بسته های اینترنت روزانه

مقایسه بسته های اینترنت روزانه همراه اول، ایرانسل،‌ رایتل و شاتل موبایل

در این مطلب بسته های اینترنت روزانه و ساعتی همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل موبایل را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم تا ببینیم کدامیک از اپراتورهای تلفن همراه بسته‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر و ارزان تری را ارائه می‌دهند.

با توجه به نیاز روز افزون مردم به خدمات اینترنتی، اپراتورهای تلفن همراه که در صدر آنها همراه اول، ایرانسل، ‌رایتل و شاتل موبایل قرار دارند تلاش می‌کنند تا بهترین کیفیت اینترنت را با قیمت مناسب و تعرفه‌های مقرون‌به‌صرفه به مشترکان خود ارائه دهند تا در یک رقابت داغ، هم مشتریان را راضی نگه دارند و هم سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

بسته های اینترنت همراه در ایران توسط اپراتورهای تلفن همراه در انواع مختلفی به کاربران عرضه می‌شود که یک نمونه از آنها بسته های روزانه و ساعتی است. ما اکنون در این مطلب می‌خواهیم بسته های اینترنت روزانه و ساعتی همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل موبایل را با یکدیگر مقایسه کنیم.

همراه اول از بسته‌های ۶۰ مگابایتی تا ۳ گیگابایتی و همچنین بسته‌های نامحدود و ساعتی را به صورت روزانه در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهد. بسته های روزانه ایرانسل نیز از ۶۰ مگابایت شروع می‌شود و به بسته ۲.۵ گیگابایت در کنار بسته های نامحدود و ساعتی می‌رسد. شرکت رایتل نیز بسته‌های متنوعی با حجم‌ها و قیمت‌های مختلف را ارائه می‌کند و در این بین، بسته های ‌شاتل موبایل تنوع کمتری دارد،‌ اما از نظر قیمتی بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

در ادامه می‌توانید جدول بسته های اینترنت روزانه اپراتورهای تلفن همراه را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید. به نظر شما، کدام اپراتور بسته‌های بهتری ارائه می‌کند و بسته‌های کدامیک از این شرکت‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟

جدول بسته های اینترنت روزانه اپراتورها

همراه اول

بسته های اینترنت روزانه

ایرانسل

بسته های اینترنت روزانه

رایتل

بسته های اینترنت روزانه

شاتل موبایل

بسته های اینترنت روزانه

کمتر از ۱ گیگابایت ۶۰ مگابایت ویژه سیم کارت اعتباری (۱۶۰۰ تومان) ۶۰ مگابایت (۱۶۰۰ تومان) ۴۰ مگابایت (۱۲۰۰ تومان) ۱۰۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایل (۱۲۰۰ تومان)
۱۵۰ مگابایت ویژه سیم کارت اعتباری (۲۷۰۰ تومان) ۱۰۰ مگابایت (۲۲۰۰ تومان) ۱۰۰ + ۱۰۰ مگابایت شبانه (۲۱۰۰ تومان) ۲۵۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایل (۲۶۰۰ تومان)
۲۵۰ مگابایت (۳۶۰۰ تومان) ۲۰۰ مگابایت (۳۲۰۰ تومان) ۰.۱۵ گیگابایت (۲۳۰۰ تومان) ۴۰۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایل (۳۵۰۰ تومان)
۵۰۰ مگابایت (۴۹۰۰ تومان) ۳۰۰ مگابایت (۳۹۰۰ تومان) ۰.۲ گیگابایت + ۰.۳ گیگابایت ساعات افت مصرف (۳۰۰۰ تومان) ۶۵۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایل (۵۰۰۰ تومان)
۷۵۰ مگابایت (۵۹۰۰ تومان) ۴۰۰ مگابایت (۴۵۰۰ تومان) ۰.۲۵ گیگابایت (۳۵۰۰ تومان)
۷۵۰ مگابایت (۵۷۰۰ تومان)
بیشتر از ۱ گیگابایت ۱ گیگابایت (۶۴۰۰ تومان) ۱.۵ گیگابایت (۷۴۰۰ تومان) ۰.۳ گیگابایت + ۰.۷ گیگابایت ساعات افت مصرف (۳۹۰۰ تومان) ۲.۵ گیگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایل (۸۴۰۰ تومان)
۲ گیگابایت (۸۴۰۰ تومان) ۲.۵ گیگابایت (۹۴۰۰ تومان) ۱.۲ گیگابایت (۶۴۰۰ تومان) ۷ گیگابایت شاتل موبایل پلاس (۲۲۰۰۰ تومان)
۳ گیگابایت (۹۹۰۰ تومان) ۳ گیگابایت (۹۰۰۰ تومان)
بسته‌های نامحدود و ساعات خاص ۲۰ گیگابایت از ۲ تا ۷ بامداد (۱۹۰۰ تومان) ۵۰۰ مگابایت از ۲ تا ۷ صبح (۵۰۰ تومان) ۱ گیگابایت شبانه (۷۰۰ تومان)
۵۰ گیگابایت از ۱ بامداد تا ۱۱ صبح (۳۹۰۰ تومان) ۱ گیگابایت از ۲ تا ۷ صبح (۹۰۰ تومان) نامحدود از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر (۲۰۰۰ تومان)
۱ گیگابایت از ۲ تا ۷ بامداد (۹۰۰ تومان) نامحدود ۱ ساعته از ۲ تا ۸ صبح (۹۰۰ تومان) ۳۰ دقیقه نامحدود از ۲ تا ۷ صبح (۵۰۰ تومان)
نامحدود ۲ ساعته از ۲ تا ۸ صبح (۱۵۰۰ تومان) ۳۰ دقیقه نامحدود (۲۵۰۰ تومان)
نامحدود ۳ ساعته از ۲ تا ۸ صبح (۲۰۰۰ تومان) ۴ ساعت نامحدود از ۲ تا ۷ صبح (۲۷۰۰ تومان)
۱ گیگابایت ۱ ساعته از ۸ صبح تا ۲ بامداد روز بعد (۲۰۰۰ تومان) ۳ ساعت نامحدود (۶۰۰۰ تومان)
۲ گیگابایت ۲ ساعته از ۸ صبح تا ۲ بامداد روز بعد (۳۰۰۰ تومان) نامحدود از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر (۲۰۰۰ تومان)
۳ گیگابایت ۳ ساعته از ۸ صبح تا ۲ بامداد روز بعد (۴۰۰۰ تومان)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

 1. قیمتا وحشتناکه چیه اینا!!!!!!

 2. تا زمانی که مدیران بالا دستی فقط به فکر پر کردن جیب خود هستند از پیشرفت خبری نیست ،اونی که برای مردم خدمت خالصانه میکرد دیگر از کار برکنار شد و شورای نانگهبان کسانی را تاید کرد که جز دروغ و پدرسوخته بازی کاری برای ملت نکردند چوب ناسپاسی به دکتر احمدی نژاد دوست داشتنی وخادم واقعی را میخوریم هر چه پیشرفت بود زمان.دولت نهم ودهم بود وهر چه دزدی و کم کاری در این ۶ سال که ۶۰ سال به عقب برگشتیم،قیامتی هم هست

 3. بنظر من اصلا نظر شما در باره گرونی یا ارزانی مهم نیست…تا زمانی که شما و ما بخریم و پول بدیم .همین اش و همین کاسه.است ..خیلی مرد هستین…یکماه..فقط یکماه..تحریم نت کنید…یعنی یک اجماع همگانی میخواد که این اینترنت سرعت پایین را مصرف نکنیم..شما که با کشور خارج مقایسه میکنید..واکنش انها راهم ببینیند..

 4. ایرانسل ۳گیگ ۱۱هزارتومان یک ماه،۵گیگ ۱۳هزارتومان یک ماهه،اما الان ۸گیگ ۲۰تومان،۱۰گیگ ۲۴تومان یک ماهه،تازه میگه نت وفاداری،اگر برنگرده ب قبل،اپراتور ب همراه اول تعویض میکنم

 5. سلام. ایرانسل از هردو اپراتور بهتر بود ولی جدیدا خراب شده.وقیمتها رو برده بالا.با تشکر.

 6. فک کنم ایرانسل و شاتل عملکرد بهتری داشتند

 7. سلام
  به نظر من هیچ کدومشون اصلا خوب نیستن،،،این چه سرعت مسخره ای که ما داریم تو کشورمون از اینترنت استفاده میکنیم،،
  والله الان تو این زمونه عقب افتاده ترین کشور سرعت اینترنتش از مملکت ما بهتره،،،
  تو ایران سرعت ۴ مگ بهمون تینترنت میدن اونم با این قیمت کزایی
  الان تو تمام دنیا اینترنت هاشون با سرعت ۳۲ گیگابایت ارائه میشه اونم با قیمت خیلی ارزون
  این همه عقب موندگی والله نوبره،،،
  الان تو افغانستان سرعت اینترنتی که ملتش استفاده میکنه ۱۲ گیگابایت و ما با سرعت ۴ مگ
  آخه چرا ملت ما رو از تمام منابع پیشرفته دنیا محروم کردین….به خدا ما ملت خوبی هستیم گناه داریم
  تو رو خدا مسعلولین اگه وجدان داربن یه خورده به فکر ملت باشین،،،،ما که همه جوره در کنارتون هستیم،،،
  لااقل کاری کنید مملکت ما به جای اینکه شیاد ها پولهای مملکتو به تاراج ببرن خرج مملکت خودمون کنن،،،
  ما هم پیشرفت و تکنولوژی رو دوست داریم ما هم زندگی کردن خوب رو دوست داریم
  آخه دیگه کی میخواهین به فکر ما باشین…پیر شدیم به والله الان هم که با این همه مشکلات داغون،،،
  لااقل به توصیه های رهبر گوش بدید تا اینجوری مملکتمون رو نچاپن

 8. همشون گرون شدن هیچ کدوم خوب نیست