رندرهای گلکسی A21 سامسونگ

این رندرها طراحی گوشی گلکسی A21 سامسونگ را فاش می‌کنند

رندرهایی از گوشی گلکسی A21 سامسونگ به بیرون درز کرد که می‌تواند طراحی آن را به رخ بکشد. گلکسی ای ۲۱ جزو گوشی‌های اقتصادی سری گلکسی A سال ۲۰۲۰ سامسونگ است.

سامسونگ تمام نام‌ها از گلکسی A11 گرفته تا گلکسی A91 را برای گوشی‌های سری گلکسی A سال ۲۰۲۰ را رزرو کرده است. یکی از پایین‌رده‌ترین اعضای این خانواده گلکسی A21 سامسونگ است که در رندرهای یک شرکت سازنده‌ی قاب رخ نشان داده است.

گلکسی ای ۲۱ سامسونگ دارای یک بریدگی روی نمایشگر خود برای میزبانی از دوربین تک لنزی سلفی است. اینطور به نظر می‌رسد که سامسونگ طراحی حفره روی نمایشگر را فقط برای مدل‌های گران قیمت‌تر گوشی‌های خود نظیر گلکسی ای ۵۱ و گلکسی ای ۷۱ (که چند روز پیش رسما معرفی شدند) کنار گذاشته است.

رندرهای گلکسی A21 سامسونگ

رندرهای گلکسی A21 سامسونگ

به هر ترتیب گوشی A21 دارای دوربین سه‌گانه‌ای روی قاب پشتی خود است. اگر آن شبیه به گوشی گلکسی ای ۲۰ اس باشد٬ شاهد حضور یک سنسور عریض٬ یک سنسور فوق عریض و یک سنسور تشخیص عمق در این پیکربندی دوربین سه‌گانه خواهیم بود. ضمنا یک اسکنر اثر انگشت نیز روی قاب پشتی گوشی حضور دارد.

گوشی گلکسی A01 سامسونگ نیز بخشی از این نشت خبری است که در مطلبی جداگانه به بررسی آن پرداختیم. طراحی این دو گوشی کم و بیش شبیه به یکدیگر است.

گوشی‌های سری گلکسی ای سال ۲۰۲۰ شامل مدل‌های بیشتری نیز می‌شود. دو مدل پیش از گلکسی ای ۵۱ قرار دارد و دو گوشی گلکسی نوت ۱۰ لایت و گلکسی اس ۱۰ لایت نیز معرفی خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. گارد ژله ای خیلی خوبی داره