ایسوس

ایسوس به عنوان ارزشمندترین برند تایوانی در سال ۲۰۱۹ معرفی شد

ایسوس به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه فناوری با ارزش ۱.۵۴۹ میلیون دلار توانست به عنوان ارزشمندترین برند تایوانی در سال ۲۰۱۹ معرفی شود.

هر سال در اواخر ماه اکتبر، وزارت خزانه داری تایوان، عملکرد شرکت‌های بین‌المللی تایوانی را به صورت عمومی منتشر می‌کند. طی مراسمی ویژه به میزبانی این وزارتخانه، ایسوس نیز برای هفتمین سال متوالی، لقب ارزشمندترین برند این کشور را با ارزش ۱.۵۴۹ میلیون دلار به خود اختصاص داد. همچنین بر اساس نظرسنجی Interbrand،شرکت ایسوس به عنوان بهترین برند تایوانی در جهان نیز شناخته شد.

مدیر ارشد مالی ایسوس آقای Nick Wu پس از دریافت نشان، سخنرانی خود را این‌گونه آغاز کرد:

Asus با شور و اشتیاق، فناوری‌ها و ابداعات متعددی را برای کاربران در همه جا خلق می‌کند که ایده‌های آن از دل فلسفه در جستجوی شگفتی بلند می‌شود. عنوان هفت سال ارزشمندترین برند تایوانی به طور مداوم، دستاوردی بسیار ویژه است. این دستاورد، تاییدی برای عملکرد ایسوس در پی خلق شگفتی‌ها در همه ابعاد است. ما امروز را جشن می‌گیریم و می‌دانیم که پیگیری‌های ما برای فردایی بهتر ادامه دارد.

ایسوس در سال ۲۰۱۹

Asus در سال ۲۰۱۹ به بازه وسیعی از اهداف خود دست یافت. این شرکت توانست تعداد زیادی از جوایز خلاقانه طراحی را از سخت‌گیرترین رسانه‌های دنیا به خود اختصاص دهد. مجله Fortune بار دیگر ایسوس را به عنوان یکی از تحسین شده‌ترین شرکت‌ها معرفی کرد. در گزارش نشریه Forbes نیز نام ایسوس برای سومین سال متوالی در لیست «محترم‌ترین شرکتهای جهان» قرار گرفته است. علاوه بر این‌ها، ایسوس جوایز متعددی شامل ۲۲ جایزه iF Design، ۲۱ جایزه Red Dot Design و ۴ جایزه Good Design را در سال ۲۰۱۹ در زمینه طراحی به خود اختصاص داد.

ایسوس در سی سالگی

در کامپیوتکس امسال، آقای Jonney Shih میزبان یک کنفرانس خبری ویژه بود که به مناسبت سی سالگی ایسوس ترتیب داده شده بود و در این کنفرانس خبری، محصولاتی ویژه و خلاقانه به نمایش در آمد که در این کنفرانس طرح مفهومی مادربرد Prime Utopia، لپ تاپ ZenBook Pro Duo و مانیتور قابل حمل ZenScreen Touch اوج هنر و خلاقیت ایسوس را به معرض نمایش قرار داد.

به مناسبت سی سالگی Asus، این کمپانی محصولاتی ویژه با نشان ۳۰ سالگی شامل مادربرد Prime X299 Edition 30، تلفن هوشمند ZenFone 6 Edition 30 و لپ تاپ ZenBook Edition 30 معرفی کرد.

ROG و ProArt ابزار حرفه‌ای‌ها

ایسوس از سال ۲۰۰۶ با توجه به دیدی وسیع به آینده گیمینگ، نخستین خط تولید ویژه گیمینگ را با نام Republic Of Gamers برای گیمرها معرفی کرد که در حال حاضر ROG به محبوب‌ترین برند گیمینگ در جهان تبدیل شده است.

در سال ۲۰۱۹ ایسوس زیرشاخه ای جدید را برای حرفه‌ای‌های دنیای طراحی و صنعت با نام ProArt معرفی کرد که مجموعه ای کامل از محصولات برای مهندسان، هنرمندان و طراحان است و بی شک مانند ROG، ProArt نیز به زودی جایگاه خود را بین طرفداران خود پیدا خواهد کرد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*