعلی و قدیمی همتون باید در دادگاهی انقلاب سنگین ترین حکمها رو بگیرید. با قرار داد پول مردم رو گرفتید الان میگید خودرو تحویل نمیدیم. همینه که هست. نمیدونم چرا هیچ رسانه ای به این موضوع رسیدگی نمیکنه. این از کلاهبرداری پیده شاندیز که خصوصی بود هم تابلو تره. بابا هرکی هر ارگان و رسانه ای میتونه تماس بگیریه.بخدا حق گرفتنیه.

 57. سلام
  خدایا شکرت صد هزار بار شکرت یاالله
  الهی شکرت👐👐
  الحمدالله شکر خدا👐👐

  خودروی من فاکتور شد تکمیل وجه ۱۱اردیبهشت بودم
  ۹ آبان فاکتور شد

 58. سلام
  لطفا با دقت بخوانید .
  آدرس سایت : bultannews@gmail.com
  استفتاء از مقام معظم رهبری در خصوص طرح اتوخدمت
  در پاسخ به این دو سوال اینگونه مرقوم می شود:”اگر با پول شما و برای شما کار می شود و از سود حاصل به شما طبق قرارداد مذکور سود داده می شود، اشکال ندارد.”

  دفتر مقام معظم رهبری نیز این استفتاء را در پی نوشت به اطلاع مهندس جمالی مدیرعامل وقت شرکت سایپا می رساند.
  نظر افراد
  ناشناس
  |United Kingdom|۱۳۹۸/۰۶/۲۱ – ۱۳:۴۶۰۰پاسخ
  منظور رهبری اینه که هر کس این مدلی اقدام به خرید ماشین میکنه در حقیقت با سایپا مشارکت خواهد کرد و در سود سایپا به اندازه سرمایه اش شریک هست و با تحویل خودرو بطور نانوشته این مشارکت پایان میابد .

  • باسلام خدمت تمامی بزرگواران.هجدهم اردیبهشت تکمیل وجه کردم و در قسمت وضعیت خودروی مشتری دایره ی تا آماده تخصیص پر شده بود ولی حدود یک ماهی هست به جای اینکه پیشرفت کند،پسرفت کرده و دایره آماده پذیرش پر شده است.به نمایندگی مراجعه و همچنین با شرکت تماس گرفتم و گفتند مشکل از سایت است و در سایت خودشان همان آماده تخصیص میباشد و مشکلی نیست.آیا برای کسی از عزیزان این اتفاق افتاده است؟- باتشکر

  • حالا یعنی چی این متن چه ربطی به منی که ماشینم گیرم نیمده داره اردیبهشت تکمیل وجه کردم هنوز فاکتور نشده ماشین هم زیر پام ندارم بعد میای متنای الکی مینویسی که چی بشه

  • سلام
   ربطش به این است . که مطلب کلی است و تو جزئی از این کل هستی .
   یعنی اینکه طبق این استفتاء شما هم به گردن سایپا حقی دارید که باید احقاق حق شود و حق شما را زود تر از اینها باید به جنابعالی میدادند .
   امیدوارم مطلب را درک کرده باشید . توقع ندارید که من به شما خودرو بدهم .

 59. سلام
  افراد نا آگاه بدانند !
  افراد معترض به گرانی خودرو ، سرمایه گذاری قانونی مردمی در طرح اتو خدمت را درک کنند و نسنجیده با کلمات گزنده خود به مردم حمله نکنند . باید خودرو سازان مورد سرزنش قرار بگیرند نه مردم .
  تلاش مردم برای احقاق حق وحقوق خود و حفظ ارزش پس اندازهای خود به ارزش روز است ، طبق تورم تحمیل شده .
  کسی پولش چند برابر نمیشه . بلکه افرادی که با سایپا قرارداد بسته اند و مورد فریب قرارگرفته اند و میخواهند ارزش پس اندازهایشان که نزد سایپا گذاشتند به نصف و یک سوم اصل پول تنزل پیدا نکند .
  خودرو سازی سایپا ، اصلا نباید خودروهای زپرتی خود را گران میکرد . و حال که گران کرده باید شرکت سایپا طبق یک قرارداد قانونی انجام شده ، به تعهدات خود عمل کند .
  حتی اگه با یک نفر ۱ یک قرارداد فروش خودرو امضا؛ء کرده باشد یا ۱۰۰ خودرو .
  پس فقط ارزش پول افراد به روز می شود . و نباید گذاشت ارزش پول مردم تقلیل پیدا کند و به جیب گشاد و بی انتهای شرکت سایپا برود .
  یک قرارداد تجاری سرمایه گذاری مردمی انجام شده ، و سهم سود تولید ماهیانه باید به سرمایه مردمی تعلق میگیرفت و طبق قانون باید پرداخت می شد . حتی کمتر از قرارداد هم پرداخت شد و هر ماه از مبلغ سود سرمایه گذاری قارداد قیچی می کنند .
  این شرکتهای خودرو سازی و . . . کل کشور را دارند بی اعتبار می کنند .
  آنها در مقابل قوانین کشور پاسخ گو نیستند .
  تمام قوانین این کشور را مثل کش سابیدند .
  قوانین شدن کشک و دوغ .
  تمام قوانینی که در جهت منافع مردم بودند در هاضمه این شرکتها هضم شده و قوانینی ضد مردمی را استفراغ و دفع کردند .
  قوانین تماما به نفع این تورم سازان گردیده و به ضرر مردم کشور قرار می گیرند .

 60. سلام دست به دسته هم
  بله من‌کاملا موافقم باید همه دست به دسته همکاریی کنیم دوستان عزیز

  شرکت سایپا دیگه شورش در آورده یک خودرو ثبت نام کردیم باز هم نمیدن هر روز امروز فردا میکنن این ماه و آخر ماه این یا به زودی در اولویتی
  این چه مسخره بازی هست
  خواهش نا دوستان همکاری کنید باید داد بزنیم اینجوری نمیشه

 61. سلام اقایون چطور میشه با اقای رییسی ملاقات داشت.اینجور نمیشه باید حضوری بریم تهران.خواهشا همکاری کنید هرکسی رو هم میشناسید که اتو خدمته تو جریان بزارید من تو پیام رسان ایتا یه کانال به اسم اتو خدمت تشکیل میدم عضو بشید تا هماهنگ کنیم برای حضور مقابل وزارت صمت یا امور مشتریان یا قوه قضاییه. ولی قبلش از تهرانی ها خواهش میکنم حضوری برن ۲۰:۳۰ تا خبرنگار هم حضور داشته باشه بعد که هماهنگ شد بریم اونجا
  من خودم شهرستانم بهونه نیارید که راهمون دوره یا مرخصی نمیدن.

 62. چهارشنبه ساعت ۱۱روبروی وزارت صمت خوبه همه میتونن بیان؟؟

 63. باید چکار کرد کلافه شدم ازبس بدقولی کرد الان هوا سردشده خبریم هم نیست حداقل به اینا که یکدونه ثبت نام کردن وماشین ندارن خودرشونو بدین از اون ۹۰روز کاری الان نزدیک شده به ۱۵۰روز تکیلف مارو روشن کنید خرید فوری ماشین ندین اول اولویت که مگه امور مشترکین مایم پس کو.انشالاه امام رضا باعث بانی این بدقولی رو بسزاش برسونه.شما چه دزدایی هستین اقای ریسی بدادمون برس

 64. سلام
  من ۱۱/۲ تکمیل وجه کردم ساینا هست
  هنوزا هیچ خبری نیست
  هر چه امور مشترکین تماس میگیرم میگن در اولویت هستی هر وقت نوبت شد
  حالا ۲ ماهه همینو میگن هنوز که هیچ خبری از فاکتور کردنش نیست چه برسه به تحویل

 65. ایران خودرو و کرمان خودرو همه ماشینهای عقب افتاده رو دادند چون مردم رفتن جلوی وزارت سمت و مجلس اعتراض. نمیدونم چرا یه گروهی درست نمیکنید قراری بزاریم جمع شیم دور هم. ما هم اگه چند بار صدامون رو برسونیم به رسانه ها و دور هم جمع شیم به حقمون میرسیم کامل نه ناقص.

 66. واقعا درست میفرمایید.اگر رسانه ای بشه سعی میکنند حفظ آبرو کنند.اگر فقط بایستیم و به وعده های دروغین آنها دلخوش باشیم،فایده ای ندارد.چاره اش فقط و فقط همونی هست که فرمودید.

  • باسلام خدمت تمامی بزرگواران.هجدهم اردیبهشت تکمیل وجه کردم و در قسمت وضعیت خودروی مشتری دایره ی تا آماده تخصیص پر شده بود ولی حدود یک ماهی هست به جای اینکه پیشرفت کند،پسرفت کرده و دایره آماده پذیرش پر شده است.به نمایندگی مراجعه و همچنین با شرکت تماس گرفتم و گفتند مشکل از سایت است و در سایت خودشان همان آماده تخصیص میباشد و مشکلی نیست.آیا برای کسی از عزیزان این اتفاق افتاده است؟- باتشکر

 67. لطفا یه روزی را مشخص کنید همه بریم برای اعتراض روبروی وزارت صمت باید فشار بیاریم به ۲۰:۳۰هم خبر میدیم بیاد گزارش بگیره دیگه صبر فایده نداره باید طبق قرارداد عمل بشه

  • برا فشار بیشتر به سایپا؛ در تهران به اداره صمت استان تهران واقع در ضلع شمال غربی میدان ولی عصر مراجعه کرده و شکایت کنید. این شرکت بدون فشار به خواسنه های مشتریان پاسخگو نیست.
   در ضمن باید از پیشنهاد سایپا تبعت نکرد تا خودروهای فروخته شده را با قیمت قبلا تحویل دهند.

 68. آیا کسی هست که اردیبهشت تکمیل وجه کرده خودرو تحویل گرفته باشه ؟؟؟

  ما که ساینا انتخاب کردیم هنوزا هیچ خبری نیست

  (((یک دونه هم بیشتر ندارم و تا حالا هیچ ماشینی هم نداشت)))

 69. پس نکته : اینکه چرا سایپا ماشین های اتوخدمتیها را نمیده بخاطر اینکه دیر کرد به اتوخدمت تعلق نمیگیره و به همین خاطر خیالش راحته .پس نفع سایپا در عدم پرداخت دیر کرد بوده که نه پول ما را میده و نه ماشین ما را . سایپا حالا دستت رو شد که چرا مشتریان اتوخدمتی را به خاک سیاه نشوندی اما ماشین مشتریان دیگه را تحویل میدی .!!!!!!!

  • با سلام به همگی همه به قرارداد هاتون توجه کنید طبق همون کسانی که تکمیل وجه کردن توی قرارداد نوشته شده بصورت قطعی یعنی سایپا می بایست در تاریخ مشخص خودرو رو تحویل بده و اگر نده می شود طبق قانون از اون شکایت کرد و درخواست خسارت کرد و حتی مبلغی رو هم که به عنوان مابه التفاوت بیمه گرفته اونم بصورت غیر قانونی بوده و میشه شکایت کرد و درخواست پس دادن اون مبلغ رو نمود

 70. اقا به طرح اتو خدمت جریمه دیرکرد تعلق نمیگیره…..کسی هست تو ماه مهر ماشین تحویل گرفته باشه

 71. سلام من طرح اتو خدمتی یک دستگاه تیبا گرفتم چطور میتونم سود پول رو که میگویند هر ماه میدهند دریافت کنم من چیزی دریافت نکردم ایا اصلا به چیزی به من تعلق میگیرد اگر لطف کنید راهنمایم کنید

 72. اقای بی نام اولا ۲۲ درصد بوده دوما من خودم در سررسید قرارداد سه بار مراجعه کردم و دعوتنامه ندادند تنها جوابی که دادند فقط میتونی انصراف بدی خوب اگه سایپا طبق سر رسید قراردادها ی اتوخدمت خودرو میداد که اینهمه تعهد نداشت .اطلاعاتت ناقص است بجای این برو به سایپا بگو چرا از سال ۹۴ تا حالا سر موعد دعوتنامه نفرستادی به مشتریان .پس مشکل از سایپا بوده حالا ما نمیدونیم چرا شاید منافعی در کار بوده فقط اینو بدان مشتری هیچ تقصیری ندارد .

 73. با سلام
  آقایی که میگی من پولم باید چند برابر بشه دوست عزیز تا حالا جنابعالی ۲۸ الی ۳۰ درصد سود می گرفتی پس چرا آن موقع دنبال ماشین نبودی حالا که ماشین گران شده میگی باید پولم چند برابر بشه در ضمن بیشتر از بانک سود گرفتی درست قضاوت کنید

  • خفه شو عامل دزد بیشرف سایپا

  • نادان
   کسی پولش چند برابر نمیشه . بلکه میخواهند ارزش پس اندازی که نزد سایپا گذاشتند به نصف و یک سوم اصل پول تنزل پیدا نکنه .
   لذا خودرو سازی سایپا ، اصلا نباید خودروهای زپرتی خود را گران میکرد . و حال که گران کرده باید شرکت سایپا طبق یک قرارداد قانونی انجام شده ، به تعهدات خود عمل کند .
   حتی اگه با یک نفر ۱ خودرو قرارداد امضا؛ء کرده باشد یا ۱۰۰ خودرو .
   پس فقط ارزش پول افراد به روز می شود . و نیاید گذاشت به جیپ گشاد و بی انتهای شرکت سایپا برود .
   به این میگن احقاق حق .
   یک قرارداد تجاری سرمایه گذاری مردمی انجام شده ، و سهم سود تولید ماهیانه باید به سرمایه مردمی تعلق میگیرفت و طبق قانون باید پرداخت بشود . که کمتر از قراردا هم پرداخت شده .
   ***
   تو یا مزدوری و یا از مردم که معترض به گرانی هستند ؟
   اگه مزدور و جیر خواری که باید شرم کنی .
   اگه معترضی ، و به گرانی بی اساس خودرو اعتراض داری .
   درک کن :
   در واقع تو درست پشت به هدفّ اصلی یعنی شرکتهای خودرو سازی و نمایندگیهای دلالی آنها ایستادی .
   و در مقابل مردم قرار گرفتی و مردم را مورد هدف اصلی خود قرار دادی .
   کمی عمیق تر فکر کن شاید درک کنی حفظ ارزش پول چیه .؟!؟!

 74. با سلام
  آقایی که میگی من پولم باید چند برابر می شد دوست عزیز تا حالا جنابعالی ۲۸ الی ۳۰ درصد سود می گرفتی پس چرا آن موقع دنبال ماشین نبودی حالا که ماشین گران شده میگی باید پولم چند برابر بشه در همان سود ها را اگر حساب کنی پولت دو برابر شده بالاتر از سود بانکی شده

 75. سلام دوستان دیگه چه خبر ………………. ساینای ما که خبری نشد…..

 76. سلام دوستان
  تکمیلی اردیبهشت ساینا هستم زنگ زدم نمایندگی مشهد میگه باید سه میلیون دیگه بدم درخواست رینگ آلومنیوم بدم تا ماشین بدن وگرنه باید حالا حالاها صبرکنم
  یعنی چی این حرفا

 77. اقا من گول خوردم اشتباه کردم اتوخدمت گرفتم من چندساله ماشین نداره امدم ثبت نام کردم که صاحب ماشین بشم اما الان دوساله از اون تاریخ میگذره وهنوز خبری نیست.حالا من یک پیشنهاد میدم به سایپا اینکه هرکی یکی یاچندتا ثبت نام کرده تعهد داره باید بده.ولی اولویتش اینای باشه که ماشین ندارن ویا تک ماشین ثبت نام کردن وبه انهایی که ثبت نام چندتا کردن هم فعلا یک خودرو بدهند والباقیش به مرور بدهند لعنت بر قوم ظالم

 78. ول کنید بابا این حرفا

  هنوز ما که یک خودرو ثبت نام کردیم نداده
  چه میگی شماها برای خودتون
  اینجا داد زدن الکی هست
  خودوری ما ۶ ماهه تکمیل وجه کردیم هنوزا که هیچ خبری نیست
  اردیبهشت تکمیل وجه کردم برای ساینا
  که میخوان بدن هنوز که مشخص نیست

  • بابا خدا وکیل چهارماه تکمیل وجه کردمه ساینا. تک حواله اتو خدمتم. بذار اول مال مارو بدن بعد شما بحث کنید. فقط خودتون می‌بینین بقیه براتون مهم نیستن. آخه بگو مرد حسابی اگه واسه سود نبود میخواستی نمایشگاه ماشین بزنی ک رفتی ۵۰تا حواله خریدی الان موندی توش نمیدونی چیکار کنی. داری پا میذاری رو حق بقیه. لدفا دیگه چن حواله ای بحث نکنید بذارین مارو بدن بعد واسه شماها هم ی تصمیم میگیرن. بابا بخدا آرزو ب دل موندیم. درحسرت یدونه ماشین. میخوایم استفاده کنیم. ن چیزی دیگه. مسولین تورخدا رسیدگی کنین س ماهتون داره میشه پنج ماه بابا ماهم انسانیم. بخدا بدور از انصاف. ما نمیگیم ب زور بدین یا چیزی طبق قانون و جیزی ک قرار داد بستین. حالا چند حواله ای ها حسابشون جدا. ولی خدایش دیگه مسله مارو حل کنید بابا. ممنون میشم. کاش این حرف من ب گوش مسولین برسه البته حرف دل همه معترضین هستش. باتشکر… اتوبدبخت.. هه…

 79. سلام .در جواب بچه مسلمان .من هر چقدر فکر میکنم فقط در صورتی عدالت برقرار میشه که سایپا مطابق با قرارداد هر کسی باهاش رفتار بکنه .چونکه با توجه به فرموده بچه مسلمان مثلایک نفر ۱۰ تومان داده صاحب یک خودرو بشه و اونیکه ۷۰ تومن هم داده صاحب یک خودرو بشه یعنی با این حساب هر دو بفرض مثال ۲۰ تومان سود میکنن و این عدالت نیست چرا که اگه فرض کنیم با توجه به تورم اگر ان سرمایه الان با ۴ برابری معادل باشد یعنی اونیکه ۱۰ تومان داده صاحب ۴۰ تومان باید باشه و اونیکه ۷۰ تومان داده الان باید صاحب ۲۸۰ تومان باشه ای بچه مسلمون .چرا به نفع خودت اینجا تلاوت میکنی ؟ در واقع کسی که ۱۰ تومان داده باید صاحب یک خودرو بشه و اونیکه ۷۰ تومان داده حدود صاحب شش خودرو باید باشه البته پس از تکمیل وجه هر خودرو .نه اینکه بقول بچه مسلومن به هرکسی جای سایپا باشی ۲ تا ماشین میدی اینطوری فکر کنم خیلی به نفع شما بشه .

 80. سایپا بجای گرفتن وام از بانکها با طرح اتوخدمت از مردم پول گرفت تا ماشین هاشور که رو دستش باد کرده بود بفروشه و مشکل نقدینگیش را حل کنه حالا که ماشین گرون شده براش صرف نمیکنه به تعهداتش عمل کنه اگه سایپا از بانک وام گرفته بود الان با جریمه دیرکرد چقدر باید پرداخت میکرد اونم بانکها که سریع توقیف اموال سایپا را میگرفتن اما الان مردم که ارزش پولشون یک چهارم شده و یه زمانی اتوخدمتی ها پرچمدارهای سایپا بودن شدن دلال، تف به اینهمه حقه بازی

  • احسنت گل گفتی وقتی پول میخواستن پرچمدار سایپا بودیم الان که حقمون را میخوام میگن شرو ور میگی

  • با سلام دوستانی که چند ماشین خریدن برا ی ماشینهای بعدی چکار کرده اند؟ اگر اطلاعات جدیدتری دارند بدهند خیلی خوب است. سعی کنیم با همفکری هم خواسته های خود راپیش ببریم. پیشنهاد من این است که براحتی تسلیم خواست سایپا نشویم و با شکایت به مراجع مختلف به دنبال احقاق حق خود باشیم ضمن اینکه من دوباره به سازمان صمت استان تهران شکایت کرده ام و منتظرم ببینم چه می شود.

   • من هم کاملا با شما موافقم نباید تسلیم شد سایپا قرارداد بسته و باید به تعهداتش عمل کنه بره یقه نورچشمی هاشو بگیره که چندهزارتا ماشین ثبت نام کردن نه ما مردم عادی که همه سرمایه زندگیمون را دادیم من که از حقم نمیگزرم هر جا تجمع برای اعتراض بذارید هم میام با پلاکارد به ۲۰:۳۰هم زنگ میزنم برای گزارش بیان

 81. با سلام
  هی تو که بچه مسلمان هستی ! ما پولمان بی ارزش شده اون موقع که سایپا داشت پولمان رو می گرفت پولمان ارزش داشت. ما به خاطر حفظ ارزش پولمون خودروهای اتوخدمتی را میخوایم حالا هر چند تا نوشتیم . تو یدونه ثبت نام کردی خبر از ضرر ما چندتایی ها که نداری. بدون فکر صحبت نکن مسلمون!

 82. مسئولین محترم سایت لطفا پیگیری کنید تکلیف اتو خدمتی ها چی می شه تا کی باید منتظر باشیم این جریان ۴۰ درصد از تعهدات که سایپا پیامک کرده نتیجه کدام فکر نخبه بوده ؟

 83. لازم به ذکر است اگر کسی واقعاً خودرو برای سوار شدن بخرد شرکت سر موقع و اگر دیر هم تحویل داده سود آن را نیز پرداخت نموده است.

 84. با سلام

  دوستان توجه داشته باشید افرادی که در سایت شر و ور می نویسند افرادی هستند که یا دلال هستند و یا اتوخدمتی هستند که در آن زمان به خاطر سود تعدادی خودرو ثبت نام کرده اند اگر واقعاً به خاطر سود نبود مگر یک نفر بیشتر از یک ماشین می تواند سوار شود پس بدانید که بخاطر سود بوده است و حالا که اینطور شده اگر واقعاً بچه مسلمان هستند کسی که چند تا خودرو ثبت نام کرده حالا هم یک دستگاه بگیرد نه اینکه بگوید من حقمه آن زمان هر چند تا نوشتم باید بگیرم نه خیر حق شما نیست و اگر من جای شرکت سایپا باشم دو دستگاه بیشتر به هر کسی نمی دهم و بقیه باید پولش را بگیرد. درضمن تا حالا هیچ شرکتی پول کسی را نخورده است و اگر هم دیر تحویل بدهد سود آن را نیز داده است. با تشکر.

  • آقا ما اصلا دلال و اتو خدمتی اختلاس گر که نیستیم زمانی که سایپا قرارداد می بست باید فکر همچین روزهای رو هم می کرد چرا زمان قرارداد بستن شر و ور نمی گفتیم با استقبال و چرب زبونی نمایندگی تمام سرمایه زندگیمون رو گذاشتیم آره سود ۲۲ درصد هم گرفتیم بانکهای خصوصی هم این سود رو می داد ولی با فکر اینکه سرمایمون از دست نمی ره و ارزش پولمون حفظ می شه به سایپا اطمینان کردیم پول ماشین هم یکجا ۲۳ میلیون پرداخت کردیم حالا باید به تعهداتش عمل کنه حتی اگر من یک دلال باشم . لازم ذکر کنم که طرح اتو خدمت یک طرح فروش ماشین بوده . شما هم سنگ سایپا رو به سینه نزن مطمئنا شما هم دنبال سود و منافع خودت هستی .

 85. 🔴 خودروسازان خودرو ها را تحویل مردم ندادند

  📌 سه روز مانده به پایان اولتیماتوم وزارت صنعت، معدن و تجارت به خودروسازان برای تحویل خودروهای معوقه سال گذشته، هنوز هم حجم انبوهی از گلایه‌ها وجود دارد که خودروهای معوق به دست خریداران نرسیده است.

  📌 ۱۴ بهمن ماه سال گذشته رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات این کمیسیون با مدیران دو شرکت بزرگ خودروسازی داخلی به ایسنا گفته بود: طبق اعلام این شرکت‌ها تعهدات ایران خودرو و سایپا در مورد خودروهای پیش فروش شده نهایتاً تا پایان خرداد سال ۹۸ محقق خواهد شد.

  📌 پس از آن ششم اردیبهشت ماه امسال فرشاد مقیمی، معاون وقت وزیر صنعت، معدن و تجارت (که اکنون مدیر عامل ایران‌خودرو است) به مهر گفته بود: بر اساس دستوری که به دو خودروساز بزرگ کشور داده شده، باید نسبت به ایفای به موقع تعهدات اقدام شود که بر این اساس برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که کل تعهدات خودروسازان در سال ٩٧ حداکثر تا مهر ماه سال جاری ایفا شود.

  📌 ۱۵ شهریور ماه امسال هم مجید باقری، قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش به تسنیم گفت: سایپا همه خودرو‌های معوق سال گذشته و تعهدات مرتبط با سال ۹۷ را تا پایان مهر ماه به مشتریان تحویل خواهد داد.

  📌با این حال باید دید در سه روز مانده به پایان تیر ماه امسال دو شرکت خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران‌خودرو و سایپا چه خواهند کرد؟

 86. از سایپا خواهشمند است هر چه زودتر تکلیف قرارداد های اتوخدمتی که ۲۳ میلیون تومان پیش پرداخت داشته اند را مشخص کند یعنی خودروشان را تحویل دهد و شامل بخشنامه های یکطرفه رنگانگ نکند . چرا که در زمان ثبت نام پول کامل یک خودرو را در واقع پرداخت کرده اند یعنی با همون پول میتونستن از سایپا یک خودرو فوری ثبت نام کنند و همان زمان هم با همان قیمیت در زمان ثبت نام خودرو تحویل بگیرن .یعنی چی سه ساله پول کامل یک خودرو را از ما گرفته حالا نه خودرو میده نه تکلیف ما را روشن میکنه اخه خدا را خوش میاد مگه ما علم غیب داشتیم که اینگونه میشه وضعیت کشور . پس لطفا با قردادهای ما همانند مشتریان دیگر رفتار کنید .اقای مدیر عامل جناب اقای سلیمانی لطفا صدای ما را بشنوید و ببینید حرف حساب است یا نه .

 87. در جواب rza: ما ۲۳ تومان را برای کوئیک اوتومات دادیم تقریبا شبیه کسانی که ساندرو ثبت نام کرده بودند که با پیش پرداخت ۲۵ تومان صاحب ۱۶۰ تومان سرمایه شدند و با قیمیت قدیم تحویل گرفتند و برای انهایی هم که ماشین نداده سه تا خودروی سایپایی با قیمت قدیم داده و ما قرارداد داریم باید با ما هم شبیه انها رفتار کنه وگرنه قانون میدونه با سایپا……..

 88. منم ساینا تکمیل وجه اردیبهشتم .هنوز که خبری نیست .ایا تا اخر این ماه که گفتن خودروهای معوقه سال ۹۷ میدن واقعیته امید هست یانه.من یکدونه خودرو ثبت نام کردم .شماهم دوست گرامی که مگی فحش ندیدین اگر مثل هزاران نفرمسخره کنی لایق فحش نیست.پس چه باید بکنیم نگو که تشکر باید کرد بخاطراین مسخره بازیا

 89. من خودم از پرسنل سایپا هستم اون موقع خیلی تبلیغ میکردن که این معامله دوسر سوده هم از تولید ملی حمایت میکنید هم برای شما سود داره چون مردم ماشین نمیخریدن خیلی از پرسنل سایپا تو این دام افتادن نمیتونن اعتراض کنم چون میگن دوران مدیرعامل جمالی اتوخدمت بوده که الان دادگاهیه
  هموطن لطفا شعور انتقاد داشته باش فحش نده با فحش دادن تربیت خانوادگیت را نشون میدی

 90. سلام
  آیا ((خودرو ساینا)) تکمیل وجه اردیبهشت کسی تحویل دادن یا فاکتور شده؟؟؟
  اگر کسی هست که تحویل دادن یا فاکتور شده اطلاع دهید؟؟؟

  دوستانی که منتظر فاکتور هستن هم اطلاع دهید؟؟؟

  • بنده یک دستگاه ساینا حواله دارم . تکمیل وجه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ هستم تا الان هم اصلا خبری نشده …….

   انشالا منتظریم تا ببینیم مسئولین محترم سایپا چه دستوری عنایت می کنند ………… د با تشکر هرکس فاکتور شد لطفا اطلاع بده ممنون میشم .

 91. سلام
  حالا چرا دعوا میکنید الان من به سایپا یک پیشنهاد میدم مشکل اظهار نظر هر دو شما حل بشه حتی مشکل سایپا هم حل بشه . سایپا مشتری اتو خدمت را طبقه بندی و دسته بندی بکند . یعنی کسانی که ثبت نام بالای ۵ دستگاه ثبت نام کرده انها را جز سرمایه گذاران تلقی بکنه و کلا از دسته ثبت نام کنندگان اتو خدمت به حساب نیاره و جداگانه یراشون تصمیم بگیرن و یا بعدا براشون در سطح بالاتر تصمیم بگیرن یا اصلا باز خواست بکنن چرا اینهمه خودرو ثبت نام کرده است یا اصلا ببینن کی هست شاید فامیل مدیر عامل بوده قبلا . ما که نمیدونیم و حتما تعداد اینگونه مشتری کم هست که بخاطر اینگونه افراد کم که حجم بزرگی از تعهد اتوخدمتی برای سایپا ایجاد کرده اند برای ثبت نام کنندگان اتو خدمت مشکلات ایجاد کرده است . اینطوری دیگه چوب خشک و تر باهم نمیسوزن و هم مشتریان زیر ۵ دستگاه مشکلشون حل میشه هم سایپا کمتر ضرر میکنه هم حجم عظیمی از مشتریانی که سایپا بهشون تعهد داره کم میشه . بعدش انهایی که تا ۵ تا ثبت نام کرده و بصورت تلفیقی پیش پرداخت داشته یعنی اونایی که همش پیش پرداخت ده تومنی نبوده اونا را در اولویت بزاره یا میتونه فعلا انهایی که ده میلیون پیش پرداختی دارن انها را بعدا تصمیم گیری کند و برای انهایی که پیش پرداخت ۲۳ میلیون داشته اند فعلا یک خودرو یعنی خودرو دوم تحویل دهد . چونکه در واقع در زمان ثبت نام پول کامل یک خودرو را داده انگار فوری ثبت نام کرده بوده پس انصافا عملا باید صاحب یک خودرو میشد .با تشکر . البته من سایپا را و مشتریان را باهم درک میکنم این پیشنهاد را دادم انشالله سایپا هم افراد بی بضاعت را درک میکند

  • سلام واقعاً حرف حسابه چون اون موقع خودرو ساینا ۲۵ تومن بود و ما ۲۳ تومن پول دادیم دست شرکت سایپا آیا حالا انصافه ارزش پولمون به یک سوم ارزش آن موقع رسیده

 92. سلام
  مسئول محترم سایت
  لطفا گلایه شهروندان را انعکاس دهید .
  سانسور نکنید .
  دست خوبان را در سایت بسته ای و دست نا اهلان را رها ؟
  بگذار تا که بیرون آید ، دستان دروغین از آستین .

 93. با سلام
  توجه داشته باشید که الکی به شرکت سایپا فحش ندهید یکی میگه من ماشین ندارم یکی میگه من زندگیمو فروختم مگر سایپا زوری به شما گفته بیایید ماشین ثبت نام کنید آن هم ۱۰ تا ۲۰ تا بعضی ها تا ۵۰ تا که فقط به خاطر سود بوده ما که یک دستگاه خودرو ثبت نام کرده بودیم دود افرادی مثل شما به چشم ما رفت و به همین خاطر که همه چند خودرو ثبت نام کرده اند برای ما هم ماشین نمی دهند اگر واقعاً به خاطر ماشین بود هر کسی یک دستگاه بیشتر ثبت نام نمی کرد که این ماجرا پیش بیاید طرف تا الان بیشتر از بانک سود گرفته و حالا میخواهد با قیمت فبل هم ماشین بگیرد

 94. ماکه یدونه ماشینوثبتنام کردیم هنوز ندادن کک شونم نمیگزه.شماهم چندتا ثبتنام کردین که خدا میدونه.هم من هم شما اشتباه بزرگی کردین سایپا دزده .اون نمتونه جای خوبی برای سرمایه گذاری باشه لعنت برپدر مادرشون که به من هم یکدونه ماشینو ندادن خدا بروز سیاه بکششون.انشالاه نابودی سایپا تو این رکزای اربعین مخوام

 95. سلام دوستان
  نظرتان چیه چیکار کنیم بریم دعوتنامه بگیریم یا منتظر وایسیم همه خودروها را تحویل دهند. من خودم ۱۱ تا اتوخدمت دارم . گفتند ۴ تا بهت با قیمت قبل میدیم.

  • ما اگه پولمون را سکه خریده بودیم به سایپا نمی دادیم ۴برابر شده بود الان پولمون از ارزش افتاده باید سر حقمون بایستیم باید قوه قضاییه شکایت کنیم من از حقم نمیگذرم من ۴تا دارم باید ۴تاش بقیمت قبل باشه لطفا ایستادگی کنید به حقمون باشیم سایپا قرارداد بسته کاری نمیتونه بکنه جز عمل به تعهداتش

  • اگر این کار رو کنیم اشتبا کردیم همگی قرار بزاریم جلوی اداره فروش برای اعتراض با هم باشیم می تونیم حقمون رو بگیرم

 96. متاطفانه من دوماشین اتوخدمتی ثبت نام کردم،اولی راتیباگرفتم،دومی را هنوزنگرفتم،ولی نمایندگی اولش گفت بیا ۷تا۸ملیون واسه پرایدزیرقیمت نمایندگی بهت میدیم یعنی من ۱۰ملیون پیش انهادارم، ۱۸ملیون دیگه هم میدهم که شود۲۸ملیون بااین مبلغ پرایدرامیگیرم، امروزرفتم که اقدام کنم همان خانم نمایندگی گفت اقا شما۵تومان تخفیف بهتان میدهد بنابراین باید ۳۲ملیون بدهید،من هم گفتم توگفتی ۷یا۸تومان گفت اشتباه کردم، من هم امدم بیرون وگفتم فعلا صبرکنم چون پولش هم نداشتم، ۲۸تومان تا۳۲تومان خود اندازه ۴ملیون تفاوت هست ازکجابیارم، بعدش هم به دوگانگی حرفش شک کرده ام، چرابایداین هم تناقض ودروغ بدهند

 97. این پیامک هم امروز اومد:
  باسلام احتراماً پیرو پیامک ارسال شده در خصوص تعیین تکلیف تعهدات اتوخدمت، خواهشمند است جهت دریافت دعوتنامه تعهد اتوخدمت به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه فرمایید

 98. خدا انشاالله لعنتتون کنه مسؤولان دزد پدر سوخته و بی شرف سایپا.قیامتی هم هست اون دینا یقتون رو میگیرم.فعلا شکمتون رو ازمال حروم پر کنید.

 99. سلام
  من رفتم نمایندگی برای طرح پیشنهادی ولی قبول نکردم طرح این که سایپا ۴۰ درصد از تعهداش رو اجرا می کنه مثلا اگر شش تا ماشین ثبت نام کردی ۲ تا ماشین با قیمت تیر ۹۷ می ده بقیه رو میگه باید الحاقیه بزنید سال ۹۹ با قیمت روز با سود ۲۸ درصد و دیگه اینکه ماشین رو به نام خودت نمی ده می گه باید صلح کنی به نام کسی دیگه ای . سایپا مجبور تکلیف ما رو روشن کنه لطفا قبول نکنید شاید بتونیم به حقمون برسیم .

 100. خدا لعنتون کنه.بروز سیاه بشینید همتون ددزدین.

 101. لطفا پیامکی که اومده متنشو بگذارید چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 102. پیشنهاد به سایپا در خصوص اتوخدمتی ها . یک بار دیگر مثل طرحی که اجرا کرد ویک خودرو به هر کد ملی دعوتنامه فرستاد برای انهایی که خودرو تحویل داده است مجدد یک بار دیگه برای خودرو دوم به هر کد ملی دعوتنامه بفرستد تا کسانی که میتوانند در زمان تعیین شده تکمیل وجه کنن.و به همین صورت چرخه اجرا شود

  • سلام
   مموضوع شماره کد ملی شامل قراردادهای اتو خدمت نمی تونه باشه چراکه قراردادهای اتو خدمت مربوط به قبل از این قانون است . لذا ایرادی در فروش چند خودرو به یک شخص نمی تواند وارد کند . قراردادی بسته شده در واقع به هر شخص از یک تا چند خودرو بطور قطعی فبل از قانون کد ملی فروخته شده .
   کد ملی فقط یه بهانه برای فرار از تعهدات است . که خودرو سازان انحصاری کشور به آن چنگ می زنند .

 103. یک پیشنهاد در راستای پیامکی که سایپا به ثبت نام کنندگان اتوخدمتی ها ارسال کرده است .از سایپا خواهشمند است قبل از هر کاری یک خودرو یعنی خودرو دوم را بعنوان خودرو دلخواه برای کسانی که پیش پرداخت ۲۳ میلیون تومان داشته اند دعوتنامه بفرستد چون خودرو اولی که تحویل دادید خودرو دلخواه ما و خانواده ما نیست .بخدا اگر در همین تاریخ که با سایپا قرارداد بستم با ایران خودرو قراداد میبستم با پیش پرداخت ۱۸ میلیون تومان الان یک دستگاه ۲۰۶ با قیمت قدیم گرفته بودم الان صاحب ۱۰۰ میلیون سرمایه بودم در صورتی که حالا سایپا پس از سه سال میخواد به یک ماشینی که تازه قیمتش از بازار هم کمتر شده بده زورش میاد واقعا خودشو چی فرض کرده میگم اگه سایپا دوستداری پول خودمونو هم بهت ببخشیم اگه ناراحت نمیشی.!!!

 104. پیامک طرح های پیشنهادی جدید از سایپا برای شما نیومده ؟؟ چه کسایی رفتن نمایندگی؟؟

 105. خدایا خودت ضالم رو بسزای اعمالش برسون سایپا دزد است انشالاه نابودیتون

 106. مصطفی
  سلام اخبار و رسانه ها باید در قبال انتشار وعده های پوچ و تو خالی سایپا پاسخگو باشند و به نوعی انتشار چنین وعده های دروغین( انجام تمام تعهدات ۹۷ تا پایان مهر ماه) مشارکت و هم دستی با سایپای حقه بازه ما باید از این رسانه ها بخواهیم پیگیر علت عدم اجرای وعده های سایپا باشند تا به این راحتی به مردم وعده الکی ندهند . به نظرم پیگیری از طریق رسانه هایی که ماه قبل با رئیس سایپا مصاحبه کرده بود برای الزام سایپا به اجرای وعده هاش بی تاثیر نیست.

 107. بازم وعده دروغی.به همین امام حسین که این روزا اربعینش هست من خانوادم هرروز نفرینتون مکنیم.انشالاه به سرزن بچه هاتون بیاد.من مغازه دارم شش ساله ماشین ندارم باموتور رفت امد مکنم بیشتر مشتریام پیگیر ماشین من هستن که کی پس میدن ماشینتو.همشون بهم میگن اشتباه بزرگی کردی ما اینکارنمیکنم همه بد میگن ازتون.منم اولین اخرین بارمه به شما دزدا نونی برسونم

 108. سلام ……….. اینهم از ۱۵ مهر و نتیجه وعده دوستان

  ( فرموده بودند که تا ۱۵ مهر تمامی خودرو ها را می دهند . پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

 109. سلام دوستان
  این جریان تحویل مهرماه هم دروغ محضه
  امروز زنگ زدم امور مشتریان میگه معلوم نیست کی فاکتور میشود

 110. بازم وعده های دروغین. تکمیل وجه خرداد. در انتظار فاکتور شدن…

 111. نکنه همه فاکتور شده خبری نیست.جواب نمیدین

 112. ازکسی فاکتور نشده جدیدن گفتن تا ۱۵مهر که میدیم ماشیناتونو؟

 113. ما تکمیل مبلغ ۱۷ اردیبهشت هستیم برای ساینا اتو خدمت قرار بود پس از سه ماه تحویل بدن هنوز فعلا پراید ها ی برج ۲ تحویل میدهند ساینا ها معلوم نیست سود مشارکت فقط اولیه را فقط پرداخت می کنند خوب بخوانئ تا هروقت که دلشان بخواد نگه میدارن اکر ممکن شماره امور مشتریان را در سایت قرار دهید

 114. این پیامک دیروز برای من اومد هنوز ماشینم فاکتور هم نشده اردیبهشت تکمیل وجه کردم
  با سلام؛ لطفاٌ جهت آگاهی از طرح پیشنهادی تعهدات اتوخدمت به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه فرمایید

 115. تکمیل وجه اردیبشت تیبا خودرو اولی پذیرش ۱/۸/۹۷کسی فاکتور نشده از اتو خدمت چرا فاکتور نمی کنند ای چه اولویتیه……..؟
  .

  قال لنَّبِیِّ ص قَالَ أَرْبَعٌ مَنْ کُنَّ فِیهِ فَهُوَ مُنَافِقٌ وَ إِنْ کَانَتْ فِیهِ وَاحِدَهٌ مِنْهُنَّ کَانَتْ فِیهِ خَصْلَهٌ مِنَ النِّفَاقِ حَتَّى یَدَعَهَا مَنْ إِذَا حَدَّثَ کَذَبَ وَ إِذَا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذَا عَاهَدَ غَدَرَ وَ إِذَا خَاصَمَ فَجَرَ کافی ج ۷۲ ص ۹۴

  پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : چهار خصلت است که در هر که باشند منافق است و اگر یکى از آنها در او باشد یک خصلت نفاق در او وجود دارد تا اینکه آن را رها کند : کسى که هرگاه سخن گوید دروغ گوید و هرگاه وعده دهد خُلفِ وعده کند و هرگاه پیمان بندد پیمان شکنى کند و هرگاه ستیزه کند از حق تجاوز نماید.

 116. سلام دوستان :من تکمیل وجه اردیبهشت ساینا فرم تسریع ۵شهریور فاکتور ۲۸ شهریور پلاک ۲۸ شهریور و ارسال مدارک سوم مهر ولی هنوز ماشین نیومده امروز هم سند و بیمه اومد نمایندگی بیمه پارسیان و تاریخ صدور بیمه هم ۲۸ شهریوره ، تاسف اینجاست با اینکه موعد تحویل تیرماه بود یک ریال هم سود تاخیر نزده برام وقتی هم پرسیدم میگه به اتوخدمتی ها سود تعلق نمیگیره

 117. بخشنامه جدید اتو خدمت

  سلام شنیده شده بخشنامه اومده گفته ۱. تمدید با سود بالا ۲. خودرو پراید و تیبا با حدود ۶ تومن تخفیف قیمت جدید پراید ۳۱۷۰۰ و تیبا حدودا ۳۷۵۰۰ در میاد ۳ انصراف اگه بخشنامه دارید بزارید مطلع بشیم

  • با سلام خدمت کلیه اتو خدمتی ها : برای من پیامک آمده برای آگاهی از طرح پیشنهادی سایپا به نمایندگی مراجعه کنم . اگر آنچه گفته شده عینا همین باشه باید در مقابل پیشنهاد سایپا مقاومت کرد زیرا در قرارداد چنین چیزی وجود ندارد. بنابر این دوستان به نظر من به نمایندگی مراجعه نکنند و به خواسته خود مبنی بر تحویل خودرو به قیمت قبل پافشاری کنند. استدلالمان هم این باشد که قیمت پراید و تیبا و ساینا انقدری نیست که بخواهند با یک دتگاه قرار داد را تمام شده تلقی کنند
   لطفا به در خواست ساپیا تن ندهید و بر گرفتن به قیمت قبلی اصرار داشته باشید. چون خود شرکت برای افرادی که ال نود و برلیانس ثبت نام کرده اند تا سه دستگاه خودرو می دهد، پس چرا برای کسی که مثلا سه دستگاه پراید ثبت نام کرده فقط یه دستگاه بدهند؟

 118. پوشش تمام تعهدات ۹۷ تا اواسط مهر در حد شعاره یعنی اینقدر سایپا وظیفه شناس شده که حق مشتری را بده از محالاته دو هفته وعده می دهند بعد میگویند تا اخر مهر می دهیم اینقدر این اتو خدمتی ها را اذیت کردند من خودرو اولی ام تعهد ۹۷ اتو خدمت تکمیل وجه اردیبهشت با دو ماه تاخییر هیچ خبری نشده سایت وضعیت خودرو هم الکی بسته است می خواهند بگویند ما در حال فاکتور کردنیم تا مشتری بگوید حتما خبریه نه بابا ..اینا اگر وظیفه شناس بودند که همون اول خودروی مشتری را تحویل می دادند. احتمالات بسیار ضعیفه ……

 119. 🔴 وعده جدید سایپا به مشتریان

  ▪️مدیرعامل سایپا خودرو با بیان این‌که سعی داریم سریعا تمامی تعهدات و معوقات سایپا را به دست مردم برسانیم، تاکید کرد: کلیه تعهدهای قبل سال ۱۳۹۸ را تا اواسط مهرماه پوشش می‌دهیم/ ایسنا

 120. جزییات بخشنامه ۲۳۷۶۳۱تاریخ ۹۸/۰۶/۲۷ سایپا جهت تعیین تکلیف حواله های اتو خدمت جهت صدور دعوتنامه رو خواهشاً تو سایت بزارید یا اگه کسی خبری داره بگه تا همه متوجه بشن

 121. سلام از کسی تازه فکتور نشده ؟قراره تا ۱۵این برج تمام تعهدات سال۹۷بدن..خبری نیست عایا

 122. سلام دوستان خودروی من تیباصندوقدار حواله اتو خدمتی تکمیل وجه۱۲ اسفند۹۷ برج۳ پول بیمه تکمیل کردم۱۷ شهریور فاکتور شد ۲۷شهریور مدارک کامل آمد ۲۸شهریور پلاک گرفتم و امروز ۴مهرماه چراغ آخر یعنی تحویل خودرو هم روشن شد ایشالله که هرچه زودتر برسه نمایندگی و برم تحویل بگیرم.جهت اصلاع به دوستان منتظر سایپا.ولی جناب سایپا و اوامر محترم بدانید که این رسم کار نبود که بر سر ما اوردید موهای سرو ریش سفید کردیم تا به این مرحله رسیدیم مردم همیشه مظلوم تاوان بزرگی برای سهل انگاری های شما دادن.بنده که هیچ گونه شوق و زوق ماشینمو ندارم چون که هیچ حسی برای ما باقی نزاشتید که بخوایم خوشحالی کنیم.امیدوارم هر انچه که با مردم رفتار کردید مورد توجه حق تعالی قرار بگیرید.

  • سلام،بنده هم تیبا ۲۵ شهریور فاکتور شده اما خبری از ماشین نیست

  • سلام بر جناب سلیمی واقعاگل گفتی،انشاالله خدا نابودشان کنه منم تکمیل وجه ساینااردیبهشت همدان هستم یکماه پیش فرم تسریع وشکایت وچندین بارتماس وپیگیری بالاخره۲۸ شهریورفاکتور و۳۱پلاک و سوم مهرهم ارسال شده ماشین که نگرفتم هیچ شوق و ذوقی هم ندارم عید و تابستون بی وسیلگی و منت هر کس و ناکسی کشیدیم انتظار طولانی واقعا پیرمون کرد ولی چه میشه کرد فقط واگذارشون میکنم به حق تعالی و امیدوارم ورشکستگی و تباهی شون رو ببینم

 123. با سلام الان اتو خدمتی هار را تا چه تاریخی فاکتور کردند تیبا خودرو اولی تکمیل وجه ۱۲ اردیبهشت کسی اطلاع داره از بس که رفتم تو سایت چک کردم صفحه کلید خراب شد خدا لعنتشون کنه. خوش به حالتون تکمیل وجه خرداد را می دهند دو ماه تاخییر خورده سود تاخیرم نمیدن من که به وعده هاشون اصلا اعتقاد ندارم دروغ میگن باید دوباره قانون وارد عمل بشه این ها یه گرز بالا سرشون میخواهند که هر پنج روز یه بار بزنند تو سرشون تا به روز رسانی شوند و پایبند به حقوق مشتری باشند حق مشتری را بدهند وَ اللَّهُ لا یحِبُّ الظَّالِمین؛ خداوند ستمکاران رادوست ندارد….. چوب خدا صدا نداره وقتی بخوره دوا نداره

 124. سلام به همه دوستان
  کسی اطلاع داره چند روز بعد فاکتور ماشین رو تحویل میدن

 125. اقایون.بنظر شما تا ۱۵مهر که گفتن تمام تعهدات سال ۹۷ میدن با این وضع فاکتور کردن میتونن ؟منکه چشمم اب نمخوره

 126. تیبا ۱ تکمیل وجه اردیبهشت خودرو اولی اتو خدمت کسی فاکتور نشده این چه وضعشه تحویل خودرو را دو باره دارتد طولانی می کنند این که نشد که یعنی بالاصطلاح خودرو اولی هستم دروغ پشت دروغ با این اوضاعی که تو مملکت درست کردند خدا لعنتشون کنه تازه گفتند سود تاخییر هم نداره اتو خدمتی ها خدا ازشون نگذره خودرو که نمی دهند سود تاخیر هم نداره به حق امام حسین این همه ظلم را تو همین دنیا پس می دهند ………………….

 127. سلام.عزیزان در جریان باشن الان حدود ۱۳روزه ماشینم فاکتور شده پلاک و مدارک ۴روز پیش ارسال شده به نمایندگی ولی متاسفانه به نمایندگی که زنگ زدم و از ماشین خبری بگیرم میگن هنوز ماشین نرسیده.مگه از تهران تا همدان چند ساعته.مگه این ماشین قراره از اون طرف کره زمین بیاد که میگن هنوز نیامده.اخه چه قدر بی مدیریتی چقدر مردم رو ساده فرض کردن بابا این همه تاخیر بس نبود یعنی شما با این چند روز تاخیر کجا رو میخواد بگیرید اخر این دنیا باید بریم تو یک متر قبر حداقل به خاطر این همه اذیتی که تو این مدت به مردم بی پناه عرضه داشتید بعد فاکتور دیگه تاخیر نکنید.

  • همش دروغه ماشینت اومده مال ما همین طور موقع رفتیم ماشین داخل نمایندگی بود می گفتند باید زنگ بزنیم بعدش تشریف بیارین ارتباط با مشتریان زنگ بزن گزیه ۲ انتخاب کن شماره ملی بهش بده همه چیز بهت میگه

 128. سلام این ها ماشین بده نیستند فقط دارند با حرف هاشون مردم را گول می زنند اگر تا اواسط مهر خودرو ها را دادند ! با این سیستم فاکتور کردنشون معلوم نیست چه برنامه ای تو سیستم فاکتور کردنشون ریختن که این اولویت بندیاشون حیرت اوره کدوم اولویت بندی زنگ میزنیم امور مشتریان میگه بر اساس اولویت میدیم چرا هیچ کس نظارت نمی کنه فقط دارند ظلم می کنند ماشینا رو دپو کردن تو پارکینگ زورشون میاد تحویل مشتری بدهند . بنازم فقط عجب ملت صبوری داریم اقای مدیر عامل سایپا مردم هم تا یه حدی صبر دارند زیر بار ظلم نمی روند حق گرفتنی است .

 129. پس این اتو خدمتی های تکمیل وجه اردیبهشت را کی فاکتور می کنند خودرو اولی ۱۲ اردیبهشت تکمیل وجه پذیرش ابان ۹۷ خبری نیست .کسی فاکتور شده است .؟

  • سلام دوستان : حق گرفتنی است نه دادنی ، اگر همین طور بنشینید و دست روی دست بزارید اینا ماشین بده نیستن من پذیرش ۹۶ و تکمیل وجه اردیبهشت هستم چندین بار ۰۹۶۵۵۰ زنگ زدم و موی دماغ نمایندگی شده بودم هرکی هم میگه فرم تسریع تاثیر نداره بیراه میگه من رفتم کیلومتر۱۱ فرم تسریع پرکردم و بازرسی هم شکایت کردم بصورت اینترنتی که خوشبختانه امروز فاکتور شد . پس حتما فرم تسریع ، شکایت و تماس مداوم و پیگیری …

  • سلام ما که تحویل گرفتیم تکمیل وجه اردیبهشت بود

 130. تیبا خودرو اولی اتو خدمت تکمیل وجه ۱۲ اردیبهشت کسی فاکتور نشده اطلاع بدهد کی فاکتور می کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 131. 🔴 وعده جدید سایپا به مشتریان

  ▪️مدیرعامل سایپا خودرو با بیان این‌که سعی داریم سریعا تمامی تعهدات و معوقات سایپا را به دست مردم برسانیم، تاکید کرد: کلیه تعهدهای قبل سال ۱۳۹۸ را تا اواسط مهرماه پوشش می‌دهیم خدا کنه راست باشه.اگر ازموعدش رد شد تمام کسانی که نگرفتن ماشینو قراربزاریم بریم امور مشترکین.دادستان بفهمه درستشومکنن

 132. سلام کیلومتر ۱۱ جاده تهران کرج. مرکز امور مشتریان

 133. سلام کسی بوده که سال نود وهفت ماشین از سایپا گرفته باشه برای اتوخدمتش حواله ماشین بدن؟من اسفند۹۷ یک تیبا رو به صورت صلح خریده بودم که دیگه گفتن به اونایی که ۹۷ ماشین به اسمشون خریده شده نمیدن.امکان داره با اتوخدمتم ماشین بهم بدن؟

 134. مَن غَشَّ مُسلِماً فی‌ شِراءٍ أو بَیعٍ فَلَیسَ مِنّا و یُحشرُ یَومَ‌القِیامَهِ مَع‌الیهودِ لِأَنَّهُم أَغشُّ الخَلقِ لِلمُسلمین.
  کسی که با مسلمانی در معامله خرید و فروش تقلب و خیانت کند پیرو ما نیست و در قیامت با قوم یهود که خیانتکارترین خلق خدا نسبت به مسلمانان به شمار می‌آیند محشور خواهد شد. (سفینه، ج ٢، ص ٣١٨)
  خبر جدید . مشکوک شدن رییس دادستان تهران برای نگه داشتن ۱۲۰ هزار خودرو ها و عدم تحویل به موقع خودرو به بهانه کمبود قطعه که امروز سر زده به پارکینگ رفته بود شاهد دپوی ۱۲۰ هزار خودرو شده بود سوال اینجاست چرا الان ما چند سال هست تحریم هستیم مشکل قطعه نداریم باید در این شش ماه مشکل قطعه و عدم تحویل خودرو باشد دوما چرا مدیر عامل سایپا حدودا یک ماهه پیش گفت تمام تعهدات خودرو ها تا پایان مهر انجام می شود با امدن رییس دادستان تهران گفت تمام تعهدات تا اواسط مهر انجام می شود.باید شما شما شب و روز کار کنید خودرو های مردم را بدید نه به فکر پر کردن جیب خودتان .

 135. با سلام خدمت همه دوستان عزیز اتوخدمت. من امروز ماشینم تحویل نمایندگی شده و فردا برا تحویلش میرم. پذیرش ۲۸/۲/۹۶ بودم. تکمیل وجه ۱۵/۲/۹۸ تکمیل وجه کردم. ۲۸/۵ رفتم تهران فرم تسریع کردم و ۲۱/۶ برام فاکتور شد. ۲۳ پلاکم ثبت شد و امروز هم تماس گرفتند که آماده تحویله. فقط هنوز مدارک نیومده برام.

 136. دوستان سلام
  امیدوارم که همه به حقتون برسید
  امروز با یکی از دوستان که تو نمایندگی کار میکنه صحبت میکردم
  میگفت اگه شکایت نمی کردین و فشار نمیاوردین به همینم نمیرسیدین
  اگه باقیه ماشیناتونو میخواین نه قرارداد امضا کنین نه پول قبول کنین شکایت کنین تا به دومی هم برسید امسال

  • سلام خودرو اولی تیبا ما هنوز اولیشا هم نگرفتیم که به دومی برسه

  • سلام
   باید از طریق فشار از راههای مختلف مثل پیگیری های مکرر، اگر جواب نداد شکایت و تهدید و … به حقوق خود برسیم وگر نه سایپا براحتی تن به تحویل خودرو نخواهد داد.

  • با ید استدلالمان این باشد که پراید تیبا و ساینا هم خودرو استت و ال نود و برلیانس هم خودرو
   اما تفاوی قابل توجهی در قیمت دارند . بنابر این فاصله ۱۸ ماهه برای خودرو باید معقول باشد ضمن اینکه در قرار داد مابین خریدار و شرکت چنین شرطی وجود ندارد. قانون بعد از قرار داد هم عطف به ماسبق نمی شود.
   هر نوع تصمیم گیری در فروش یک کالا باید در قرارداد قید شده باشد.
   تصمیم جدید به گذشته قابل تسری نیست. دوستان توجه داشته باشند اگر به شرکت مراجعه می کنند این مطالب را مطرح کنند. اگر شرکت به خواسته خود اصرار کند باید به شکایت و اعتراض متوسل شد.
   بنابر این به راحتی کوتاه نیایید.
   شرکت هم با تحویل بیشتر خودروهای بیش فروش شده دستش برای تحویل بازترخواهد شد. در ضمن از پذیرش قیمت جدید خودداری کنید.

 137. سلام دوستان بالاخره فاکتور شد،تکمیل وجه ۲۲ اسفند،تیبا،الان نگا کردم فاکتور شده،نه فرم پر کردم،نه شکایت،خداروشکر،امیدوارم برا همتون به زودی فاکتور شه❤❤❤

 138. چقدر باید تحمل کرد بخدا انصاف نیست ۹۶/۶/۲۵اتوخدمت حواله گرفتم که ۹۷/۶/۲۵ماشین تحویل بگیرم الان۹۸/۶/۲۵هنوز که هنوزه خبری نیست.این ظلم نیست پس چیه .خدارو خوش نمیاد به من سید که پارتی ندارم که زودتر ماشینو بگیرم ظلم بشه.

 139. سلام دوستان. اتو خدمتی . تکمیل وجه ۲۲ اسفندم. با کمال ناباوری امروز زنگ زدن گفتن فاکتور شده ولی پلاکش نیومده. ماشین تیبا صندوق دار

 140. اتو خدمتی تکمیل وجه ۲۱ اردیبهشت ماه. ماشین من پراید ۱۳۱ شنبه همین هفته فاکتور شد. زنگ زدم گفتن ۱۰ روز دگ تحویل میدن. اگ البته راست بگن

 141. خودرو اولی تکمیل وجه ۱۲ اردیبهشت اتو خدمت تیبا کسی فاکتور نشده اگه کسی فاکتور شده اعلام کنه ببینیم تککلیفمون چی میشه از بس زجرمون دادند دیگه بریدیم از دست بی مدیریتی سایپا

 142. خودرو اولی تکمیل وجه ۱۲ اردیبهشت اتو خدمت کسی فاکتور نشده اگه کسی فاکتور شده اعلام کنه ببینیم تککلیفمون چی میشه از بس زجرمون دادند دیگه بریدیم از دست بی مدیریتی سایپا

 143. سلام کسی هست خرداد تکمیل وجه کرده باشه.؟؟

 144. با سلام
  تکمیل وجه اردیبهشت خودرو ساینا همچنان در حالت تخصیص
  لطفا یه بنده خدای دیگه رسیدگی کنید

 145. با سلام
  تکمیل وجه اردیبهشت خودرو ساینا همچنان در حالت تخصیص

 146. کره زمین گرده ولی ایران مثلثی شکله،پولمون نمیچرخه ماشین بشه برسه دستمون،تو گوشه ها گیر میکنه،،،،متاسفم برا خودم،دیگه هیچوقت گول سایپارو نمیخورم

 147. سلام کسی هست تکمیلی اردیبهشت.که ماشین تحویل گرفته باشه .ازمشهد.نمایندگی ورزنده باشه؟

 148. مال ما یک هفته که زده تحویل خوورده ولی از ماشین خبری نیست مسخره کردن

  • شش ماه بعد از تکمیل وجه تیبای نازنین ما آماده تحویل است. مبارک است ان شاء الله. منتظرین هم خوشبین با شند و صبر بیش کنند.

   • با سلام خدمت دوستان:
    افرادی که بیش از یک خودرو ثبت نام کردند و اولی آن را تحویل گرفتند، برای دریافت بعدی پیگیری کنند و گرنه سایپا براحتی به قیمت دولتی به آنها تحویل نخواهد داد. طبق قانون، شرکت موظف است به قیمت قبلی آنچه را فروخته تحویل نماید. اگر گفتند فقط یک دستگاه، استدلالمان این باشد که یک دستگاه پراید، تیبا یا ساینا با ال نود یا برلیانس قابل مقایسه نیست که آنها بخواهند با یک دستگاه افراد را قانع کنند. در حالیکه پولی که ما دادیم خریدار ال نود نداده، چرا آن را تبدیل به چد دستگاه کنند و پراید تیبا یا ساینا را به یک دستگاه محدود نمایند.

  • با سلام مال ما هم ۱۲روزه که چراغ تحویل خودرو روشنه زنگ میزنیم خودرو ما چی شد میگن خودمون خبر میکنیم ولی هنوز خبری نیست اردیبهشتی ها هر که ماشین تحویل گرفت ما را هم خبر بدن با تشکر

 149. سلام به دوستان محترم زجر کشیده حواله های اتو خدمتی همه شما عزیزان رو درک میکنم و میدونم که انتظار چقدر سخته.خوشبختانه امروز تو وضعیت مشتری ماشینم بسیار نا باورانه فاکتور شد ماشینم تیبا صندوقداره.امیدوارم که همه عزیزان هم خودروهاشونو تحویل بگیرن ایشالله که دیگه ما مردم مظلوم اسیر این بی مدیریتی ها نشیم و دیگه از سایپا حواله خرید نکنیم.هیچ پیامی هم برام نیومده بود فقط تو وضعیت خودروی مشتری برسی کردم.

 150. به امور مشتریان دیگه…

 151. سلام دوستان من هرچی زنگ میزنم جواب درست حسابی نمیدن به نظرتون حضوری برم کاری میکنن.کسی جواب گرفته.اطلاع بدید.
  راستی اردیبهشتی ساینا کسی فاکتور شده.
  اگه کسی راهکاری داره بگه

 152. مشتری گول خرده سایپای دزد

  روی حرفم بامدیران بیشرف شرکت سایپا است. امیدوارم اگه ۱۰ سال هم طول کشید بلاخره همهتون رو اعدام کنن به خاطر این کلاهبرداری که در حق اتو خدمتی ها کردین و همه ماشینهاشون رو بالا کشیدد

  • سلام دوستان..تکمیل وجه ۱۶اردیبهشت بودم امروز با امور مشتریان تماس گرفتم گفتن ۱۲شهریور فاکتور شده .ولی ن پیامی ن تماسی هیچ خبری ندادن

   • سلام بهرام
    پروفایلت رو چک کردی اونجا فاکتور شده ماشینت

    • سلام ن.من اذر ۹۷ حواله را از یکی خریدم صلح زد به نامم .امروز که زنگ زدم امور مشتریان گفت ۱۲ فاکتور شده ولی آدرس محل سکونت را نداشتن ماشین پلاک نشده .موندم چرا تو این ۴ روز شرکت پیامی تماسی چیزی نگرفته.فکر کنم صلح اجباری واسه همین بوده .حالا ۴شنبه می رم اونجا ببینم جریان چیه

   • سلام ن.من اذر ۹۷ حواله را از یکی خریدم صلح زد به نامم .امروز که زنگ زدم امور مشتریان گفت ۱۲ فاکتور شده ولی آدرس محل سکونت را نداشتن ماشین پلاک نشده .موندم چرا تو این ۴ روز شرکت پیامی تماسی چیزی نگرفته.فکر کنم صلح اجباری واسه همین بوده .حالا ۴شنبه می رم اونجا ببینم جریان چیه

 153. من ب سازمان تعزیرات شکایت کردم ک بعد ۱۵روز تماس گرفتن گفتن مشکلت چیه گفتم تحویل خودرو بعد ی اس برام اومد ک پروند شما به قسمت فروش شرکت سایپا انتقال یافت. درضمن برای مشاهده وضعیت خودرو من باگوشیم ک اندروید هست نمیشه دید. اما با لب تاب رفتم دیدم شمام امتحان کنید

 154. پیگیری وضعیت خودرو فعال نیست چطور شما نگاه کردید؟؟

 155. سلام خدمت دوستان اتو خدمتی من امروز رفتم وضعیت خورو رو مشاهده کردم دیدم فاکتور شده خداروشکر البته ن پیامی ن تماسی خودم ک ب نمایندگی مراجعه کردم گفتن تا آخر هفته آینده خودرو رو تحویل میگیری. من کلی رفت آماد کردم شکایت کردم تا الان فاکتور شده. البته مدیر شرکت سایپا گفتن تا آخر مهر همه معوقه هارو تحویل میدن ان شاء الله ک بدن ولی بازم پیگیرباشید شکایت کنید ب امید حرف نباشید ک حرف مفت زیاد میزنن

 156. سلام به همگی لطفا کسانی که ماشین میگیرن یا اطلاعاتی کسب میکنن لطفا اطلاع رسانی کنن لطفا لااقل یکم دلخوش بشیم

 157. ❌❌❌❌همه دوستان توجه کنن
  فردا ساعت ۱۰ صبح تجمع اعتراضی داریم کیلومتر ۱۱ نمایندگی فروش سایپا❌❌❌❌

 158. با سلام دوستان جدید جدیدی مال ماهم فاکتور شده بود امروز نگاه کرده بود ١۵اردبهشت تکمیل وجه کرده بودم پریدا١٣١دیگه امیدی نداشتم ولی شد اخر امیداروم مال شماهم بشه

 159. مبارکت باشه طاهرجان.انشالاه نبوبت ما بشه

 160. سلام دوستان تماس گرفتم با امور مشتریان گفتن تکمیل وجه اسفندارو شروع کردن دارن میدن،خداکنه حرفش راست باشه،برا فرم تسریع هم گفت هیچ تاثیری نداره،راستم میگه،من یه ماه پیش پر کردم هیچ خبری نیست،یه سیاست کثیف که راه انداختن،دیگه وقتی موعد تحویل گذشته ربطی به فرم تسریع نداره،باید تحویل بدن،بجای فرم پر کردن اعتراض کنین زودتر تحویل بدن

 161. سلام دوستان تکمیل وجه ۲۲ اسفندم امروز صبح فاکتور شد ساینا

 162. خبری نیست.کسی جدیدا تحویل نگرفته ماشین

 163. چرا همه مسئولان دم ازعدالت میزنند ولی خرافات تحویل مردم میدهند خود سایپا اعلام کرد نیمه اول تیر خودروها را تحویل میدهد الان ۲ ماه گذشته . اینها نه دین دارند نه ایمان فقط مال مردم را چپاول میکنند

 164. امروز پنج شنبه ۷شهریورهم بعد از یکسال که حواله رو خریدم. از نمایندگی تحویل گرفتم.امیدوارم ماشینهای شما عزیزان هم هر چه زودتر تحویل بدن.واین یه تجربه شد که دیگه از سایپا ماشین نخریم.

 165. مگه میشه.؟تحویل گرفتی خبر بده.حداقل امیدوار بشیم

 166. سلام دوستان در کمال تعجب امروز صبح برای من پیامک اومد که خودرو تحویل نمایندگی شده. پیامک فاکتور هم نیومده بود.من ۱۹ اسفند تکمیل وجه کرده بودم.

 167. این چرت وپرت ها چیه . مالباختگان اتو خدمتی لطفا از خواب زمستانی بیدار شوید وقت ظهور فرا رسیده

 168. یعنی مگی خسارت میدن .

 169. گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۴ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه قانون تجارت که از سوی شورای نگهبان به کمیسیون حقوقی و قضایی ارجاع شده بود، با ماده (۳۷) آن با ۱۴۱ رأی موافق، ۵ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۶ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

   در ماده ۳۷ آمده است: هر گونه نقض قرارداد، شامل عدم اجرای قرارداد با تأخیر در اجرای آن، به زیان دیده حق مطالبه جبران کامل خسارت را می دهد، مگر این که نقض قرارداد ناشی از تجویز صریح مقنن باشد. مطالبه جبران کامل خسارت نافی اعمال ضمانت اجراءهای دیگر در نظر گرفته شده برای نقض قرارداد نیست و اعمال ضمانت اجراءهای مذکور، نافی حق مطالبه جبران کامل خسارت نمی باشد

 170. دوستان وعده ما شنبه ۸ شهریور جلو سایپا کیلومتر۱۱ جاده مخصوص،لطفا بهونه کار و دوری نیارین،گفتم شنبه که وقت داشته باشین کارتونو ردیف کنین بیاین،لطفا همگی بیاین تا احقاق حق کنیم،با سپاس فراوان ،گجت حذف نکن تورو قرآن

 171. زنگ زدم گفتن شهریور هم منتظر نباشید و آفرین بر بی غیرتی امثال ما.این بی شرفا زور بالا سرشون نباشه ماشین نمیدن این مملکت بی صاحبه و ما بی غیرت خودمم گفتم که اگه عرضه داشتم الان جلوی سایپا رو آتیش میزدم وای بر ما باید با رو سری بیرون بریم ما
  قرار بزارید من میام هرکی یک ذره غیرت داره اعلام کنه میاد جلوی سایپا

  • سلام طبق قراری ک گذاشتیم یکی از دوستان مدارکی فرستادن ک نشون میداد ساینا واسشون ۱۴مرداد فاکتور شده وتحویل خودرو حمل.پس نگران نباشید هرکی شک داره به شمارم پیام بده بااجازه صاحب ماشین خیالشو راحت کنم

  • چه تاریخی تاریخ و ساعت اعلام کنین
   ضمنا ی گروه تو واتس اپ هم درس کنین اینقد ناهماهنگ نباشین

  • سلام.بله دوستمون درست میگن منم بایه کارگزار بسیارفعال تونمایندگی تماس گرفتم گفت خودنمایندگیا دارن حواله اتوخدمتاشون رومیفروشن توهم میتونی بفروش و به امید دادن ماشین نباش ک زمستون بی وسیله نمونی.میگف هنوز هیچ تصمیمی واسه تحویلش ندارن .

  • چرا دست رو دست گذاشته اید یک قرار بزارید بریم جلو شرکت سایپا .اینا به ما ماشین نمیدن

 172. سلام چی میگی برای خودت اتو خدمتی بودم با هزار تا دردسر زنگ زدن رفتن امور مشتریان موفق شدم امسال شما هستید سر مردم کلاه میزارید

 173. سایپا دزد حیا کن،لگن مارو رها کن..😊😊😊

  • من بهتون قول میدم اگه همینحوری دست رو دست بزارید سال بعد همین موقه هنورم منتظرید تا ماشینی که هرروز از آپشناش داره کم و کمتر میشه تحویل بدن
   اعتراض کنید لطفا
   من بارهااعتراض کردم ولی یک دست صدا نداره
   بلند شید با غیرتا بریم حقموونو بگیریم

 174. علی آقا شاید شما و فامیل تون طرح پیش فروش و یا فروش نقدی بوده.
  طرح اتو خدمت کاملا” کلاهبرداری بوده و هست . مردم رو تحریک میکنید یعنی چی ؟
  سال ۹۶ بابت یکدستگاه خودروی تیبا هاچ بک برنگ آبی ۲۳ میلیون بی زبان رو دادم سایپا . تو اطلاعیه اش گفتن تا زمان تحویل ۲۴ درصد سود . قشنگ دقت کن . بعد از یکسال سودشون شد ۲۰ درصد !! . اولین عدم تعهد . بعد از ۲ سال گفتن طبق جدول زمانبندی اوایل اردیبهشت دعوتنامه و اوایل تیرماه تحویل خودرو.
  اوایل اردیبهشت فرمودند تیبا نداریم . فقط پراید – ساینا . آنهم فقط رنگ سفید .
  برای ساینا تکمیل وجه کردیم . قرار شد اوایل تیر تحویل بدن. خوب علی آقای عزیز تیر شد مرداد . بعد ۲ ماه تاخیر بازم جواب درستی نمیدن. وجدانا” اگه این اسمش کلاهبرداری نیست پس چیه ؟
  خوب یاد گرفتید تا کسی حرف میزنه و حق رو میگه میشه تحریک کننده ؟؟؟؟؟ جالبه همین امروز ۲ نماینده محترم مجلس در ارتباط با دست داشتن با قسمت فروش سایپا و ………….. دستگیر شدند…
  همین نماینده ها تا هفته گذشته یقه شونو جر میدادن و شعار حمایت از مردم میدادند……….هه هه هه هه
  جمع کنید بابا کاسه کوزه تونو……. همش دروغ . همش فریب . فقط خدا خودش بداد این مردم مظلوم برسه.

 175. سلام دوستان
  داشتم فکر میکردم کارهای خدا هیچکدام بی حکمت نیست. بابا لامصبها عجله برای چی میکنید ؟ که زودتر ماشین بگیری بیافتی تو جاده و خدای ناکرده زن و بچه رو به کشتن بدی ؟ والله بخدا خدا خیلی دوستتون داره که ماشین تو تابستان بهتون نمیده. شکرگزار باشید . فرض کن گرفته بودی . زبانم لال یا الان تو بهشت زهرایی –
  الازمنی – بیمارستانی – درمانگاهی – تیمارستانی جایی بودی ……………
  اصلا” عجله نکنید . این لگن ها رو هم نندازید تو جاده…………………
  اگه گرفتید فقط تو شهر . جدی میگم اصلا و ابدا تو جاده با این ماشینها رانندگی نکنید.

  • سلاا علی رضا دو ادم مث شما پیدا میشه که این همه ادم گرفتارن شدن شما که این همه …….لطفا همون حرف نزنی بهتره

  • اقا علیرضای عزیز چرا چرت میگی؟؟؟؟
   من پول دادم ماشین بخرم اصن بندازم تو پارکینگ یا جاده یا هرجای دیگ
   حقم هست ماشینمو ک پول دادم بگیرم یا نه؟
   خب شما ک اینجوری میگی برای اینکه خدایی نکرده اتفاقی برات نیوفته بیار پولاتو و ماشینتو بده ب من بلخره خیالت راحته که اتفاقی برات نمیوفته دیگه😂😂😂
   عجب ادمایی پیدا میشناااااا

 176. سلام به همه دوستان عزیز. چجور میگید اصلا فاکتور نمیکنن آخه من زنگ زدم نمایندگی میگه یه سری را فاکتور کردن. خدا کنه فاکتور کنن خسته شدم بخدا.

 177. سلام به لشکر شکست خورده اتوخدمت. من باکارنشناس سایپا تماس گرفتم گفت تکمیل وجه اردیبهشت حالا حالاها نمیدن بروید سر خودتون و بزنید توی دیوار.سایپا میگه پولتونو بردیم سرتونو کیسه کردیم ماشینتون نمیدیم با پرچم خفه تون کردیم

  • سلام خواهشا کسایی ک میدونن جواب بدن.این صلح اجباری قضیه اش چیه؟الان اگه حواله به اسم خودتم باشه باید صلح کنی دوباره به نام خودت؟اگر حواله رو ازکسی خریده باشی چی؟من اردیبهشت تکمیل وجه کردم واز کسیم خریدم حواله رو

  • سلام خواهشا جواب بدین.این قضیه صلح اجباری چیه.یعنی باید اگه حواله به اسم خودتم باشه دوباره به اسم خودت صلح کنی؟اگه حواله رو ازکسی خریده باشی چی؟من حواله رو از کسی خریدم وصلح کردم واردیبهشت تکمیل وجه کردم

  • دوستان پیگیری باید کرد
   شکایت نامه بنویسید
   تو نت سرچ کنید سازمان نمایت از مصرف کننده و فرم شکویت پر کنید
   باید بریم جلوی سایپا بعدش تا ب نتیجه برسیم اینطوری فقط دارن حقمون رو میخورن به خودتون بیاید خواهشا

   • سلام ، من دو روز قبل از تکمیل وجه یعنی ۱۲ اردیبهشت شکایت از سایپا بخاطر محدود کردن در انتخاب خودرو را انجام دادم ولی تا به امروز فقط ثبت شده و کاری انجام نشده است.
    اینجا ایران است و منطق و قانون فقط در سریال های تلویزیونی است.

 178. سلام دوستان اینجور که نمیشه دست رو دست گذاشت باید یه فکری کرد همه باید به ۲۰:۳۰ اطلاع بدیم و هماهنگ بشه تا موقع حضور خبرنگار هم باشه ولی یه عده انگار براشون فرقی نداره که ماشین رو کی بگیرن.من تا بحال دوبار رفتم ولی تنها جواب نمیده.یکی میگه ماشین میدن یکی میگه نمیدن تاجمع نشیم معلوم نمیشه کی راست میگه کی دروغ…
  از تهرانیای عزیز انتظار بیشتری میره که پیگیر باشن.

 179. سلام دوستان،ما حدود دو یا سه هفته پیش رفتیم اما چون تعداد کم بود تاثیری نداشت،اگه همه بیان لااقل ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر بشیم نتیجه میگیریم،لطفا یه زمان مشخص کنین بریم،بهونه کار و دوریم نیارین من خودم شهرستانم،اما دفعه قبل رفتم ایندفعه هم میرم،،،،لطفا زمان و هماهنگ کنین

 180. درسته. حق با آقا رضاست. چون همه ی ماشین ها رو دارن میدن به غیر از اتو خدمتها.یه روز باید تعیین بشه همه چه از تهران چه از شهرستان بیام سایپا

 181. سلام من اسفند تکمیل وجه کردم برادرم هم از کارمندای سایپا ست خیلی سعی کرد بتونه بگیرش ولی نشد اتو خدمتیارو نمیدن برادم گفت تا نریزید جلو شرکت و ۴تا خبرنگار دورتون نباشن بهتون نمیدن
  دلتونو خوش نکنید واقعا یه فکر اساسی کنید هرکسم گفته اتو خدمت گرفته داره دروغ میگه

 182. دوستان لطف کنن بگن قیمت تموم شده براشون چقدر افتاد؟
  من خودم با صلح خریدم۴۷میلیون الان که فهمیدم کسی تحویل نگرفته خیلی پشیمونم

 183. سلام دوستان تو این چند روزه خودرو کسی فاکتور شده آیا،اگر شده لطفا با جزئیات بگین…سپاسگزارم

 184. خدایا قیامتتو برپا کن بسه مونه دیگه،نخواستیم این لگنارو بابا😥😥😥😥

 185. من نیمه اول ۹۶ بودم خرداد بعد ۱۲ اردیبهشت جز نفرات اول بودم سریع تکمیل وجه کردم من از اول تیر شدید پیگیر بودم

 186. برادر من چی از خودت میگی ما فامیلامون گرفتن خود من گرفتم کی میگه هر کی میگه برای خودش میگه باور نکنید شما ها آدم هایی هستید که مردم رو تحریک میکنید

  • علی آقا شاید شما و فامیل تون طرح پیش فروش و یا فروش نقدی بوده.
   طرح اتو خدمت کاملا” کلاهبرداری بوده و هست . مردم رو تحریک میکنید یعنی چی ؟
   سال ۹۶ بابت یکدستگاه خودروی تیبا هاچ بک برنگ آبی ۲۳ میلیون بی زبان رو دادم سایپا . تو اطلاعیه اش گفتن تا زمان تحویل ۲۴ درصد سود . قشنگ دقت کن . بعد از یکسال سودشون شد ۲۰ درصد !! . اولین عدم تعهد . بعد از ۲ سال گفتن طبق جدول زمانبندی اوایل اردیبهشت دعوتنامه و اوایل تیرماه تحویل خودرو.
   اوایل اردیبهشت فرمودند تیبا نداریم . فقط پراید – ساینا . آنهم فقط رنگ سفید .
   برای ساینا تکمیل وجه کردیم . قرار شد اوایل تیر تحویل بدن. خوب علی آقای عزیز تیر شد مرداد . بعد ۲ ماه تاخیر بازم جواب درستی نمیدن. وجدانا” اگه این اسمش کلاهبرداری نیست پس چیه ؟
   خوب یاد گرفتید تا کسی حرف میزنه و حق رو میگه میشه تحریک کننده ؟؟؟؟؟ جالبه همین امروز ۲ نماینده محترم مجلس در ارتباط با دست داشتن با قسمت فروش سایپا و ………….. دستگیر شدند…
   همین نماینده ها تا هفته گذشته یقه شونو جر میدادن و شعار حمایت از مردم میدادند……….هه هه هه هه
   جمع کنید بابا کاسه کوزه تونو……. همش دروغ . همش فریب . فقط خدا خودش بداد این مردم مظلوم برسه.

 187. فرم تسریع برای تحویل یا همون فاکتور . رو باید نمایندگی پر کنیم .
  یا تهران شرکت سایپا. نمایندگی ورزنده سایپا مشهد

 188. من امروز زنگ زدم گفتند هنوز هیچ اتوخدمتی تحویل ندادیم.واقعا تواین شرایط که همه گرفتاریم نمیدونم دلیل بعضی از حرفا ودروغها چیه؟؟؟؟

 189. سلام ۱۲ اردیبهشت بود ۱۳ اشتباه نوشتم من همش پیگیر بودم دوستان رفتم امور مشتریان سایپا کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج اونجا فرم اعتراض درخواست خودرو پر کردم رفتم دبیرخانه ثبت کردم جواب داد باید پیگیر کارتون باشید . ایشااله همتون میگیرید

  • سلام برادر بعد چند روز فاکتور شد
   منم دیروز پر کردم
   نیمه دو ۹۶/۸/۹۶بوده و تکمیل وجع ۱۲ اردیبهشت بودم
   پذیرش ۸۴۸۶

  • علی آقا
   این فرمها و شکایت و ثبت دبیرخانه و ……. ببخشید کشکه. فقط برای اینکه شلوغ نشه و درگیری نشه چندمدتی هم اینجوری دارن زمان میخرن.
   وقتی که آشغال هاشونو نقدی فروختند و بازار اشباح شد . شاید برن سراغ اتوخدمتی ها…..

 190. ۱۳ اردیبهشت که میفته جمعه . من ۱۴ اردیبهشت ساینا تکمیل کردم.
  هنوز خبری نشده و منتظر فاکتور هستم . مشهد

 191. من ۱۳ اردیبهشت تکمیل وجه کردم پراید بود تحویل گرفتم چرا باور نمیکنید

 192. سلام بچه ها من اردیبهشت تکمیل وجه کردم امروز خودرومو تحویل گرفتم به خدا راست میگم باور کنید دارن میدن

 193. هیچ اتو خدمتی هنوز فاکتور نشده الان یه سری اسفند تکمیل وجه کردن رو نمیدن میگن تکمیل بهمن تموم شه ولی میبینی که شروع کردن تکمیل وجه فروردین رو دارن میدن.معلوم نیست توی این سایپا چه خبره؟

 194. سلام ب همیگی فکر کنم اینا میان میگن ما تحویل گرفتیم یا فاکتور شده مال خود سایپا هستن میان میگن تا دهن مارو ببندن خودمون باید ی کاری کنیم

  • داداش من این چه حرفیه. اگه میبینی میام اینجا میگم به خاطر اینه که منم مثه همتون کلی صبر کردم و حرص خوردم و میفهمم حالتون رو. خودم قبلا میگفتم هرکی ماشینشو گرفت مارو فراموش نکنه و بگه که در جریان باشیم. حالا دارم حرفی رو که خودم میزدم رو انجام میدم. اگه اذیت شدین ببخشید. لعنت به کسی که دروغ بگه تا کسی رو بزاره سرکار

 195. خیلی دیگه دارن خیلی شورشو در میارن چرااتو خدمتی را را اذیت می کنند بابا ماشین را تحویل بدهید ۱۸۰روز از تاریخ پذیرش گذشته قرار داد تمام شده ۲۰ روز تاخیر خورده و این ها همچنان دارند وعده می دهند چرا هیچ کس به فکر اتو خدمتی ها نیست چرا جوابگو نیستند خدا به دادمون برسه فقط

  • سلام داداش ناراحت نشو از حرفامون واقعا دیگه اعصاب نداریم تا منتظر ی قطی حلبی بشینم دیگه خسته شدم ادمم حدی داره اخر میرم امور مشتریان همه چیزو اتیش میکشم دیگه حوصله ندارم هی زنگ بزن ی حرف الکی تحویلم بدن

 196. تکمیل وجه اردیبهشت نود هشت ساینا.
  که همچنان به وعده های دروغین شما پابندیم و احترام میگذاریم.

 197. سلام ب همهگی خوشبحالتون تحویل گرفتین ماهم اردیبهشت ١۵تکمیل وجه کردم هنوز خبری نیست خدایا نگاهی ب ماهم کن مبارکتون باشه شماهای که تحویل گرفتین

 198. سلام دوستان منتظر اتوخدمتی،تماس گرفتم میگن اتو خدمتارو دارن میدن و روند تحویل کند هستش و تا شهریور طول خواهدکشید،پس زیاد اعصابتونو خرد نکنین و آروم باشین و به زندگیتون برسین😎😎😎

 199. تکمیل وجه اسفند هنوز نگرفته چطور تکمیل اردیبهشت گرفته؟؟؟واقعا راست میگید ؟؟؟؟؟؟

 200. سلام به همه دوستان عزیز. من ۱۵ اردیبهشت تکمیل وجه کردم اما هنوز خبری از فاکتور نیست. کسی اطلاع داره رو چه حسابی فاکتور میکنن.

 201. آقایون. به کسی پول اضافی ندین متشینارو دارن میدن خودشون. من ۱۹ مرداد ماشینم رو تحویل گرفتم. ساینا. تکمیل وجه ۱۲ اردیبهشت. اگه میخواین هزینه کنین پاشین خودتون برین جاده مخصوص امور مشتریان سایپا

  • معذرت میخوام عزیز چطوری گرفتین ماشینو

   • داداش من ۱۲ مرداد رفتم امور مشتریان سایپا, فرمِ درخواست برای صدور فاکتور رو پر کردم و بردم دبیرخونه ثبت کردم,یه کاغذ دادن که اونو بردم پیش رییس امور مشتریان(البته همه اینکار رو میکردن اونجا) اونم زد تو سیستم گفت به زودی میدیم. یه هفته بعد یعنی ۱۹ مرداد ماشین رو تو نمایندگی قائمشهر تحویل گرفتم. البته اینم بگم که حواله ی من از تاریخ پذیرش که نیمه ی دوم ۹۶ بود دوبار صلح شده بود.

 202. سلام بچه ها درسته واقعیت داره ماشین من پراید هستش امروز فاکتور شده من ۱۱ اریبهشت تکمیل وجه کردم ایشاله برای شما هم سریع فاکتور بشه

 203. سلام من تماس گرفتم نمایندگی گفت سایناهای اتو خدمت دارن تحویل میدن حقیقت داره یا نه ؟

 204. سلام بر مال باختگان محترم. کسی از اتوخدمتی ها اگه خودروشو تحویل گرفت پیام بزاره.حداقل واسه دلخوشیموم خوبه این سایپای نامطمئن زندگی رو به من که حرام کرده شماها رو نمیدونم

 205. بنده رفتم سایپا گفتن حتما باید صلح اجباری کنید . لطفا اگر کسی اطلاعی دارد راهنمایی کند . تکمیل وجه اردیبهشت میباشم ساینا

 206. سلام. بعد عید قربان میرم سایپا اگه کسی میاد خبر بده

 207. سلام. دوستان. بنده رفتم شرکت گفتن فعلا تیبا آماده ی تحویل نداریم. باید ی هفته صبر کنید

 208. سلام دوستان.کسی از همدان خودروسواری تیبا که حواله اتوخدمت باشه تحویل گرفته.چرا تحویل نمیدن.حواله من ثبت نام۹۴ تکمیل وجه اسفند۹۷ و برج سه بیمه واریز کردم.

 209. سلام به همه دوستان عزیز. دوستانی که اردیبهشت تکمیل وجه کردند اگر براشون فاکتور میشه لطفا ما را بیخر نذارن. خداکنه از همه زودتر فاکتور شه.

 210. دوستان کسانی که خودروهاشون فاکتور شده لطفا اطلاع بدید،بی زحمت نوع خودرو و زمان تکمیل وجه وزمان فاکتور رو هم بگین،خدا پشت و پناهتون

 211. اتو خدمتی ها تیبا را چرا فاکتور نمی کنند تا کنون ساینا و پراید را فاکتور زدند خواهش اگر کسی تیبا فاکتور شده اطلاع بدهد ممنون

  • برادر فرم تسریع واسه چی منم باشمابودم باشمافاکتورشدم ۴روزدیرترازشما، ولی هنوز تحویل نگرفته ام

  • چون ساینا لگن مشتری ندارد، ولی تیبا هر دوتیپش خواهان زیاددارد، به ساینا که نگاه میکنی ادم یادش به ماشین پلاستیکی دوران کودکیش میفته، زشت بدترکیپ، صندوق زشت ،صدای موتوربلندترازتیبا ولی شتاب وتحرک کمتر، مسخرترین برندسایپا/ تیبابخرید،پولتون کم بود پرایدبخرید، ساینااگرخریدید پشیمان میشویدماشین لگنی من دراوردی سایپا

 212. سلام . ماشینهایی تحویلی اوتو خدمت و تحویل فوری ساینا را کلی از امکاناتش کم کردن و تحویل میدن. بلوتوث و سنسور دنده عقب حذف .فرمون پرایدی شده و ظبط تیبایی. لطفا دوستان اوتو خدمت که تهران هستن به نمایندگی به وزارت صمت برن و اعتراض کنند. مابقی هم لطفا اعتراض کنید

  • سلام خدمت دوستان اتو خدمتی. من همجا رفتم شکایتم کردم هیچ فایده ایی نداشت اول اس دادن بعد زنگ زدن بعد اس از شرکت سایپا ک پرونده شما به قسمت فروش ابلاغ شد بعد یکماه هم پیام اومد پرونده شما درشرکت سایپا مختومه شد به همین راحتی هیچ کس پاسخ گو نیس دولت و نظامم چون از کنار خودرو نون میخورن خودرو سازو حمایت میکنن . من با عوض شدن رئیس قوه قضایه یکم امیدوار شدم بعد دیدم خبری نیس

 213. اقا من امروز تماس به امور مشنرکین سایپا و نمایندگی سایپا شیراز تماس گرفتم من چند تا سوال کردم بعد نامردا گوشی رو قطع کردن اصلن داقون شدما.
  نمیدونم چرا.

 214. خودر های ساینا را فاکتور می کنند کی نوبت به خودرو های تیبا می شود

 215. آقایون من اردیبهشت تکمیل وجه کردم. فاکتور شده و از کاشان بارگیری شده. من شنبه امور مشتریان سایپا بودم و فرم درخواست صدور فاکتور رو تکمیل کردم و دبیرخانه ثبت کردم. ایشالا واسه شما هم به زودی فاکتور میشه

 216. سلام دوستان منتظر طبق آخرین تماسی که با سایپا نامطمعن گرفتم فرمودند دارن ساینا های اتو خدمت و فاکتور میکنن باید منتظر بود و دید کی نوبت ما میشه…😎😎😎

 217. با سلام اتو خدمتی ها تکمیل وجه های اردیبهشت از زمان پذیرش تا الان ۱۸۰ روز شده یعنی ۵ ماه شده قرار دادم تمام شده هیچ هنوز فاکتور نشده یعنی اتو خدمتی ها، پرچم دار سایپا هستیم آن وقت فروش فوری ها را یک ماهه تحویل می دهند تازه بخواهند ماشین را در این ماه تحویل دهند این است معنی واقعی خدمت به مردم از مسؤلین که این قدر به فکر ما هستند تشکر میکنم ممنون

 218. منم حواله اتوخدمت ثبت نامی آبان ۹۶ دارم . البته تیبا بود . ولی طی جدول اعلامی که گفته بودند اوایل اردیبهشت تکمیل وجه و اوایل تیر تحویل خودرو .
  اردیبهشت ماهشون درست بود دعوتنامه آمد و تکمیل وجه کردیم . البته برای ساینا. تیبا دیگه به طرح اتوخدمت نمیدن .
  ولی تحویلشون تاخیر داره. آقایی توضیح داد. که ما در تامین قطعات مشکل داشتیم و جدیدا” مشکل حل شده . الان دارن تکمیل وجه شده های اسفند رو میدن. اردیبهشت ها رو گفتند تازه شروع کردیم . و نهایتا” تا پایان شهریور تحویل میدیم. خدا کنه راست باشه …..

 219. امروز من تا ساعت ۳ اونجا بودم. درخواست فاکتور دادیم. آخرین خبر هم اینکه اینایی که اسفند تکمیل وجه کردن یسری گرفتن باقیشونم دارن کم کم میگیرن ماشینارو. تکمیل اردیبهشت رو گفت آخرای برج فاکتور زدن شروع میشه اوایل شهریور تحویل دادن.

 220. یه سر بزنه چیه من چهار محال بختیاری هستم اجازه نمیدن چیکار کنم

 221. سلام خوبی بچه ها رفتید چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 222. آقا فردا شنبه من از شهرستان دارم میام جلو امور مشتریان سایپا واقع در جاده مخصوص , هرکی که حرفش از دهن مرد در میاد بیاد اونجا تکلیف خودمون رو روشن کنیم. ساعت ۱۱ اونجام من. اینا ماشین مارو نمیدن ولی طرح فروش اقساطی میزارن!!!! لات مجازی نباشین بیاین حضوری ببینن مارو

 223. سلام بچه ها منتظر چی هستید چرا پیگیر نمیشید ماشیناتونو زود تحویل بگیرید با نشستن به هیچ جا نمیرسید بریم اعتراض کنیم جلوی دری فروش بازاریابی سایپا دست رو دست برای چی گذاشتید یه قدمی بایدبردارید ایشاله همه شنبه بریم جلوی درب سایپا مشکلمونو حل کنیم از موعد تحویل هم گذشته
  لطفا کوتاهی نکنید بچه تا کی اخه باید سرمون کلاه بزارن

 224. سلام دوستان بنظرتون نباید کاری کرد،خسته نشدین،یه برنامه اعتراضی بزارین ….اینجوری که نمیشه،،،من شهرستانم اما لطفا تاریخ بگین تا بریم جلو مجلس برا اعتراض

  • علیک سلام ، اگر لطف کنید همه با هر شرایطی که دارید ، تجمع اعتراضی به این وعده وعیدهای دروغین سایپا داشته باشیم. من حاضرم.
   من شهرستانم ، صاحب کارم مرخصی نمی دهد ، یک کار واجبی برام پیش اومده و… نباشد ، انشاءالله حتماً جواب می گیریم.

 225. بله مشخص شد که کسی از بچه های اتو خدمت ماشین تحویل نگرفته،چرا کسی جواب نمیده،،،اگه گرفتین بگین دیگه🙂🙂🙂

  • روز دوشنبه بعد از چند ماه ( دی ۹۷) صلح زدن حواله ام، دوباره پیامک تغییر مالکیت حواله آیی که اردیبهشت ماه تکمیل وجه کرده بودم ، آمده است.
   معلوم نیست که سایپا با خودش ، چند چند است؟

 226. سلام دوستان،موندیم حرف نمایندگیو امور مشتریان سایپارو باور کنیم یا رفیقای تو سایت،آخرش نفهمیدیم به کسی اتو خدمت خودرو تحویل دادن یا نه؟؟؟؟تورو قرآن راستشو بگین بابا

 227. آقا هیچ جای دنیا اینجوری سر مردم کلاه نمیذارن ،حرام خوری ،بی غیرتی،بی وجدانی مگه چیه ؟؟؟؟؟اینها ک ثبتنام کردن این ماشین ی مشت آدم بدبخت بیچاره هستن با امید امدن ی ماشین ثبتنام کردن ،خدا رو خوش میاد اینجور سرشون در میارید ،همین نونهای حرام میبرید سر سفره ،فردا بچهاتون اونجوری میشن

  • ایا رهبر عزیزمون اقای خامنه ای خبر دارن که تو مملکت اسلامی یه شرکتی به نام سایپا داره با سودجوییش نظر مردمو نسبت به کل نظام اسلامی تغییر میده و بدبین میکنه

 228. سلام ببینید دیگه سر خودتون رو الکی د نیارین وقتی گفتن ۱۲۰ روزه یا۹۰ روزه دیگه روزهای کاری رو حساب میکنن دیگه چه جایی قید کرده باشن یا نه حتی برا فروش فوری ها هم اینطوری

 229. برادر محمد الکی حرف نزن من نیمه دوم ۹۵ هستم خودرومو ۹۸/۵/۳ تحویل گرفتم کی میگه ندادن هیچ کدومو بعدش تکمیل وجه اردیبهشت هم تا اخر مرداد یا اولای شهریور تحویل میدن لطفا از خودتون صحبت نکنید از هیچ چیزی خبری ندارید امسال شما ها باعث میشن دیر بدن دیگن همه اتو خدمتی ها رو تا اخر شهریورمیدن فقط باید پیگیر باشیم

 230. سلام به همه دوستان عزیز. دوستان اگر کسی از تکمیل وجه ۹۸ماشینش فاکتور شده لطفا اطلاع رسانی کنه. خسته شدیم بخدا.

  • گفته بودن حواله های ۹۶ که اردیبهشت دعوتنامه اومد ۹۰ روزِ تحویل میدن . ۹۴ و ۹۵ که اسفند دعوتنامه اومد ۱۲۰ روزِ.
   ۹۰ روزِ ما دهم همین برج تموم میشه.
   اینجا چند نفر نوشتن ۹۰ روزِ کاری!!!!! که به من همچین چیزی نگفته بودن. ناموسا دیگه این یه مورد رو کوتاه نیاین

   • سلام تکمیلی های ۹۷ هنوز کسی ماشین نگرفته نود و هشتیها عجله نکنید گمان نکنم توی تابستان موفق به گرفتن ماشین بشیم مگر معجره رخ بده من هم که نیمه دوم۹۵ ثیت نام کردم و قبل ازعید تکمیل وجه کردم و بقیه بیمه را هم تیر ماه پرداخت کردم تا امروز ۵/۶ هیچ خبری از فاکتور شدن نیست. علی برکه الله.

   • با سلام درسته .زدن تحویل خودرو ۹۰ روز بعد از تکمیل وجه و تا دهم این برج دیگه تمام میشه در مورد روز کاری هم چیزی را قید نکردند

 231. سلام
  چرا الان چند هفته است بعداز تغییر قسمت پیگیری خودرو هرچی من مشخصات را میزنم و کد امنیتی را هم میزنم ولی میگه همچین صفحه ای وجود نداره
  باید چکار کنم
  هم انگلیسی میزنم و هم فارسی هیچ کدام جواب نمیده

 232. چرا من زنگ میزنم سایپا کارشناس ها میگن هنوز به هیچ اتوخدمتی ماشین ندادن.
  یه جای کار میلنگه.
  باور کنید من ایمان دارم حرفاتون رو باور کنم ولی جوری تحت فشار هستم که به خودمم ایمان ندارم.

  • اینا که پشت تلفن سایپا جواب میدن کارشناس نیستن. یه مشت گاون. بخدا هیچی نمیدونن. من قبل دعوتنامه زیاد زنگ میزدم , هرکدوم یه حرف میزنن که حرف نفر قبلی رو نقض میکنه. اونا طوطی سخنگو هستن فقط. به حرف اونا توجه نکنین. اکثرا هم نا امید میکنن آدمو

 233. مبارک باشه این شالا چرخش برات بچرخه.
  من اصلن دل تو دلم نیست همش استرس دارم نمیدونم کی ماشینم رو میدن

 234. سلام من حواله رو برج ۷ پارسال از یه نفر خریدم و قبلا که زنگ میزدم میگفتن ۹۰ روزه الان زنگ زدم میگن به خاطر صلح ۴۵ روز اضاف میشه.

 235. سلام بنده هم ماشین ساینا رو دیروز از نمایندگی تحویل گرفتم. هفته پیش فاکتور شده بود. منتظر مدارک بیمه و کارت و … هستم. انشالله برای شما هم زودتر تحویل بدهند. اتو خدمت نیمه دوم ۹۵ بود که از یکی خریده بودم.

 236. بخدا من که دیگه بریدم.دارو ندارم یه حواله خریدم اینم که هر ساعت یه چیزی میگن.
  تمام فکرو ذهنم شده این حواله که کی میخان ماشین رو بدن.
  اصلن داقونم

 237. اقا مهرداد من که باور نمیکنیم تو ماشینت فاکتور شده.
  ولی خدا کنم راست گفته باشی.
  که میری تواتیش جهنم، خدا بهت زخقوم میده، مو سرتو اتیش میزنه، میکننت تو دیگه پر از لجن جوش حالا از ما گفتن بود.

 238. اقا مهرداد من که باور نمیکنیم تو ماشینت فاکتور شده.
  و باور هم نخواهم کرد.

  ولی باز هم خدا کنم که اینجوری که میگی باشه

 239. شاید ماشینی رو تحویل بدن ولی مطمعنم که خودرو اتو خدمت جزع تحویلی ها نیست.
  انقد خودتون رو گول نزنین.
  الان یک هفته هست که دارن خودرو ها رو تحویل میدن آیا شنیدید که یک اتوخدمتی هم جزع این ها باشه.؟؟؟
  کسی نشنیده مطمعنم.

 240. ثبت نامی نیمه اول نود شش
  تکمیل وجه اوردیبهشت ۹۸
  همچنان در انتظار فاکتور شدن.

 241. سلام این شالا اینجوری که میگید باشه ماشین ها رو تحویل بدن یا خدا

  • سلام حواله من اتوخدمت۹۴ بود امروز برای من پیام آمد جهت تحویل ماشین…
   مشتری گرامی … خودرو شما به مقصد نمایندگی ….. ارسال گردید. پس از رسیدن خودرو به محل نمایندگی، جهت تحویل دهی خودرو با شما تماس حاصل خواهد شد

 242. اقایون خبر جدیدی ندارید.کسی ماشین نگرفته.من که زنگ میزنم جواب نمیدن.

  • سلام فعلا سامانه قطع کردن نگران نباش دارن ماشین هارو تحویل میدن زنگ زدم گفتن شروع کردن دارن خودرو های ۹۷ تحویل میدن ی سری به نمایندگی های سایپا بزنید متوجه میشوید دارن خودرو معوق میدن

  • سلام من پنجشنبه رفتم نمایندگی گفت شروع کردیم خودروهای معوقه تحویل بدیم ***داخل نمایندگی پر ماشین صفر بود انشاالله تو مرداد ماه خودرو تحویل میدن

 243. سلام دوستان چطور میشه وارد سامانه وضعیت خودرو شد.این کد امنیتی رو که اضافه کردن رو هم میزنم ولی خطا میده.راهنمایی لطفا…

  • سلام فعلا سامانه قطع کردن نگران نباش دارن ماشین هارو تحویل میدن زنگ زدم گفتن شروع کردن دارن خودرو های ۹۷ تحویل میدن ی سری به نمایندگی های سایپا بزنید متوجه میشوید دارن خودرو معوق میدن

 244. با سلام من اردیبهشت تکمیل وجه کردم چند روز پیش نگاه کردم شماره فاکتور مال من زده بود کسی میدونه قضیه چیه کسی میدونه بگه

  • سلام امروز صبح زنگ زدم ۰۹۶۵۵۰ کارشناسه گفت دارن تکمیل وجه بهمن۹۷تحویل میدن.بعد اون انشااله نوبت به اتو خدمتای تکمیل اسفندی میرسه.

 245. سلام چرا کسی نیست یا ماشینتون رو تحویل گرفتین انقد ساکتین.

 246. جدبدن هم که میخان به پراید و RD اجازه تردد در جاده های بیرون شهری و کمربندی ها رو ندهند.
  من هنگم اگر ایمنی نداره پس چرا تولید میکنن و پس چرا پیش فروش میزنن.
  خدایا شفا بده.

 247. اقایون سامانه وضعیت مشاهده خودرو هم که چند روزه قطع شده.بازی جدیدی تو راهه؟

 248. با سلام من دیروز به هر دردسری رفتم و رئیس اداره فروش رو دیدم ، میخوام مطمئنت کنم که قرارداد های اتو خدمتی قانونیه و اگه صبر کنید حتما حواله های دیگه رو هم باید ماشین بهتون بدن بخدا راست میگم ، چون اینا شروع کردن بصورت پیشنهادی با حواله های خاص مثل آریو و چانگان و سراتو وارد مذاکده شدن که یه جوری ماست مالی کنن ، بعدم که من رفتم شرکت و با رئیس صحبت کردم گفتم این دعوتنامه نجومی چیه که دادین سریعا حرفش برگشت که این یه پینهاده و شما میتونی قبول نکنی ، بهش گفتم اینکار غیر قانونیه قبول کرد و گفت ما چاره ای نداریم مجبوریم ، خواستم بهتون بگم که سایپا درسته به ظاهر زده زیر قراردادها ولی بدونید که نمیتونه کاری بکنه وگرنه یه طرف قراردادها رو فسخ میکرد ، در مورد تحویل ماشینهای اتو خدمت هم اگه خیلی هم فشار بیاریم میگن ماشینا ناقصه ، خلاصه فکر میکنم تحویلشون به شهریور میره و متاسفانه اینقدر وضعیت شرکتهای خودروسازی خرابه که نه دولت و نه مجلس و نه قانون هم فعلا نمیتونن کاری بکنن پس کمی صبور باشید و اعصاب خوتون رو خراب نکنید

  • سلام مجتبی جان پس چرا میان فروش فوری میذارن حواله های عقب مونده را نمیدن اگر واقعا راست بگن و قطعه نداشته باشن

   • دوست عزیز منظورم اینکه چون نقدینگی ندارن و گند زدن میخوان با فروش فوری پول جمع کنن وگرنه انباراشون پر از خودروه حق با شماست . همه هم میدونن ولی کسی ننیخواد کاری بکنه

  • تو هم از اونای اونها نمیتونن به هیچ وجه بزنن زیرش.
   ما صبری نداریم که بخایم دیگه صبر کنیم
   با فشار اوردن خودرو رو تحویل میدن مجبورن که تحویل بدن.

 249. صبح تماس تهران گرفتم گفت مثل اینکه سایپا بخشنامه زده که دیگه نیازی به صلح زدن دوباره برای مشتری ها لغو شده.
  این شالا که هر چی زودتر خودرو ها رو تحویل مشتری بدن.

 250. سلام ، تنها راه برای گرفتن حق اتو خدمتی های عزیز این است که همه با هم متحد شویم و تاریخ و مکان و حتی ساعت اجتماع را هم هماهنگ کنیم و همه تشریف بیاورند .
  لطفاً من شهرستانم ، مرخصی نمی دهند ، من تکمیل وجه گروه دوم هستم و… بگذارید کنار … .

 251. با سلام و درود فراوان به مال باخته های اتو خدمت
  لطفا کسی برای صلح احباری به نمایندگی مراجع نکند.
  اینجوری تا یک ماهه دیگه معلوم نیست سایپا باز چه کلکی سرمون پیدا کنه.
  اقا لطفا صلح نزنید تا بینم خدا چه میخاد

 252. با سلام و درود فراوان به مال باخته های اتو خدمت
  لطفا کسی برای صلح احباری به نمایندگی مراجع نکند.
  تا مجبور بشن خودرو رو تحویل بدن ابنجوری اگه صلح بزنیم تا یک ماه دیگه مشخص نیست چه قانونی رو سر هم کنن و چه بلای رو سرمون بیارن.

 253. سلام دوستان اتو خدمتی کسی ماشین تحویل گرفته از اسفند و فروردین ک تکمیل وجه کردن ؟

 254. سلام چرا تیبا پیش فروش نمیشود من میخوام ببینم اگه دیگه تیبا پیش فروش نمیکنه پراید ثبت نام کنم

  • محمد عزیز از تو بازار بخری خیلی به صرفه تر هست دیگه مطمعن هسی یه ماشین خریدی.
   اینجور که مشخصه تا بخوان خودرو ثبت نامی رو تحویل بدن هفت هشت ماه طول میکشه.
   یا صبر کن تا اخر برج شاید بتونی از بازار خودرو مناسبی رو خریداری کنی.

 255. سلام آقا کسی ماشین تحویل گرفته از اسفند ک تکمیل وجه کرده؟؟

 256. آقا بیاین یه کاری بکنیم اینا اطلاعیه دادن همه باید برن صلح اجباری بکنن به ازای هر صلح هم ۴۵ رو میاد رو ۱۲۰ روز اینا نمیخوان ماشین بدن باید یه کاری بکنیم اینا دیگه سواری میگیرن از ما

  • آقا من چند روزه که دارم بهتون میگم برای خودشون بخشنامه صلح اجباری درست کردند و چند ماه با این کار تحویل ماشین عقب می افته. الان باید ماشین رو بدهند نه اینکه بخشنامه بزنن. وقتی یکبار صلح زدیم بازم صلح بزنیم که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • سلام برادران عزیز من حواله رو از یه نفر دیگه خریدم و الان به نام خودم . صبح زنگ زدم ۰۹۶۵۵۰ گفتن باید دوباره صلح به نام خودتون بزنید . و الان تماس گربتم نمایندگی میگه نه دیگا نیاز نیست صلح بزنید . و گفت اگه از اول به نام خودت بوده دوباره صلح به نام خودت بزنی ۴۵ روز بهش اضافه نمیشه ولی اگه به نام دیگه ای بزنی اضاف میشه. و گفت که اتو خدمتا رو از تحکمیل وجه ۹۰ روزه تحویل میدن . ……….پس این نیمه اول تیر ماه چیه که گفتن تحویل میدن.

  • کجا اعلام کردن بابا،شایعه س همش

 257. بجون مادرم اگه بخان کلاه سر من یا امسال اتو خدمتی ها بزارن یا بخوان ماشین منو طبق بخشنامه سایپا ندن خودمو تو نمایندگی هاشمی نژاد اتیش میزنم

 258. باسلام بنده نیمه اول ۹۵ ۲تا خوردو گروه x200ثبت نام کردم بعد از مدتها دوندگی سال ۹۷ برج ۶ همه کاراشو انجام دادم تکمیل وجه و …به زور برج ۱۱ تحویل دادن الان دنبال دومی هستم که اصلا خبری نیست در ضمن این دوتا ماشین برای مادرمه که سرمایه زندگیشه توروخدا خبری شد بمنم اطلاع بدین

 259. سلام الان نگاه کردم بیشترین ماشینی که فاکتور میشه ساینا هست اصلا یه دونه اتوخدمت فاکتور نمیکنن همش فروش فوری هست نمیدونم باید چیکار کنیم از دست این سایپا دیگه کی می خوان اتوخدمت را تحویل بدن ما هم همش نشستیم نگاه می‌کنیم وهیچ کاری نمی‌کنیم من دیگه ناامید شدم ودیگه به ماشین فکر نمی‌کنم

 260. کسی هست که براش قاکتور شده باشه؟؟؟؟؟؟
  یا برای بیمه باهاش تماس گرفته باشن؟؟

 261. آقای احسان ی سوال. تا قبل اینکه بدست شما برسه چن تا صلح خورده. اگه س تا خورده نیاز ب صلح نیست و اگر یکی ک همون اول دست خود شما بوده و حالا یا دوتا نیاز ب صلح اجباری هست. ممنون میشم اگه جواب بدین

  • ببینید منم از یک نفر دیگه خریدم و به اسم من صلح خورده اما الان میگن باید صلح اجباری بزنید. خواهشا شما هم به ۰۹۶۵۵۰ و امور مشتریان زنگ بزنید و ببینید که برای شما چطور هست؟ این صلح اجباری برای منی که از یکی دیگه خریدم معنی نداره. نمایندگی هم گفت فردا میره بپرسه چون اینا هم تعجب کردند.

   • من چند روز پیش تماس گرفتم گفتن اونایی که کمتر از سه بار صلح زدن اجباری باید صلح بزنند
    منم از کسی خریدم ولی نفر سوم بودم و جا برای صلح زدن ندارم و گفتن شما نمیتونی دیگه صلح بزنی
    صلح اجباری میزنن ک ماشینو دیرتر بدن البته اگ ماشینی بخان بدن اصن

 262. امروز زنگ زدم ۰۶۵۵۰ و گفتم چرا ماشین رو نمیدید و در سیستم نگاه کرد و گفت که ۴۰ روز پیش یک بخش نامه زدیم برای نمایندگیها که تمام اتو خدمتها باید یکبار دیگه به اسم خودشون صلح اجباری بزنند. گفتم من مهر ماه از یک نفر دیگه خریدم و صلح زدم که میگن نه باید بعد از تکمیل وجه (اسفند ماه) دوباره یک صلح دیگه میزدید. الان که پول بیمه رو هم ریختن می گن الان صلح اجباری بزنی هم نزدیک ۲۰ ماه تحویل ماشین عقب می افته.
  دوباره زنگ زدم به ۰۹۶۵۵۰ و کارشناس دیگه برداشت و گفت نه اشتباه شده و چند ساعت بعد خودش زنگ زد و گفت که نه باید صلح اجباری بزنید.
  این برای همه هست. الان که نزدیک ۳ هفته پیش باید ماشین رو میداد تازه بخشنامه زده فلان کنید.
  شنبه میرم جواب نگیرم به خبر ۲۰:۳۰ هم میگم. چقدر اینا نمک به حرام شدند اخه

  • آقای احسان ی سوال. تا قبل اینکه بدست شما برسه چن تا صلح خورده. اگه س تا خورده نیاز ب صلح نیست و اگر یکی ک همون اول دست خود شما بوده و حالا یا دوتا نیاز ب صلح اجباری هست. ممنون میشم اگه جواب بدین

 263. با سلام شما ها چرا انقدر شعار علکی میدین شما هیچ کاری از دستتون بر نمیاد و بر نخواهد آمد.
  برین شکایت کنید تا شکایت نکنید خبری از ماشین نیست.
  من ماشینم فاکتور شده تا یه هفته دیگه هم بهم میدن.

 264. با سلام آخرین خبر برای اتو خدمتیهای قیمت قطعی سال ۹۴ ، امروز خبر اومد ه که مسئول فروش سایپا تلفنی به نمایندگی ها زنگ زده گفته با مشتری ها شفاها صحبت کنید که بیان درخواست خودرو به قیمتی کمتر از بازار بدن تا دعوتنامه براشون بفرستیم اگه اعتراض هم کردن بگیم خودتون قبول کردین با این قیمت مثلا برای سراتو قیمت ۲۱۰ داده در صورتیکه قیمت قطعی ۹۴ ؛ ۸۹ میلیون بوده ببین اینا دیگه کی هستن که نیگن ماشین خاص ( سراتو ) تولید نمیکنیم از این طرف پیشنهاد با قیمت بالا میدن نعلوم میشه ماشینای دیگه رو هم دارن نمیخوان با قیمت قبل به مردم بدن

  • سلام با این اوضاع و احوال فکر نکنم تا دو ماه دیگه هم ماشین بما بدن ، عوضی ها همه ترفندی بکار میگیرن که کسی نتونه ماشین بگیره یا بفروشه الان این طرح اقساطی فکر میکنی برای اینکه واقعا ماشینو بدن به دست مشتری واقعی ، نه برای اینکه طرف تا یکسال دیگه نتونه بفرشه و ماشین توی بازار زیاد بشه و کسی از اینا ماشین نخره یه کارایی میکنه که فقط منفعت کثیف خودشون اعمال بشه

 265. امروز پیامک اومده برای تکمیل وجه دعوت نامه. در قمست فروش هم بعد از دعوت نامه یک مودر تکمیل وجه داره. فردا باید به نماینگی زنگ بزنم که جریان چیه. مگه قیمت تیر ۹۷ با ما حساب نکردن که الان پیامک تکمیل وجه اومده باز؟؟؟؟

  • با توجه به تغییر قیمت آیتم های بیمه شخص ثالث ، خدمات کارت هوشمند و هزینه پست در سال ۹۸ مجموع افزایش قیمت برای خودروهای سواری ۴.۵۸۴.۰۶۶ ریال و برای خودروی وانت ۵.۰۳۳.۴۶۶ ریال می باشد .
   به نظر میخوان ۵۰۰ هزار دیگه بگیرن. برای اتو خدمت سود دیگه واریز نشده بعد از صدور دعوت نامه؟؟

  • سلام. آقا احسان نگران نباش اون پیامک واسه منم اومده. مابه التفاوت بیمه ی سال ۹۷ و ۹۸ . واریز کردم چند روز دیگه فاکتو ر میشه به امید خدا

 266. دوستان من در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷ تکمیل وجه اتو خدمت رو انجام دادم. الان باز اس اومده که برای تکمیل وجه به نمایندگی مراجعه کنید. و در برسی وضعیت خودرو چراغ در انتظار تخصیص خودرو خاموش شده و مرحله دعوتنامه تکمیل وجه روشن شده. کسی اطلاع داره این دیگه چیه دوباره؟

 267. با سلام خدمت دوستان اتو خدمتی شرکتهای خودروسازی کلا ورشکسته شدن و مجلس و دولت صرفا بخاطر این همه کارگر و کارمند و خانواده هاشون هیچ کاری نمیکنن یعنی کاری ننیتونن بکنن ماشین ها رو هم تا شهریور نمیدن چون اینا فروش برای عید نوروز و تابستون رو هم برا خودشون میخوان اینو هم خوب میدونن اگه ماشینای معوق مردم رو هم بدن دیگه کسی از اونا ماشین نمیخره بدنبال این هستن تا وسطای شهریور هم فروش فوری بذارن و ماشین هم بیرون ندن تا خودشون رو نجات بدن دولت و مجلس هم که میدونن اوضاع از چه قراره دخالتی نمیکنن پس اینقدر حرص نخورید یا باید همگی چند روز پشت سر هم جمع بشیم جلو وزارت خونه یا صبر کنیم تا شهریور

 268. اقای سایپا تو که چند روز پیش بخشنامه زدی گفتی خودرو ها رو طبق تاریخ قرار داد به مشتری میدین پس کو چی شد،
  کدوم ماشین به مشتری تحویل دادین هاااا.؟؟؟
  چرا انقد با اعصاب ملت بازی میکنید هااا،؟؟؟
  مگه دین ایمان ندارین،مگه شما ها انسان نیستین، یا شاید مردمی که به شما اعتماد کردن و شما رو از ورشکستگی در سال ۹۴،۹۵.۹۶ دور کردن ایا عقب افتاده فرض میکنی.یا اصلن جزع انسان حساب نمیکنید.

  • آقا من دیروز ۹۸/۴/۹ زنگ زدم به امور مشتریان یه جوری حرف می زنن که انگار اونا از ما طلب دارن تورو خدا یه قراری چیزی بزارید بریم جلوی کارخونه ای چیزی به خدا اینا میخوان فرار کنن این همه ثبت نام بدون تحویل چه معنی داره ؟وزیر و مجلسم که شیرین خودشون رو زدن به خواب از خواب بیدار بشیم لطفا

 269. با سلام خدمت اقایون با عرض معذرت چقدر ادمای بی اراده ای هستید فقط دارید شعار میدید خیلی عرضه دارید حضوری برید سایپا اعتراضتون رو نشون بدید من با اینکه شهرستانم ولی دوبار حضوری رفتم.ولی باید همه برید تا جواب بگیریم.اینجور که شما پیش میرید امسال فکر ماشین دار شدن رو نکنید.
  ازما گفتن از شما هم هم تنبلی…

 270. سلام،اتوخدمت جماعت ماشین تحویل نگرفته…متاسفم برا خودم که تو این مملکت بدنیا اومدم،،،۴تا ماشین قوراضه رو به قیمت خون باباشون میدن بهمون اونم با ده سال تاخیر ماهم نباید حرفی بزنیم چون خیلی سخت روزگار،هی دنیا،خدایا یا بکش یا درستش کن🤔🤔🤔🤔

 271. سلام چند رور پیش گفتن که حواله ها رو باید طبق قرار داد به مشتری ها تحویل بدن.
  آیا کسی هست که ماشینش اومده باشه؟
  لطفن اگه ماشین کسی اومد یا هر خبر مهم دیگه دستگیرتان شد به مابقی هم اطلاع رسانی کنید.

 272. اقای رادان
  لطفا موضوع رو توضیح بدین ما هم در جریان باشیم.

 273. یعنی چی تکلیف اتو خدمتا تعیین شده . چطور تعیین شده

 274. آقای کاظمی باید از مشتریان اتوخدمت معذرت خواهی کند چون خیلی بد حرف زده درغیر اینصورت واسه خودش بد میشه بدجوری تاوانشو میده گفتم درجریان باشه خواهشا بیشتر ازاین سربه سرمون نزارید چون دیگه کاسه صبرمون لبریز شده یه وقت دیدین کاظمی واسه همیشه رختشو بسته.. اینو واسه تو میگم آقای کاظمی امیدوارم منظورم فهمیده باشد… آدم باش

 275. سلام دوستان اینا نمیخوان ماشین بدن باید همه با هم جمع بریم شرکت سایپا اعتراض کنیم. یه مست دزد جمع شدن اونجا دارن خون مردم را میمکند. زیر بار ظلم نرید.

 276. قرار شده ۹ تیر ماه هرکی اعتراضی به سایپا داره واسه تجمع بیاد اخبارش رو پیگیر باشید لطفا بنده شهرستان هستم اگر بتونم میام تورو خدا شما که تهران هستید برید کجا دیدگاه من تکراریه

 277. قرار شده ۹ تیر ماه هرکی اعتراضی به سایپا داره واسه تجمع بیاد اخبارش رو پیگیر باشید لطفا بنده شهرستان هستم اگر بتونم میام تورو خدا شما که تهران هستید برید

 278. این دو تا شرکت بزرگ دیگه دست هر چی کوهمره ای رو از پشت بستن.
  کوهمره ای ها تو تاریکی شب دزدی میکنن ، ولی اینا دیگه تو روز روشن با ظلم وستم از مردم ایران دزدی میکنن.
  و اینجا مهمه که کسی هم نیست حتی اختاری هم به این دو کارخانه بده،خدا لعنت کنه

 279. این دو تا شرکت بزرگ دیگه دست هر چی کوهمره ای رو از پشت بستن.
  کوهمره ای ها تو تاریکی شب دزدی میکنن ، ولی اینا دیگه تو روز روشن با ظلم وستم از مردم ایران دزدی میکنن.

  و اینجا مهمه که کسی هم نیست حتی اختاری هم به این دو کارخانه بده،خدا لعنت کنه

 280. تف به سایپا و مسئولین بی کفایتش،لعنت به سایپا دزد،لعنت،چند سال پیش تجربه خرید از سایپا و دزدیاشونو داشتم نمیدونم چرا باز فریب خوردم،لعنت به مسئولین دزد سایپا

  • این دو تا شرکت بزرگ دیگه دست هر چی کوهمره ای رو از پشت بستن.
   کوهمره ای ها تو تاریکی شب دزدی میکنن ، ولی اینا دیگه تو روز روشن با ظلم وستم از مردم ایران دزدی میکنن.

   و اینجا مهمه که کسی هم نیست حتی اختاری هم به این دو کارخانه بده،خدا لعنت کنه

 281. من ده تا حواله اتو خدمت دارم چون یک ماشین سال ۹۷ غیر از اتوخدمت ب برام فاکتور شده وخا طر همیین دیگه برام دعوتنامه صادر نمیشه گفتن تا ۱۵ این ماه یعنی تیرماه تکلیف اتو خدمت مشخص میشه تا پانزدهم صبر می کنم اگه تکلیفمون مشخص کردن وقرار بشه که ماشینهای ماراهر چه زودتر تحویل بدن امیدوارم که اینطور بشود ولی اگر به قولشون عمل نکنند به حضرت عباس قسم شرکت سا یپا رابه خاک وخون میکشم چون کل زندگیم راسایپا بهم ریخته منتظر باشید ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد…………

 282. سلام ب همیگی اینجورکه مشخصه قرار نیست ماشین بدن باید همیگی بریم درب شرکت سایپا اصلی هرکی میاد اعلام که ی روزی هماهنگ باشی همه باهم بویم اینجوری بشینم فایده ندارن هرکسی میاد اعلام کنه

 283. سایپا خواهشند به نمایندگیهات بگو دروغگو نباشند، درثانی خودروی طرح اتوخدمت ها راهم بدهید، ۹۵ثبت نام کرده ام، اخر۹۷ تکمیل وجه، خجالت نمیکشیدمیزنید۱۰۵روزکاری تاتحویل خودرو، ودرصلح هم دوباره مدت اضافه میکنید،تا کی میخواهیدبامشتری ومردم اینجوری رفتارکنید، همینکارها راکردید که دوباره داریدورشکست میشوید،اخه کدام خودروی شماازپرایدتاسراتو تون باکیفیتندکه برای تحویلش نازهم میکنید،

 284. سلام دوستان
  الان که هاتگرام مسدود شده
  جای دیگه ای اتوخدمتی ها کانال ندارن تا بشه از اونجا اخبار دقیق تر را پیگیری کرد؟!

 285. سلام آقا اینطوری نمیشه که دست رو دست هم گذاشت همگی بیایید سه شنبه برییم جلوی درب سایپا بگییم تکلیف ما چیه روز دقیقشو تعیین کنید اگر تعیین نمیکنید ما کار دیگه کنییم برییم تجمع کنییم مدیری کسی بیاد ببینیم یعنی چی مگه ما مسخره اونا هستییم لطفا خواهش میکنم همه با هم متحد باشید تا وسط تیر همگی ماشیناتونو تحویل بگیرید با تمام قدرت اعتراض کنییم پول داداییم با هزارتا مشکلات بعد طبق بخشنامه عمل کنن ما چیز زیادی نمیخواییم که دوستان لطفا سه شنبه همه بیایید تا روز دقیق تحویل خودرو مشخص بشه مگه نه اینا اصلا به فکر ما نیستن

 286. من که دیگه اصلن حوصله چرندیات نمایندگی رو ندارم.چهار تا ادم اشغال دزدی مثل شما ها ظلم میکنید و باعث میشین جوان های مردم خودکشی بکنن.
  خدا لعنتتون کنه

 287. سلام دوستان،بنظر شما نباید کاری کرد،بنظرتون دیگه بس نیست؟تا کی باید صبر کرد؟اگه حضرت ایوب بود الان کاسه صبرش از هم گسسته بود،بنظرتون نزنیم نمایندگیارو با خاک یکسان کنیم،،،،

 288. سلام من ۲۲ اسفند تکمیل وجه کردم قرار بود خرداد بدن ندادن کسی نیست به داد این ملت برسه ؟الانم میگن این ۱۰۰ روز کاریه باید جمعه و پنج شنبه ها و تعطیلات رسمی هم بیاد روش .آقای وزیر اگه دستت با اینا تو یه کاسه نیست جوابمون رو بده

 289. چرا خودرو های اتو خدمتی را به مشتریان نمی دهند هر چند قرار دادش گذشته اقا نکنید این کارا حق الناس ظلم به مشتریه دقیقه به دقیقه که زمان میگذره به گناهشان زیر پا گذاشتن حق مسلم مردم ثبت میشه بخشنامه می زننید باید عمل کنید مثل مرد مشتریان اتو خدمت حقشون داره پا مال میشه

 290. دزد های کثیف بسته دیگه ماشین ها مون رو بدین خدا لعنتتون کنه

 291. سلام بی عرضه گی از مسولا ماست اگه اینا ماشین ندارن چرا هرروز فرش دارن اینا همش میخوان دزدی کنن اگه اون مسول اگه ب اینا اجازه فروش نده همه چیز درست میشه خدا نابود کنه همشون

 292. سلام دوستان ماشینایی که خرداد قرار بود تحویل بدن کسی تحویل گرفته ؟

 293. امر به معروف ونهی ازمنکر فقط برای مردم طبقه ضعیفه ،مسوولین واختلاسگران اینها را قبول ندارند ونخواهند داشت دروغ گفتن ومال مردم خوردن وظلم کردن تا کی ،خداوند از ….

  • فقط امسال من و شما هست که نون حلال داریم و میگم اون پولی که در میاریم حلال باشه و چون پولو مال و منالی نداریم میگم خدایا فقط سلامتی بده اینم شده تیکه کلالم مردم رده سه و چهار.
   ولی خدا لعنتشون کنه اون اشغال های کثافت کثیف نمیدونم چه جوری میتونن حق زنو بچه های من و شما رو کوفت کنن تو گلو خانوادشون.
   خدا لعنتتون کنه که اروز یه جون ایرانی شده یه پرایدی از جنس حلب روغن نباتی،و شما نامردان دزد دارین در حقشون ظلم و ستم میکنین.
   این حق جوان های ابرانی نیست….!!

 294. سلام الان داشتم خبر فوریو نگا می کردم یه عکس هوایی به تاریخ ۲۴ خرداد گذاشته بود از پارکینگ ایرانخودرو ماشینا انقد زیاد بودن قابل شمارش نبودن،مطمئن باشین سایپا هم همینجوره،این آقایون دزد ماشینای مارو احتکار کردن،قصد دارن جون به لبمون کنن،پس بیاین حرکتی کنیم در جهت احقاق حق،من یکی اگه صبرم تموم شه نمایندگی مورد نظرمو به آتیش میکشم،حالا ببینین

 295. سلام دوستان انشاله همگی با متحد هم هفته اول بریم جلوی سایپا چون تمام خودروهای اتو خدمتی را نهایتا تا ۱۵ تیر باید تحویل بدن اگر ندن باید شکایت کنیم برییم صنعت و معدن بازرسی کل کشور تا ۱۵ تیرخودروهای اتو خدمت رو بگیرییم اگردیرتر بشه اونا پرو میشن طبق بخشنامه باید تیر نیمه اول تحویل بدن اگر ندن باید برخورد جدی تند کنییم چون اونا دروغ گو هستن *** وعده ما هفته اول تیر*** لطفا کوتاهی نکنین تا اینا پرو بشن

 296. این شالا یه سونامی بیاد کارخانه سایپا و کل پارکینگش رو با خاک یکسان کنه که ترلیاردی ضرر کن که دیگه ماشینی رو انبار نکنن که اینجوری خون ماها رو کردن تو شیشه.
  این شالا که نیست و نابود بشین

 297. سلام جناب مدیر عامل سایپا
  یک سوال دارم .شما خودرو میفروختید ما هم امدیم خودرو ثبت نام کردیم حالا واقعا دارید به چی فکر میکنید که خودرو های ما را نمیدهید ما هم مثل بقیه مشتریهای شما جز پول چیز دیگری به خدا به شما ندادیم حالا شما در جریان باشید پولی که ما در زمان دلار ۳۸۰۰ تومن بود به شما دادیم پول فقط مال من نبوده پول زن و بچه های من بوده قرار بود خانه بخریم اما اوردیم خودرو ثبت نام کردیم و شما برای ما خودرو بدهید الان که شما بد قولی کردید زندگی ما از هم پاشیده و امثال من هم زیاد است ایا تا به حال فکر کردید به این موضوع.؟اینهمه تاخیر برای چیست ؟ اگه خودرو ندارید پس چرا هر روز ثبت نام فوری میزارید .اخه مگه پول من به جیب شما میره اینهمه بین مشتری تفاوت قائل شدید .ما که چیزی غیر عادی از شما نمیخواهیم فقط خواسته ما این هست مطابق قراردادی که بستید عمل کنید چه دلیلی برای خودتون دارید که این همه برای ما مشکل ایجاد کرده اید و خودرو ما را هنوز نداده اید .؟؟؟؟؟

 298. یه سوال اونای که اسفند نود هفت تکمیل وجه کردن ایا هنوز ماشینشون رو تحویل گرفتن یا خیر؟؟؟
  نمایندگی یا تهران چی جوابتون دادن؟؟؟

 299. سلام جناب آقایون دزد و مثلا مسئولین سایپا،همانا انتقام خدا بسیار سخت خواهد بود،پس هرچه سریعتر ماشینای مارو بدین تا شاید بخششی در کار باشه،خدا منتقم ماست حواستون باشه،از من گفتن بود یهو دیدین موج اتو خدمتیا محوتون کرد،،،،

 300. آقای مدیر عامل عجله کن که پرچم دارها حوصله شان سر رفته وگر نه دو گزینه را کنار میگذاریم

 301. خدایا خودت وزیر صنعت معدن ، نمایندگان واختلاس گران را به راه راست هدایت بفرما.
  تا فرجی بشه ماشین های اتو خدمتی ها زود گیرشون بیاد،آمین یا رب العالمین.

 302. سلام بر دوستان
  کسی هست که تا حالا دعوتنامه اصلا براش نیومده باشه ، و قبلا هم از سایپا ماشین نگرفته باشه ، منظورم سال ۹۷ هست .ممنون میشم اگه اطلاع بدین .

 303. با سلام خدمت همه
  مشکل ن از سایپا ن ایرانخودر مشکل از اون بالا اگه اونا فشار بیارن ب اینا این هم ماشین میدن فقط یک ماه ی این شرکت اجازه پیش فروش و فروش فوری ندن مشکل همه مردم حل میشه این همه ادم منتظر ماشین ولی اقاین هر روز فروش فوری ماشین میفروشن اهای اقای مسول شما این همه میگین مشتری مداری پ الان کجای شما که عرضه نداری مسولیت قبل نکن این همه مردم رو گرفت کردی فقط بلدی شعار بدی

 304. سلام دوستان کسی اتو خدمت ماشین تحویل گرفته آیا،اگر گرفته لطفا با اعلام جزییات بفرماید بگویید ماهم خیالمون راحت شه،سپاس،گجت نیوز سانسورچی نباش

 305. گجت نیوز خوب سانسور میکنی ما نمیدونستیم

 306. سلام
  آیا کسی هست که خودرو تحویل گرفته باشه از اتو خدمت.
  اگه کسی گرفته یا این روزها تحویل گرفت لطفا اطلاع رسانی کنه تا از نگرانی در بیایم
  ممنون از همگی

 307. سلام. کسی سایت مشاهده ی وضعیت خودرو داره

 308. لینک گروه رو فرستادم لطفا دوستان عضو بشن تا اخبار دقیق اتو خدمت رو دریافت کنن

 309. lممنون ازاینکه جوابمو دادی اره مال من هم x100وx200 i هست

 310. آقای ابراهیمی این طور که شما میگید شامل شما میشه و یک دعوتنامه بزودی باید برات ارسال بشه البته اگه حواله ات x100 یا x200 باشه چون سراتو و برلیانس هنوز تعیین تکلیف نشده
  دوستان اگه کسی براش دعوتنامه اومد تو همین سایت اطلاع رسانی شود

 311. تو گروه معترضین اتوخدمت شنیدم خبر موثقه

  • میشه لینک گروه ارسال کنین ؟؟؟

   • من گفتم لینک رو فرستادم ولی لینک رو مسئولین سایت حذف کردن اینجوری دوستان فکر میکردن من دروغ گفتم به همین خاطر از مسئولین سایت ناراحت شدم که حتی عذر خواهی بنده از اون شخصی که لینک میخواست رو درج نکردن
    آقای عرفانی چشم مثل سایر دوستان فقط خبر میدیم از لینک و گروه هم خبری نیست

 312. حواله های سراتو وبرلیانس اتوخدمت هنوز تعیین تکلیف نشده اند ولی برای دوستانی که سال ۹۷ خودرو از شرکت دریافت کرده اند ولی از اتو خدمت دریافت نکرده اند یک دعوتنامه براشون ارسال میشه دیروز برای تعدادی که شامل آنها شد دعوتنامه براشون ارسال شد این سری ۴۶۵۰ حواله قراره ارسال بشه

 313. از امروز تا ظرف چند روز آینده قراره ۴۶۵۰ دعوتنامه برای اتوخدمتیها ارسال بشه اولویت با کسانی هست که سال ۹۷ از شرکت سایپا خودرو گرفتن و شامل بخشنامه اسفند اتوخدمت نشدند

  • سلام تو سال ۹۷ نگرفتن یا گرفتن ، در ضمن خبر موثقه از کجا شنیدی یا فهمیدید که قراره بدن ، برای اوناییکه سراتو نوشتن هم میشه ؟

  • سلام من سال نودوهفت تحویل گرفتم ولی اتوخدمت نبود چندمورد اتوخدمت دارم ولی هیچ کدومش دعوتنامه نیود ایا واسه منم شامل میشود ازکجا این خبرو شنیدین آیا منبع خبر ازشرکت سایپا هستش یا ازنقل وقول؟

 314. سلام امروز برای من هم دعوت نامه امده منم رفتم ساینا به قیمت ۳۱ تکمیل وجه کردم

  • سلام دوستان کسی هست که دعوتنامه کلا براش نیومده باشه ، من که هیچوقت از سایپا ماشین نخریدم تا حالا هنوز برام دعوتنامه نیومده پیامک هم ندادن ، خودم تا حالا چهار بلر رفتم کیلومتر ۱۱ و بیش از صد بار زنگ زدم بجاهای مختلف به صمت و حمایت از مصرف کننده و سازمان بازرسی کشور و تعزیرات هم شکایت کتبی کردم …… خلاصه فعلا که هیچی.!!!

  • سلام
   شما چندتا حواله داشتین؟؟
   دعوتنامه دومه؟؟

 315. باسلام من امروز ساعت ۹صبح دعوت نامه برام صادر شد تاریخ ثبت نام حواله هم ۳۰/۷۰/۹۶هست پراید .پراید وانت. تیبا صندوقدارو ساینا داشت من ساینا انتخاب کردم که جمعا شد ۳۱میلیون و نهصد هزار که تقریبا ۸۵۰هزار بیمه بدنه اجباری هست که از نمایندگی پرسیدم گفت اتو خدمت بیمه بدنه اجباری داره و متاسفانه و بدقولی سایپا تحویل ۹۰روزه .

 316. دیگه اعصابمون نمیکشه،شیطونه میگه با گالن بنزین بردار هر چی نمایندگی سایپا هستو بکن جهنم براشونا،، بابا شورشو درآوردن دیگه،سه ماهه پولو تکمیل گرفتین ماشینو بدین دیگه،گیر عجب …..هایی افتادیما

 317. جناب مدیر عامل ما یه دونه ماشین ثبت نام کردیم ۲ ساله الاف شدیم لطفا سریعتر خودروها راتحویل پرچمداران سایپا بدهید دیگر توان نگه داشتن پرچم ندارند

 318. ممنون از راهنمایتان جناب آقای محمد

 319. آشنا جان صلح به غیر کلا بسته است هر طوری که فکر کنی الآن به جز صلح از خود بخود راه دیگه ای نداری حالا کی صلح به غیر باز شه خدا میدونه برو نمایندگی صلح به خودی بزن تا همین یه خودرو برات فاکتور بشه سایپا روزی یه بخشنامه جدید صادر میکنه اگه فردا صلح به خودی هم بسته شد نباید زیاد تعجب کرد چون تجربه نشون داده از سایپا هر کاری برمیاد

 320. سلام
  من از نمایندگی پرسیدم فعلا صلح به غیر باز نیست فقط صلح به خود بازه بهتره منتظر باز شدن صلح به دیگران نشی و صلح به خودت بزن تا خودرو زودتر برات فاکتور بشه بعد که ماشین برات اومد بفروشش اگه صلح نزنی خودرو برات فاکتور نمیشه چون بعضی دوستان که اسفند براشون دعوتنامه اومد و صلح به غیر زدن دوباره دعوتنامه دوم در اردیبهشت صادر شد و تکمیل وجه کردن متاسفانه تو گروههای اتوخدمت جار زدن که دعوتنامه دوم برامون اومده و نفوذی های سایپا در گروه های اتو خدمت جریان دعوتنامه های دوم رو به سایپا گزارش دادن و سایپا اینجوری صلح به غیر رو بست و سری دوم حواله های تکمیل وجه شده رو باطل کرد از ماست که بر ماست ببخشید که طولانی شد

 321. اقا محمد ممنون از راهنمایی .حالا من نمیخوام ماشینو تحویل بگیرم میخوام بفروشم قبل از تحویل .بنظرت برم صلح بزنم از خود به خود .یا منتظر باشم باز بشه بعد برم به شخص دیگری صلح بزنم . الان اگه صلح از خود به خود بزنم میتونم قبل از تحویل صلح به نام دیگری بزنم؟ممنونم

 322. سلام
  کسی که حواله اتو خدمت مستقیما از شرکت سایپا خریده باید حتما یکبار صلح بزنه تا خودرو فاکتور بشه ولی کسی که حواله از شخص دیگری بجز سایپا خریده نیاز به صلح نداره چون خودش یه بار صلح خورده
  الآن فکر کنم صلح به دیگران باز نیست فقط صلح از خود به خود بازه

 323. سلام آقا کسی اتو خدمت ماشین تحویل گرفته یا بازم سر کاریم؟؟

 324. سلام دوستان.برام پیغام امده مشتری گرامی برای صلح اجباری
  به نمایندگی مراجعه فرمایید .لطفا راهنمایی کنید یعنی چی؟تکمیل وجه کردم حالا این پیغام یعنی چی؟

 325. سلام .اولا این بخشنامه امکان اجرا شدن نداره چونکه قرار داد دارند اونوقت برای همه قراردادهای پیش فروشش باید این قانون رو اعمال بکنه که نمیشه. دوما پیش فروشهای دیگه را داده مال ما را نداده تازه باید عذر خواهی کنه که اینقدر دیر شده سوما این بخشنامه مال اونایی است که برای سرمایه گذاری تعداد بالا بوده مثلا ۱۰ تا به بالا .بنظرم سایپا برای اونایی که ۲۳ میلیون تومن پیش پرداخت کرده بایستی توجه و تفاوت ویژ ه ایی قائل بشه چرا که برای یک حواله خودرو بیشتر مشارکت سرمایه در تولید داشته است که معادل ۱۰۰ تومن الان است که هنوز صاحب هیچی نشدند واقعا دارم خون گریه میکنم.و در اولویت بزاره وکوییک بده. تا اونایی که ۱۰ تومن دادند چونکه اونیکه ۲۳ میلیون داده به امید کوییک اتومات بوده و واسه یک حواله میزان بیشتری پول داده .نه واسه پراید که ۱۰ تومن دادند . و سایپا بنظر بایستی به این موضوع توجه بکنه.

  • با سلام
   این که هرکس به فکر خودش باشه و با ادعای این که پول بیشتری داده و باید به اون ماشین بدن نه عاقلانست نه عادلانه بلکه فکر خودخواهانه است
   همون کسی که ۱۰ تومن پول داده یا چند تا حواله خریده ارزش پول اونم کم شد
   به جای این حرف ها بهتره هر هفته یک روز مشخص نفرات زیادی انقدر بریم سایپا و فشار بیاریم تا از رو ببریمشون و حقمون رو بگیریم

  • آقای نا آشنا دیگران هویج دادن انگار
   بعضی ها چقدر به فکر خودشونن و گوشتلخن
   بشین تا بهت کویئک اوتمات بدن ۱۰ تومن بیشتر دادی میخوای سایپا رو بدن به تو طرف رفته ده تا حواله خریده اندازه تو مدعی نیست
   آدن های مثل تو جامعه رو به گند کشیدن چون میگن فقط خودم
   بقیه رو هیچ حساب کردی

 326. سلام دوستان میگن بخشنامه جدید اومده برا اتو خدمت گفته که چند حواله ای ها یا انصراف بدن یا خودرو به قیمت روز بگیرن بیچاره شدیم رفت

  • نه بابا این شایعه ها چی میسازن و بهانه دستشون میدم چشم سایپا کور دندش نرم باید روزی که قراردادها رو میداد دست مشتری فکر اینجا رو میکرد مگه میتونه بزن زیرش تقصیر ما چیه ۹ ماه پیش باید خودرو رو میداده تا حالا نداده و قیمت گرون شده ما دو سر باختیم نه ماشین گرفتیم و الان هم باید با قیمت جدید بگیریم! ترش نکنن سایپایی ها…….باید بدن هر چندتا با قیمت قدیم

 327. با سلام .خدا کنه ان شاء الله تمام خودرو های اتو خدمت سال ۹۶.۹۵.۹۴را از پارکینگ های انبار شده یک جا به همه تحویل بدهند و به معوقات مشتریان عمل کنند .و مشتریان به حق خود برسند .

 328. مجدد سلام،لطفا اگه کسی تحویل گرفته اطلاع بده،اتو خدمت ۹۴ و ۹۵ باید تحویل داده بشن،کسی تحویل گرفته؟؟

 329. سلام بر دوستان اتو خدمت
  کسی میدونه صلح اجباری چیه ؟
  راسته میگن کسی که مستقیما از نمایندگی حواله اتو خدمت خریده و تکمیل وجه کرده اگه دوباره به اسم خودش صلح نکرده باشه دیگه خودرو را تحویل نمیدن این صلح اجباری هم معضلی شد کم معطل شدیم حالا ۴۵ روز بیشتر باید منتظر بمونیم

  • والا گفتن برای اینایی که ۹۸ به بعد تکمیل وجه کردن صلح اجباری نیاز نیست برای سال ۹۷ به قبلی هاست اما خوب مشخص نیست توی این ول بشویی که درست کردن دنبال بهانه میگردن برا اطمینان از نمایندگی شهر خودتون پیگیر بشین اینا هر کار و هر بهانه ای میتراشن تا خودروندن یا با تاخیر و هزار دوز و کلک و آزار و اذیت و کش دادن زمان تحویل بدن…….خلاصه پیگیر کارت باش داداش……

 330. سلام از بچه های ۹۴و۹۵کسی ماشین تحویل گرفته یا نه؟ لطفا اطلاع بدین؟

 331. سلام خدمت دوستان
  برای من هم پیامک تمدید اومد ولی من هم نمیرم تمدید کنم .
  شما هم صبر کنید. یکی از آشناها که تو نمایندگی کار میکنه بهم گفت اینا قرارداد بستن نمیتونن زیرش بزنن بالاخره باید ماشین تحویل بدن . گفت یه مدت تحمل کن دارن یه کارایی انجام میدن .

 332. فوری

  خبری در دست هست مبنی بر اینکه یه عده ای که میرن الحاقیه میزنن و سود ۲۸ رو می گیرن اگر مابقی نفرات نرن و الحاقیه رو تمیدید نکنن خودرو دیگه ای هم میدن
  پیشنهاد میشه به سود ۲۲ درصد قانع باشید و منتظر تحویل خودروهاتون باشید

  • . چرا زنگ زدم نماییدگی گفت صحت نداره. از کجا میدونی شما

  • دروغه
   ولی ان شاالله که راست باشه

  • سلام درست میگید منم امروز با شماره خود اتو خدمت سایپا تماس گرفتم ۰۲۱۴۴۹۰۶۸۵۴ گفتش که میخوان بعد از سری اولیا مجدد ماشین بدن به اتو خدمتیا ولی فکر کنم اون موقع دیگه خریداری نباشه و حتی ایشون میگفت چند درصد سود ارزش نداره که بخواین قراردادتون رو خراب کنید ولی میگفت از من نشنیده بگیرین . بنظر منم صبر کنین شما که تا حالا صبر کردید فقط میمونه یه تجمع جلوی وزارت صمت اگه همگی مرد باشید و یه روز وعده بذاریم اول بریم جلوی معاونت فروش کیلومتر ۱۱ اگه کاری نکردن بریم جلوی وزارتخونه البته همه بیان حتی اونایی که قراره یه ماشین بهشون بدن چون فکر نکنم اول تیر به اونام بدن پس همه باید بیان یا علی

 333. سلام من زنگ زنگ سایپا میگم ماشینمو کی میدید اتو خدمت هستش تکمیل وجه کردم میگن ۱۵۰ رو دیگه تیر ماه باید بدن حتما یعنی چی شورشو دراودن ما رو چی فرض کردن همه گی باید اول تیر برییم خودرو بگیرییم ندن باید شکایت حسابی منیم یعنی چی ۱۵۰ روز دیگه همه جمع بشیم هفته اول تیر برییم مگه نه سوارمون میشن
  همه جوره دارن بلا سر ما میارن وعده ما هفته اول تیر

 334. به خدا بدبخت شدیم. اگه کسی راهی سراغ داره به ما هم بگه . بچم مریض بود و خرجش زیاد. خونمو فروختم و گذاشتم اتوخدمت و هزینه های درمانشو دادم. گفتن سر یه سال ماشین بهتون میدن. گفتم اون وقت میفروشم خونه میگیرم. الان دیگه پول سایپا جوابگوی درمانشم نیست چه برسه به خونه. کجا برم شکایت. کسی دیوان عدالت رفته که جواب گرفته باشه. یا صنعت و معدن. دستم به دامنتون یه کاری بکنید.
  یه راهی برام باز کنید.

  • من پیگیری کردم ولی میگن اگه میخاید به نتیجه برسه باید یک شکایت بصورت فردی داشته باشید
   یعنی اصطلاحا شاکی خصوصی باشه
   ظاهرا هم به نتیجه میرسید فقط پیگیری میخاد
   من چون یه حواله بیشتر نداشتم دیگه پیگیر نشدم
   موفق باشید

 335. سلام.من یه حواله پیش فروش ۲۲ شهریور سال ۹۶گرفتم. یع حواله اتوخدمتم ۱۱شهریور ۹۶ حواله پیش فروش رو ماشین رو اذر ماه پارسال بهم تحویل دادن البته ماشین چه عرض کنم فرغون.اینقدر افتضاح بودد که فروختیمش.الان برامون دعوتنامه فعال نکردن میگن چون تحویلی داشتین.اخه این چه قانونیه خودتون قرارداد میبندین خودتون قرارداتون رو زیر پا میذارین.این همه مدت صبر کردیم که یه الان اینجوری حقمون رو ندین؟؟با کمال پررویی هم میگن الحاقیه بزنید سودشو بگیرید‌ گفتم سود نمیخوام امکان صلح داره میگن بیاین الحاقیه بزنید شاید بعدش امکان صلح داشته باشه گفتم فکر نمیکنید خیلی زرنگید الحاقیه که بزنیم میشه قیمت روز گفت بله دیگه!!!.ما الان تموم زندگیمون بخاطر همین ماشین مختل شده.همسرم بیکاره گفتیم با این ماشین بره سرکار حداقل. دوستان چیکار کنیم؟؟چطوری میتونیم حقمونو بگیریم؟؟

 336. با سلام خدمت عزیزانی که در طرح اتوخدمت ثبت نام کرده اند
  لطفا الحاقیه جدید را امضا نکنید ما ماشین میخواهیم بعد از سالها که از پول ما استفاده کرده اند حالا به بهانه سود بیبشتر میخواهند قرارداد را کنسل کنند. وهروز پیامک می دهند که برای سود بیشتر به نمایندگی مراجعه کنید. اگر لازم باشد برای احقاق حقمان باید بریم جلو سایپا و اعتراض کنیم.

  • سلام میخوام بگم سایپا اگه میتونست کاری بکنه شک نکنید حتما همه قراردادها رو به نفع خودش تموم میکرد صد درصد مطمئن باشید طبق قرارداد حق با ماست و مجبوره بما ماشین اونم به قیمت قبل بده وسوسه ۵ یا ۶ درصد سود نشید باور کنید من و خانمم و پسرم که قانوتی از سال ۹۶ تا الان هم از سایپا ماشین نگرفتیم الحاقیه پر نکردیم و هر چند آخرش به ضررمون هم بشه کوتاه نمیائیم من نمیتونم بگم شما اینکار حتما بکنید ولی مطمئن باشید طبق قرارداد قانونی حق با ماست

  • سلام من فکر میکنم احتمالا آخرش اگه نریم الحاقیه پر کنیم یکطرفه قرارداد رو فسخ کنن اون موقع باید شکایت کنیم به هر جا که میتونیم و حتما باید تنمع کتیم خودتون رو آماده کنید

 337. آی ملت دوستان اتوخدمتی نرین تمدید سود کنید چرا میترسین شماقرار داد دارین سایپا نمیتونه یکطرفه از زیر بار تعهداتش شونه خالی کنه که……شکایت کنید یقه شو میگیرن هر چی شما برین تمدید کنید به نفع اوناست ماشینی که باید به قیمت قبل بهتون میدادن رو به نرخ روز میفروشن سودی که قرار بوده به شما بدن میره به جیب خودشون حالا هر جور خودتون میدونین اما تا آخر بایستین و حقتون رو بگیرین این نمایندگی ها دستشون با سایپا توی یه کاسه هست به ازای هر ۵ تا امضا برا تمدید اتوخدمت یه خودرو با قیمت قبل بهشون میدن اینا فقط فکر منافع خودشون هستن! سایپا دندش نرم باید خودرو بده هر چندتا که نوشتین نمیتونست غلط کرد قرار داد دست مشتری داد که الان بزنه زیرش مگه سرگردنه هست و هرکی هر کیه………..

  • سلام کاملا حق با شماست من هم تمدید نمی کنم اگه همه با هم باشیم شکایت کنیم و جمع بشیم جلوی در فروش سایپا مطمئنا به نتیجه می رسیم .

  • دمت گرم داداش حرف حق جواب نداره ما هم نمیریم تمدید سود هر کار میخوان کنن سایپا رو روی سرشون خراب میکنیم ۳ سال پولمون رو علاف کردیم بعد این همه مدت زدن زیرش! واقعا اگه اسکل باشی بری تمدید کنی…..همه با هم باشیم

 338. سلام
  دوستان نظرشون در مورد الحاقیه چیه؟بریم بزنیم یا نه؟؟؟اینا فکر نمی کنم ماشین بده باشن

  • سلام راستشو بخواید من که تا آخرش موندم الحاقیه هم نزدم ، کسی هم مارو تحویل نگرفته که زنگ بزنه بگه چرا الحاقیه پر نمیکنی هر دو تا سه هفته یبار میرم نمایندگی برام درخواست خودرو میزنه البته آشناست ، چون من که باختم ۲۲ درصد و ۲۸ درصد برام فرقی نمیکنه موندم ببینم چی میشه هر چند کاری هم نمیتونم بکنم چون میگن سراتو نداریم حالا خودتون میدونید اگه راهی ندارین میتونید الحاقیه پر کنید .

 339. با سلام خدمت همه همدردای عزیز اتوخدمتی در رابطه با چراغ های دعوتنامه من پرسیدم از یکی لز دوستان که کارگزار نمایندگی هستش گفت برای اکثر اتوخدمتیا موقع سر رسید شدن قرارداد دعوتنامه الکی فرستادن و چراغ دعوتنامه از قبل روشن شده ، ولی به کسی اطلاع ندادن برای روز مبادا که اگه نخواستن ماشین بدن ، بگن ما دعوتنامه فرستادیم شما تکمیل وجه نکردین ، برا خود من این اتفاق افتاد چند بار که تهران رفتم دقیقا همینو گفتن ، ما دعوتنامه فرستادیم خود نخواستی الانم سراتو نداریم میگم کسی بمن ازلاع نداده میگه برو یقه نمایندگی رو بگیر ، نمایندگی هم میگه بدون اطلاع بوده ، پس اصلا روشن و خاموش بودن این چراغا به زمانی ارزش داشت که همه چی روی اصول بود نه الان که هرج و مرج و خودشون هم بدنبال دزدی از مردمن

 340. سلام .قرارداد داریم همانند پیش خرید است ثبت نام کردیم فقط بجای سود مشارکت هزینه سفر میده .یعنی نوع شرایط سودش فقط فرق میکنه اونم بخاطر اینکه کسی ماشینشو نمیخرید .پس مطابق قرارداد باید اقدام کند .بحثهایی که شما میکنید انگار ما بجای پول چیز دیگه دادیم ثبت نام کردیم .من ۲۳ تومن واریز کردم به امید اینکه کوییک اوتومات داشته باشم .اگه ۲۰۶ پیش خرید کرده بودم اون زمان ۱۸ تومن ایران خودرو میگرفت پیش فروش میکرد الان با ۳۸ تومن قیمت تمام شده ۲۰۶ داشتم یعنی صاحب یک ماشین ۱۰۰ تومنی بودم من که بجای ۱۸ تومن ۲۳ تومن به سایپا دادم زمانی که دلار ۳ تومن بود حالا میخواد چیزی نده که خودشو حالو فرض کرده مگه ما میزاریم .

 341. سلام .من امروز زنگ زدم ۹۶۵۵۰گفتن دیروز بخشنامه اومده که از یک خودرو بیشتر دعوتنامه صادر نمیشه.باید بیاید فقط سودشو بیشتر کنید .

  • سلام آخه بدبختی اینجاست همون یکی رو هم بما ندادن معلوم نیست چه خبره قوانین من درآوردی میذارن بعدشم همون رو هم اجرا نمیکنن مملکت صاحب نداره وگرنه قرارداد قانونی نوشتیم سایپا یکطرفه زده زیرش مثل برجام که آمریکا زده زیرش هیچ مرجعی هم نیست که جوابگوی خلاف آشکار سایپا باشه خدایا چکار کنیم توی این همه ظلم ….،،،،

 342. سلام بر دوستان عزیز اتوخدمت
  یه پیام الآن برام اومده گفته مشتری گرامی برای بهره مندی از افزایش هزینه سفر به نمایندگی محل ثبت نام سایپا مراجعه فرمائید کسی میدونه افزایش هزینه سفر چیه و سایپا چه خوابی دوباره برای ما دیده؟

 343. پس من که سراتو ثبت نام کردم فاتحه

  • سلام منم سه تا سراتو قیمت قطعی سال ۹۴ نوشتم ظاهرا میخوان اینقدر کشش بدن که پیگیری نکنیم ، امروز رنگ زدم میگن ماشین نداریم ، گفتم دوست من امروز از این سبدی یه دونه تحویل گرفته چرا دروغ میگیدی ، گفت برا اتو خدمتیا ندارم ، هفته پیش هم که شنیدی که چه گندی زدن ، چند نفری با هم دیگه با اسم مردم سراتو و چانگان و … فاکتور کردن و خواستن ببرن که حراست سایپا متوجه میشه و الان هم تعدادی ازشون گرفتن ، ببین ما به امید کیا نشستیم بهمون ماشین بدن خودشون دزدن و معلوم نیست پولمون رو بخورن ، نمیدونیم به کجا شکایت کنیم . خدا به دادمون برسه

 344. سلام
  من ثبت نامی برج سه نود شش هست