آپدیت EMUI 10

نسخه پایدار آپدیت EMUI 10 برای هواوی پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو عرضه شد

نسخه پایدار آپدیت EMUI 10 برای گوشی های هواوی پی ۳۰ (Huawei P30) و هواوی پی ۳۰ پرو عرضه شد و فعلا کاربران چینی می‌توانند این به روزرسانی را دریافت کنند.

در اوایل ماه جاری، هواوی لیست جدیدی از گوشی های هوشمند خود را منتشر کرد که به‌روزرسانی پایدار رابط کاربری EMUI 10 را دریافت می‌کنند. طبق این لیست، تعدادی از گوشی های پرچمدار هواوی قرار است تا پایان ماه جاری آپدیت EMUI 10 را دریافت کنند و هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو در ابتدای این لیست قرار دارند.

حالا نسخه پایدار به روزرسانی EMUI 10 برای گوشی های پرچمدار هواوی P30 و P30 Pro عرضه شده است. این به روزرسانی در حال حاضر فقط برای کاربران چینی ارائه شده و همه کاربران معمولی و کسانی که نسخه بتا را دریافت کرده بودند، می‌توانند گوشی خود را به این نسخه به روزرسانی کنند. برای کاربران معمولی، این آپدیت رابط کاربری شما را از ۹.۱.۰.۲۶ به ۱۰.۰.۰.۱۶۶ می‌برد، در حالی که کسانی که نسخه بتا را دریافت کرده بودند، حالا از نسخه ۱۰.۰.۰.۱۵۹ به ۱۰.۰.۰.۱۶۶ می‌روند. حجم این آپدیت EMUI 10 برای کسانی که نسخه بتا را دریافت کرده بودند تقریبا ۱ گیگابایت است و برای کاربران معمولی حدود ۵ گیگابایت خواهد بود.

آپدیت EMUI 10

کاربران گوشی های هواوی پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو در سایر کشورهای جهان، هنوز به روزرسانی پایدار EMUI 10 را دریافت نکرده‌اند و انتظار داریم این اتفاق خیلی زود رخ بدهد. این کاربران می‌توانند به اپلیکیشن HiCare، بخش Services و سپس Upgraded بروند و وضعیت آپدیت خود را بررسی کنند.

آپدیت EMUI 10

تغییرات آپدیت EMUI 10

نسخه پایدار آپدیت EMUI 10 برای گوشی های هواوی پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو ویژگی‌های جدیدی از جمله Dark Mode یا حالت تاریک، طرح رابط کاربری مجله‌ای، استایل جدید رنگ‌های Morandi و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. یعنی الان میشه آپدیت کرد ؟