خودروهای خودران

ال جی برای شبیه‌سازی خودروهای خودران با شرکت Unity Technologies همکاری می‌کند

شرکت ال جی قصد دارد برای شبیه‌سازی خودروهای خودران با شرکت Unity Technologies همکاری کند. طی این همکاری ال جی از شبیه‌ساز Unity استفاده خواهد کرد.

مهندسان هوش مصنوعی آزمایشگاه دره سیلیکون ال‌جی الکترونیکس (LG Electronics Silicon ValleyLab) با همکاری متخصصان یادگیری ماشینی Unity Technologies درحال توسعه نرم افزار شبیه‌ساز پیشرفته‌ای هستند که توسعه‌دهندگان سیستم‌های خودروهای بدون راننده را قادر می‌سازد آموزش سیستم را سرعت بخشند و ماشین‌های بدون راننده امن‌تری خلق کنند. همکاری شبیه‌ساز آزمایشگاه دره سیلیکون ال جی (LGSVL Simulator) با Unity Simulation باعث می‌شود که پیشگامی و تخصص هوش مصنوعی ال جی در قامت شریکی همراه برای صنعت جهانی اتومبیل، با توانایی‌های مکمل Unity Technologies، خالق پیشروترین پلتفرم توسعه سه‌بعدی برخط جهان ترکیب شود.

جزئیات شبیه‌سازی خودروهای خودران

خودروهای خودران

Unity Simulation در فرآیند توسعه محصول، امکان اجرای هم‌زمان چندین نمونه و سناریوی مختلف را فراهم می‌آورد.‬ همچنین بهره‌گیری از زیرساخت Google Cloud به Unity Simulation اجازه می‌دهد تا هنگام آموزش، آزمون یا اعتبار سنجی محصولات یا سرویس‌های تازه در محیط high-fidelity 3D با موانع کمتری روبرو باشند. Danny Lange قائم‌مقام هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در Unity Technologies معتقد است اپلیکیشن‌های با رویکرد دید-‬کامپیوتری (Computer-vision-oriented) به ویژه برای صنایع اتومبیل‌سازی کاملا کاربردی و یاری دهنده‌اند.‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Seonman Kim قائم‌مقام مهندسی آزمایشگاه پلتفرم پیشرفته (Advanced Platform Lab) ال جی در دره سیلیکون، بر اهمیت همکاری ال جی و Unity تاکید دارد و می‌گوید:‬

اعتماد Unity به شبیه‌ساز LGSVL برای توسعه رانندگی خودران امن و قدرتمند، نشانه واضحی از شروع یک همکاری برنده-‬برنده است.‬ ما با نگاهی رو به آینده به همراه Unity به جستجوی موقعیت‌های جدید برای ورود فناوری‌های قابل اعتنا و اتکا به بازار اتومبیل هستیم.

انتظار می‌رود که همکاری میان دو شرکت در زمینه شبیه‌سازی پیشرفته، عواید فراوانی برای صنعت اتومبیل‌سازی داشته و حرکتی قابل توجه برای آینده خودروهای خودران باشد. توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان ماشین‌های بدون راننده، با اجرای شبیه‌سازی LGSVL روی Unity Simulation می‌توانند به شکل چشمگیری آموزش موازی سیستم‌ها با سناریوهای گوناگون را سرعت بخشند. با بهره‌گیری از آخرین پیشرفت‌های Unity، شبیه‌ساز LGSVL قادر است تا نسخه‌های دیجیتالی فراوانی از محیط‌های جهان واقعی با مدل‌های حسگر دقیق بسازد تا آموزش ماشین‌های بدون راننده به صورت هم‌زمان با چندین سناریو گوناگون قابل انجام باشد.

آموزش و اعتبارسنجی ماشین‌های خودران مثالی برجسته از چگونگی تاثیر محیط‌های مجازی در کاهش چشم‌گیر ریسک و خطر برای ماشین‌ها و محیط اطرافشان است. این موضوع به کسب‌وکارها امکان می‌دهد قبل از ارسال محصول به جاده، سیستم‌های‌شان را تحت آزمون‌های دقیق و تست استرس قرار دهند. شبیه‌ساز LGSVL تکنولوژی‌های پیشرفته ال جی همراه با Tech Stackدیتا-محور Unity و High-Definition Render Pipeline این شرکت، امکان آزمون و آموزش امن‌تری را برای راهبری ماشین‌های بدون راننده فراهم می‌آورد. LGSVL Simulator on Unity Simulation روز پنجشنبه ۲۶ دسامبر طی کنفرانس Unity’s Unite 2019 در کپنهاگ رونمایی شد.‬ ‬

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*