اپلیکیشن Your Phone

اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت حالا از تماس‌های تلفنی هم پشتیبانی می‌کند

اخیرا مایکروسافت اپلیکیشن Your Phone را برای همگام‌سازی تصاویر، پیام‌های متنی و نوتیفیکیشن‌ها بین گوشی‌ اندرویدی و رایانه ویندوزی عرضه کرد. حالا تماس تلفنی هم به آن اضافه شده است.

با قابلیت جدید اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت، می‌توانید به طور مستقیم از PC ویندوزی خود به تماس‌های دریافتی پاسخ دهید، یا خودتان با دیگران تماس برقرار کنید؛ بدون آنکه نیاز باشد گوشی‌تان را در دست بگیرید. این چیزی مشابه قابلیت Continuity مک او اس است و ارتباطی پیوسته بین دستگاه‌های شما برقرار می‌کند.

برای استفاده از این ویژگی، Your Phone را از اپ استور ویندوز ۱۰ دانلود کنید. اگر هم از قبل آن را روی گوشی موبایل و کامپیوتر خود داشتید، باید مطمئن شوید که هر دو به آخرین نسخه آپدیت شده‌اند تا قابلیت جدید در آن‌ها فعال باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ویندوز فون، هدف جامعتر و بهتری بود که مایکروسافت رهایش کرد؛ حالا آمده روی تحقق یک هدف جزئی کار میکند
    یعنی مایکروسافت خیلی از اپل عقب‌تر مانده، هرچند ‌ios هم به بلوغ کامل نرسیده؛ و علّت اصلی در خود ویندوز نهفته است
    اگر شرکتها بجای هدفگذاری اندک و نزدیک، روی هدفی فراگیر [البته با بازدهی بیشتر در بلندمدّت] کار میکردند، مشکل مسخرۀ سینک [بین همۀ وسایل الکترونیکی از مُچ‌بند گرفته تا تلویزیون غول‌پیکر] خیلی زودتر حلّ میشد (All in 1 OS)
    مثلاً الآن بستر لینوکس هست ولی مانع اصلی، نوع نگاه به سیستم عامل است
    سیستم عامل، اپی از اپهاست و هیچ فرقی با کوچکترین اپلیکیشن ندارد، جز اینکه شاید بزرگترین اپ باشد؛ و اپی موفق است که اوّلاً رایگان باشد یعنی وسیله باشد نه هدف