قیمت محصولات سایپا

قیمت محصولات سایپا در طرح فروش فوری فروردین ۹۸

قیمت محصولات سایپا در فروردین ۹۸ اعلام شد. شرکت سایپا جدیدترین قیمت خودروهای سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۵۱، تیبا، ساینا و نیسان را برای طرح فروش فوری محصولات خود در ۲۷ فروردین ۹۸ اعلام کرد.

شرکت سایپا جدیدترین قیمت خودروهای سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۵۱، تیبا، ساینا و نیسان را برای اجرای طرح فروش فوری ۲۷ فروردین ۹۸ اعلام کرد. در این طرح فروش که از صبح روز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ شروع شده است، محصولات سایپا با موعد تحویل ۳۰ به مشتریان عرضه می‌شود. سایپا اعلام کرد سایر خودروهای این شرکت نیز در روز‌های آینده به صورت فروش فوری عرضه خواهند شد. گفتنی است در طرح فروش فوری محدودیت‌هایی چون کد ملی (یک دستگاه به ازای هر کد ملی)، محدودیت سنی زیر ۱۸ سال و عدم امکان صلح یا انصراف از خرید در نظر گرفته شده است. همچنین مشتریان نباید از ابتدای سال ۹۷ هیچ‌یک از محصولات سایپا را ثبت نام کرده باشند که در غیر این صورت مجوز ثبت نام نخواهند داشت.

قیمت محصولات سایپا در فروردین ۹۸

نام خودرو مدل قیمت
تیبا دوگانه سوز ۱۳۹۸ ۴۵ میلیون و ۵۴۳ هزار تومان
سایپا ۱۳۱ ۱۳۹۸ ۳۷ میلیون و ۳۸۱ هزار تومان
سایپا ۱۵۱ ۱۳۹۸ ۴۰ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان
ساینا EX ۱۳۹۸ ۵۳ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان
وانت نیسان تک سوز ۱۳۹۸ ۶۷ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان
وانت نیسان دوگانه سوز ۱۳۹۸ ۶۹ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. سلام : جایگزین خودرو های فرسوده دارید یا نه

  2. این ماشین های حلبی اشغال رو نخرید 5میلیون تومان هم از سرشان زیادیه

    شرکت آشغال فروش سایپا این ماشین های حلبی ارزش پول دادن ندارند خاک بر سر هر ایرانی که یه عمر کار می‌کند و یه کیسه پول برای این تابوت های حلبی میدهد باید به سایپا جایزه نوبل اصلاح جمعیت بدهند چون تا حالا چندین میلیون ایرانی رو راهی قبرستان کرده است پشت ماشین ها شون بنویسید با احتیاط حمل شود شرکت حلب سازی سایپا