خدمات پس از فروش هواوی

مادایران و مانترا نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش هواوی در ایران خواهند بود

دو شرکت نام آشنا و قابل اطمینان مادایران و مانترا به عنوان نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش هواوی در ایران معرفی شدند. هواوی این دو شرکت را به عنوان نمایندگان رسمی خود برای اجرای تعهداتش در ایران انتخاب کرده است.

توجه به خدمات پس از فروش و ارائه مناسب آن به مشتری‌ها، یکی از  اصل‌های مهم برنامه راهبردی شرکت هواوی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی هوشمند در جهان است. ارائه خدمات مناسب و استاندارد در ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نمایندگان رسمی خدمات پس از فروش هواوی

شرکت هواوی مانند گذشته عمل به تعهدهای خود را به عنوان بهترین روش برای افزایش رضایت‌مندی خریداران محصولاتش در نظر دارد. همان‌طور که در  ۴ سال گذشته با وجود تحریم‌ها، نه تنها به خدمات‌رسانی ‌به مشتری‌های ایرانی خود ادامه داده بلکه به شکل مستمری فعالیت‌هایش ‌را در ایران گسترش داده است. این شرکت بزرگ چینی به تازگی و پس از بررسی‌های ‌متعدد، دو شرکت نام آشنا و قابل اطمینان «مادیران» و «مانترا» را به عنوان نمایندگان رسمی خود برای اجرای تعهداتش در ایران انتخاب کرده است.

در گذشته شرکت «حامی» خدمات پس از فروش Huawei را بر عهده داشت اما در حال حاضر تمام محصولات هواوی که به شکل رسمی وارد ایران می‌شوند، تحت حمایت خدمات پس از فروش شرکت‌های «مادیران» و «مانترا» هستند. هواوی برای راحتی مشتری‌های خود، روش‌های آسان و در دسترسی را جهت بررسی ضمانت دستگاه‌های خود در نظر گرفته است. به این صورت که اعتبار سنجی گارانتی هواوی از سه طریق ارسال کد IMEI به مرکز پیامکی (۱۰۰۰۴۲۰۰۰)، تماس با مرکز پشتیبانی شبانه‌روزی به شماره ۰۲۱۴۲۰۰۰ یا مراجعه به قسمت پشتیبانی در وب سایت رسمی شرکت هواوی به http://consumer.huawei.com/fa این آدرس امکان‌پذیر است

همچنین برای اطلاع از آدرس، شماره تماس، ساعت‌های کاری و موقعیت مکانی مراکز خدمات مادیران و مانترا بر روی نقشه می‌توان به وب‌سایت ذکر شده و قسمت «مکان مراکز خدمات» مراجعه کرد.

امیدواریم تمام شرکت‌های بزرگ و پیشرو در تکنولوژی‌های روز جهان ‌مانند Huawei، به بهبود کیفیت خدمات، حل مشکلاتی مانند سرگردانی خریداران برای نحوه دریافت خدمات و رفع مشکلات موجود در تامین قطعات محصول در ایران  توجه کنند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*