چه اتفاقی می‌افتد اگر به مدت یک سال موهایتان را نشویید (گجت تی وی)

اخیرا یک روش مراقبت از مو در سرتاسر جهان سرو صدایی برپا کرد که در آن استفاده از شامپو منع شده است. نام این شیوه nopoo method بوده و افرادی که از آن پیروی می‌کنند اعتقاد دارند شامپو برای موی سر مضر است. اما چه اتفاقی می‌افتد اگر به مدت یک سال موهایتان را نشویید؟ با گجت نیوز همراه باشید.

باور طرفداران شیوه nopoo در این است که اگر هر چیزی که مدرن و محبوب باشد دلیل نمی‌شود که مفید هم باشد. در ابتدای قرن ۱۹ میلادی به افرادی پیشنهاد شد که ماهی یک بار موهای خود را بشویند. دهه ها بعد، اولین شامپوی صنعتی ساخته شد و سپس بازه زمانی شست و شو به دو هفته رسید و شامپو زدن روزانه از ابتدای دهه 1970 فراگیر شد.

طرفداران شیوه nopoo باور دارند که فرمول به کار رفته در شامپو مفید نبوده و شست و شوی روزانه موی سر با شامپو می‌تواند موجب تخریب موهای شما شود. اما اگر موهایمان را با شامپو نشوییم، عدم رعایت نکات بهداشتی چه آسیبی به موهایمان خواهد زد؟

با گجت نیوز همراه باشید چرا که در ویدیوی پیش رو این سوال را جواب خواهیم داد.

۸ دیدگاه

 1. هیچی می گندیم غیر از اینه

  (3)
 2. من روزی دو بار موهامو میشورم

  (0)
 3. چج.ری دلشون میاد اینقدر چرکن باشن

  (3)
 4. اونایی که گفتن ما نشستیم چند سال همش حرف مفته و تبلیغاته

  (1)
 5. همش خالی بندی من از ۱۵ سالگی تا ۳۲ سالگی اصلا نه از صابون استفاده کردم نه از شامپو هیچ اتفاقی هم برای موهام نیافت

  (-1)
  • خفه شو بابا مشکل واسه مغزت افتاده

   (0)
   • خودت خفه شو …فکر کنم برای مغز تو مشکل پیش اومده .. وگرنه من فقط چیزی رو گفتم که انجامش دادم ۱۷ سال تمام از هیچ شوینده استفاده نکردم نه صابون و نه شامپو … حالا مگه تو با شرکتهای شامپو سازی قرارداد داری عصبانی میشی

    (4)
    • سلام من هم یه سالی هست شامپو رو کنار گذاشتم اما از صابون جامد طبیعی زیتون استاده میکنم خوبیش اینه هم تمیز میکنه هم در عرض 5 ثانیه کف کردنش زیر اب میره ریزش موهام هم کمتر شده

     (4)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*