آپدیت نوامبر 2019 ویندوز 10

آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ برای عموم کاربران در راه است

آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ (Windows 10 November 2019 Update) به زودی در اختیار عموم کاربران قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسانی هم اکنون در دسترس کاربران ویندوز اینسایدر است.

نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ که با نام ۱۹H2 آن را می‌شناسیم٬ آماده‌ی عرضه شده است. این نسخه که بار بچسب آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ عرضه می‌شود٬ به زودی در اختیار عموم کاربران قرار خواهد گرفت و مایکروسافت نیز در یک پست وبلاگی به معرفی آن پرداخته است.

مایکروسافت در این باره می‌گوید:

ما معتقدیم که بیلد ۱۸۳۶۳.۴۱۸ بیلد نهایی است و ما همچنان به تلاش برای بهبود تجربه‌ی کلی ۱۹H2 برای کاربران ادامه می‌دهیم. کامپیوترهای بخش اصلی سرویس‌دهی ما هستند. بیلد ۱۸۳۶۳.۴۱۸ شامل تمام قابلیت‌های آخرین نسخه‌ی ۱۹H2 و همچنین آخرین رفع مشکلات شامل بخش KB4517389 می‌شود. کاربران ویندوز اینسایدر هم اکنون می‌توانند به این نسخه دسترسی داشته باشند. بنابراین نیازی به کار خاصی برای دریافت آن نخواهند داشت.

شباهت بیلد نامبر آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ با ماه مه

غول ردموندی زمان دقیقی را برای انتشار این نسخه روی کامپیوتر عموم کاربران اعلام نکرده است٬ اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که کارمندان مایکروسافت می‌توانند پیش از ۱۷ اکتبر به این نسخه‌ی جدید دسترسی پیدا کنند. آپدیت مه ۲۰۱۹ (نسخه ۱۹۰۳) و آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ (نسخه ۱۹۰۹) نیز همان بسته‌های به‌روزرسانی را به اشتراک گذاشتند و این بدان معناست که تنها گزینه‌ی دریافت آپدیت ماه نوامبر ویندوز ۱۰ نیز دانلود یک پکیج از طریق اپلیکیشن Windows Update است.

مایکروسافت می‌گوید:

تغییر شماره بیلد سیستم عامل از ۱۸۳۶۲ به ۱۸۳۶۳ بدین خاطر است که آن‌ها از محتوای سرویس یکسانی استفاده می‌کنند. این شماره بیلد تجدید نظر شده بین آپدیت ماه مه و ماه نوامبر ۲۰۱۹ معمول است. امروز کاربران آپدیت ماه مه با شماره بیلد ۱۸۳۶۲.۴۱۸ را در اختیار دارند٬ اما کاربران ویندوز اینسایدر می‌توانند آپدیت ماه نوامبر را با شماره بیلد ۱۸۳۶۳.۴۱۸ روی کامپیوترهای خود نصب کنند.

اگر می‌خواهید با تغییرات آپدیت جدید ویندوز ۱۰ بیشتر آشنا شوید٬ توصیه می‌کنیم مطلب زیر را مطالعه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اصلا مفهوم نبود مقالش