سریال پایتخت 6

عید سریال پایتخت ۶ پخش خواهد شد؛ آغاز فیلم‌برداری

چندی قبل رسما ساخت سریال پایتخت ۶ تایید شد، اما مشخص نبود که آیا این مجموعه به نوروز ۹۹ می‌رسد یا نه که با آغاز رسمی فیلم‌برداری این فصل، اعلام شد عید امسال می‌توانیم منتظر خانواده معمولی باشیم.

فیلم‌برداری فصل ششم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری روز شنبه ۹ آذر با حضور خانواده مرحوم خشایار الوند کلید خورد. الوند بجز فصل دوم، در تمامی فصل‌های پیشین پایتخت به عنوان نویسنده حضور داشت و متاسفانه اسفند سال گذشته در سن ۵۱ سالگی درگذشت. فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت در ۱۵ قسمت برای پخش در نوروز ۹۹ از شبکه یک سیما ساخته می‌شود.

چندی قبل الهام غفوری به برنامه سلام صبح بخیر گفت شخصیت بابا پنجعلی با بازی علیرضا خمسه در سریال پایتخت ۶ حضور نخواهد داشت، او در این باره توضیح داد:

قصه‌ها طراحی شدند و کار به مرحله نهایی نگارش و دیالوگ‌نویسی رسیده است. خوشبختانه همه بازیگران در کنار ما هستند و برای همه‌شان قصه طراحی می‌شود. احمد مهرانفر هم یکی از نقش‌های اصلی پایتخت است و «ارسطو» می‌ماند. سِیر داستان هم ربطی به «پایتخت ۵» نخواهد داشت و از آن فضا فاصله می‌گیرد.

همچنین غفوری اعلام کرد:

فکر می کنم خارج از ایران هم سکانس‌هایی داشته باشیم، یک سفر داریم که هنوز قطعی نشده است. به هر حال پایتخت سریال مورد علاقه مردم است و باید سفر و جذابیت های این چنینی هم داشته باشد.

در انتها می‌توانید نخستین تصاویر مربوط به سریال پایتخت ۶ را مشاهده کنید.