شرایط فروش جیلی جی سی 6

شرایط فروش جیلی جی سی ۶ در تیر ۹۸ با قیمت جدید

شرایط فروش جیلی جی سی ۶ در تیر ۹۸ اعلام شد. شرکت خودروسازان بم، نماینده محصولات جیلی در ایران، خودرو جیلی GC6 اکسلنت را به صورت فروش نقدی با قیمت جدید و با موعد تحویل ۳۱ روزه به مشتریان عرضه می‌کند.

شرکت خودروسازان بم به عنوان یکی از مجموعه‌های تولیدی گروه صنایع خودروسازی کرمان موتور، تولید و عرضه خودروهای جیلی در ایران را بر عهده دارد. این شرکت با انتشار اطلاعیه‌ای خودرو جیلی GC6 اکسلنت مدل ۱۳۹۸ را به صورت فروش نقدی و با موعد تحویل ۳۱ روزه به مشتریان عرضه می‌کند. این طرح فروش از ۵ تیر ۹۸ شروع شده است و تا ۱۵ تیر ۹۸ ادامه خواهد داشت. در این طرح فروش قیمت جیلی GC6 حدود ۱۶۲ میلیون تومان اعلام شده است. گفتنی است قیمت جیلی جی سی ۶ در ماه گذشته حدود ۱۵۲ میلیون تومان بود که نشان می‌دهد این شرکت خودروسازی قیمت آن را حدود ۱۰ میلیون تومان در تیر ۹۸ افزایش داده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش نقدی جیلی جی سی ۶ در تیر ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

توضیحات:

۱.‌کلیه هزینه‌ها، مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده مشتری و مصرف کننده گذاشته است بر اساس تعرفه‌های سال ۱۳۹۸ محاسبه خواهد شد. بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو مابه‌التفاوت به عهده متقاضی خواهد بود.

شرایط فروش جیلی جی سی ۶ – تیر ۹۸

نوع فروش قطعی
قیمت مصوب ۱۶۲ میلیون تومان
موعد تحویل ۳۱ روزه
مدل ۱۳۹۸
تاخیر در تحویل ۱ درصد ماهیانه

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خوب نظر خاصی ندارم فقط می تونم بگم که اصلا نمیشه خرید