قیمت گلکسی نوت 10

قیمت گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ برای فروش در اروپا لو رفت

طبق ادعای یک وب‌سایت آلمانی، قیمت گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ (Samsung Galaxy Note10) در اروپا از ۹۹۹ یورو آغاز خواهد شد؛ مبلغی که با ۱۱۲۵ دلار برابری می‌کند.

حداقل قیمت گلکسی نوت ۱۰ پلاس در این افشاگری، ۱۱۴۹ یورو (معادل ۱۲۹۵ دلار) یعنی ۱۵۰ یورو بیشتر از مدل استاندارد اعلام شده است. البته بسته به تخفیفات و شرایط فروش، این ارقام شاید در سایر بازارها اندکی متفاوت باشند. ظاهرا نسخه پایه هر دو دستگاه، برخوردار از حافظه داخلی ۲۵۶ گیگ خواهد بود.

قیمت پایه گلکسی نوت ۱۰ در اروپا، ۹۹۹ یورو

سامسونگ در مورد خانواده نوت ۱۰ بسیار تودار عمل کرده و اطلاعات چندانی را بروز نداده است؛ اما رندرهایی که به بیرون درز کرده‌اند، طراحی مشابه این دو پرچمدار را نشان می‌دهند. تنها تفاوت را باید بزرگ‌تر بودن صفحه نمایش گلکسی نوت ۱۰ پلاس و وجود یک دوربین اضافه در پنل پشتی آن بدانیم.

با توجه به رندرهای اخیر، حذف جک هدفون و دکمه بیکسبی از فبلت های سری گلکسی نوت ۱۰ هم قطعی به نظر می‌رسد. در عوض، دکمه پاور به سمت چپ و زیر کلیدهای کنترل صدا منتقل شده است. هنوز سه هفته تا رونمایی از پرچمداران جدید سامسونگ فاصله داریم؛ اما می‌توان حدس زد که در این مدت، چیزهایی زیادی از آن‌ها خواهیم شنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. خیلی زیاده قیمتش مگه چقدر تغیر کرده

  2. فکر نمیکنم در کل ۱۱۰۰ بیشتر تموم شه

  3. ۱۳۰۰ دلاررر یا خدا چخبره با با