گلکسی نوت 10-سامسونگ نوت 10

انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس

سامسونگ پس از انتشار نسخه رسمی و پایدار اندروید ۱۰ برای گوشی های سری گلکسی اس ۱۰،‌ به سراغ گلکسی نوت ۱۰ رفت و حالا در حال عرضه اندروید جدید برای این گوشی است.

حدودا دو هفته پس از انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گوشی های سری گلکسی اس ۱۰، حالا سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ نیز می‌تواند این آپدیت رسمی را دریافت کند. گوشی های گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) و نوت ۱۰ پلاس (+Galaxy Note 10) هم زودتر از جدول زمان‌بندی ارائه شده قادر به دریافت نسخه جدید اندروید شده‌اند.

در حال حاضر آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی نوت ۱۰ تنها در کشور آلمان و برای کاربرانی که نسخه بتای وان یو آی ۲ را نصب کرده بودند در دسترس است؛ این آپدیت حدود ۱۴۵ مگابایت حجم دارد و شماره ورژن آن هم N97*FXXU1BSL7 است.

اندروید 10-گلکسی نوت 10

احتمالا سامسونگ طی روزهای آینده، نسخه پایدار اندروید ۱۰ را برای کاربران گلکسی نوت ۱۰ در کشورهای دیگر و آن‌هایی که نسخه بتای وان یو آی ۲ را نصب نکرده بودند نیز منتشر خواهد کرد. کاربران گلکسی نوت ۱۰ طی روزهای آینده اعلان آپدیت را دریافت خواهند کرد اما اگر نمی‌توانید برای نصب این آپدیت جدید صبر کنید، از منوی تنظیمات به بخش آپدیت گوشی خود بروید و بررسی کنید که آپدیت جدید برای شما منتشر شده است یا خیر.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ای کاش برسیشم میژاشتید