گوشی‌های سری پی هواوی

گوشی های سری پی هواوی با مدل‌های P300 ٬ P400 و P500 گسترده‌تر می‌شوند

ظاهرا به زودی گوشی های سری پی هواوی همراه با رونمایی از مدل‌های P300 ٬ P400 و P500 گسترده‌تر خواهند شد. البته مشخص نیست چه زمانی این سه دیوایس معرفی شوند.

شرکت هواوی چند ماه پیش از نسل جدید گوشی های خانواده P خود شامل سه مدل P30 ٬ P30 Pro و P30 Lite پرده برداری کرد. در حالی که ما انتظار داریم نسل جدید این گوشی‌ها با نام P40 در اوایل سال ۲۰۲۰ معرفی شوند٬ اما حالا نام‌های تجاری به ثبت رسیده‌اند که نشان می‌دهد این شرکت قصد تغییر نام یا احتمالا گسترده‌تر کردن اعضای این خانواده را داشته باشد.

سه نام جدید برای گوشی های سری پی هواوی

گوشی‌های سری پی هواوی

چند روز پیش٬ شرکت هواوی تکنولوژی سه نام تجاری را در دفتر ثبت مالکیت معنوی بریتانیا ثبت کرده است. این نام‌ها به ترتیب عبارت از P300 ٬ P400 و P500 هستند که در دسته بندی کلاس ۹ با توضیح «گوشی‌های هوشمند٬ تلفن‌های موبایل٬ تبلت‌ها» قرار گرفته‌اند. چند نکته‌ی مهم در مورد این نام‌های تجاری وجود دارد که ما را گمراه می‌کنند. این شرکت تا به حال موبایلی از سری P خود را با رقم صدتایی عرضه نکرده است؛ هرچند مشخص نیست این‌ها واقعا چه دیوایس‌هایی هستند!

اما احتمال این وجود دارد که هواوی قصد داشته باشد گوشی های سری P خود را با اضافه شدن چند مدل جدید٬ گسترده‌تر کند. این شرکت در اکتبر سال ۲۰۱۷ نام تجاری Huawei P40 را ثبت کرد که نشان می‌دهد این سری حتما عرضه خواهند شد. طبق معمول گوشی‌های سری پی هواوی در نیمه‌ی نخست سال معرفی می‌شوند و پس از آن‌ها در نیمه‌ی دوم سال شاهد رونمایی از گوشی‌های پرچمدار سری میت هستیم. در همین راستا گوشی‌های سری هواوی میت ۳۰ نیز به زودی معرفی می‌شوند.

اینکه چه زمانی سه گوشی هواوی P300 ٬ P400 و P500 عرضه می‌شوند٬ موضوعیست که گمانه‌زنی در مورد آن بسیار سخت است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. هرچی تنوع بره بالاتر واسه خریدار بهتره

  2. هواوی و شیائومی با گذشت ۶سال هنوز که هنوزه گوشی های اشغال و بنجل تولید میکنن و انشا…در اینده نزدیک شاهد به فنا رفتن و مرحوم شدن این شرکت های بنجل باشیم