برنامه PlayGalaxy Link

برنامه PlayGalaxy Link در دسترس کاربران گلکسی اس ۱۰ قرار می‌گیرد

سامسونگ قصد دارد برنامه PlayGalaxy Link را برای دستگاه‌های بیشتری از جمله گلکسی اس ۱۰ منتشر کند. با این اپلیکیشن می‌توانید بازی‌‌های PC را روی گوشی‌های گلکسی استریم کنید.

این سرویس مشابه Nvidia GameStream و Valve Steam Link Anywhere است. دارندگان گوشی‌های گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰+ اولین کسانی بودند که این برنامه را دریافت کردند. اکنون دارندگان گوشی گلکسی اس ۱۰ می‌توانند به این جمع ملحق شوند. قرار است که اوایل ماه دسامبر گلکسی اس ۹، گلکسی نوت ۹، گلکسی A90 و گلکسی Fold نیز به این فهرست اضافه شوند.

برنامه PlayGalaxy Link همچنین اینک در مناطق بیشتری در دسترس قرار گرفته است که عبارتند از: کره جنوبی، آمریکا، انگلیس، کانادا، ایتالیا، هلند، فرانسه، سنگاپور و روسیه. این سرویس در ابتدا فقط در آمریکا و کره جنوبی منتشر شده بود. شما می‌توانید به واسطه برنامه PlayGalaxy Link گوشی خود را با استفاده از وای فای یا داده موبایل (۴G یا ۵G) مستقیما به رایانه شخصی وصل کنید. این تأخیر را تا حد ممکن پایین نگه می‌دارد، ولی اگر سرعت ارتباط پایین باشد، ویژگی Adaptive FPS وارد عمل می‌شود.

برنامه PlayGalaxy Link

از آنجایی که بازی روی رایانه شخصی‌تان اجرا می‌شود، عملکرد و گرافیک بهتری را بدون وارد شدن فشار به باتری گوشی دریافت می‌کنید. همچنین، لازم نیست که دو بار برای دریافت بازی‌ها هزینه پرداخت کنید، ولی می‌توانید روی هر دو پلتفرم بازی کرده و بازی را از همان جایی ادامه دهید که باقی مانده است.

وقتی برنامه PlayGalaxy Link را روی رایانه شخصی‌تان نصب کنید، به طور خودکار بازی‌های نصب‌شده را اسکن کرده و آن‌ها را روی گوشی نمایش می‌دهد. همچنین می‌توانید به طور دستی بازی‌های دیگری را اضافه کنید. توجه داشته باشید که برای نصب این اپلیکیشن حتماً از ویندوز ۱۰ باید استفاده کنید و یک کنترولر بازی نیز لازم دارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*