گوشی ردمی وای 3

تست مقاومت گوشی شیائومی ردمی وای ۳ را در این ویدیوی دیدنی تماشا کنید

یکی از گوشی های هوشمندی که انتظار می‌رود تا دو روز آینده معرفی شود، ردمی وای ۳ – Redmi Y3 است. دفتر شیائومی در هند، یک ویدیو از تست مقاومت گوشی ردمی وای ۳ را قبل از معرفی دستگاه منتشر کرده است.

اینطور که پیداست، ویدیوی منتشرشده تایید می‌کند که دستگاهی با نام ردمی وای ۳ معرفی خواهد شد. این گوشی هوشمند دارای دوربین دوگانه در بخش عقب بوده که در سمت چپ دستگاه تعبیه شده است، همچنین فلاش LED در پایین سنسورها قرار دارد و یک حسگر اثر انگشت هم در میانه قرار گرفته است. گوشی جدید شیائومی در بخش جلو دارای یک صفحه نمایش با ناچ قطره آب بوده که مکان قرارگیری سنسور سلفی ۳۲ مگاپیکسلی است؛ ردمی وای ۳ را می‌توان نخستین گوشی میان‌رده شیائومی معرفی کرد که مجهز به سنسور سلفی ۳۲ مگاپیکسلی شده است.

این دستگاه به رنگ آبی‌ست، اما به دلیل نوع طراحی که دارد، تمام رنگ‌های رنگین کمان را وابسته به زاویه پرتو نوری که به شیشه عقب برخورد می‌کند، نمایش می‌دهد.

شرکت شیائومی در هند به منظور بررسی میزان مقاومت گوشی، تصمیم گرفت تا آن را در یک سطل زباله مخصوص کاغذ قرار دهد و از بالای چند پله به پایین پرتاب کند؛ به نظر می‌رسد گوشی آسیب ندیده است، اما به دلیل نبود قابلیت مشاهده گوشی از نزدیک، نمی‌توان با قاطعیت گفت که هیچ خراشی پیدا نکرده است. ما به کسانی که قصد خرید این دستگاه را دارند توصیه می‌کنیم تا از یک محافظ استفاده کنند، علی‌الخصوص که هر دو سمت گوشی ردمی وای ۳ از جنس شیشه است.

ویدیوی تست مقاومت گوشی شیائومی ردمی وای ۳

گوشی Redmi Y3 در تاریخ ۲۴ آوریل (۴ اردیبهشت) و در کشور هند معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد که این دستگاه جدید شیائومی علاوه بر داشتن سنسور ۳۲ مگاپیکسلی سلفی، مجهز به باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپری و قابلیت محافظت در برابر قطرات آب خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. سلام
    پیشنهاد میشود لینک دانلود را نیز قرار دهید