شرایط فروش پژو 405

شرایط فروش پژو ۴۰۵ دوگانه سوز در ۲۲ خرداد ۹۸

شرایط فروش پژو ۴۰۵ دوگانه سوز در ۲۲ خرداد ۹۸ اعلام شد. شرکت ایران خودرو پژو ۴۰۵ جی ال ایکس دوگانه سوز را با هدف تنظیم بازار به صورت فروش فوری به مشتریان عرضه می‌کند.

گروه صنعتی ایران خودرو طرح فروش فوری محصولات خود را با هدف کنترل بازار همچنان ادامه می‌دهد و در ادامه این طرح،‌ خودرو پژو ۴۰۵ جی ال ایکس دوگانه سوز را با قیمت ۶۵ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۴۰۰ هزار تومان در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متالیک به مشتریان عرضه می‌کند. این طرح فروش از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ شروع می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. موعد تحویل این خودرو نیز ۳۰ روزه اعلام شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش پژو ۴۰۵ دوگانه سوز در ۲۲ خرداد ۹۸ را مشاهده می‌کند:

نکته مهم

مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا برای خرید خودرو ثبت نام کرده‌اند، اجازه ثبت نام در این طرح فروش را نخواهند داشت. اگر در چنین شرایطی مشتریان مراحل ثبت نام را انجام دهند، شرکت ایران خودرو به صورت یکطرفه ثبت نام مشتری را باطل می‌کند و وجه مشتری را برگشت خواهد داد.

شرایط فروش پژو ۴۰۵ دوگانه سوز

شرح خودرو کد کلاس رنگ‌های قابل عرضه قیمت
پژو ۴۰۵ جی ال ایکس دوگانه سوز با ترمز ضدقفل و ایموبلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو ۴ بهینه ۲۷۲۳۱ مشکی، نقره‌ای خاکستری متالیک ۶۵ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۴۰۰ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه