اسنپ

مبلغ کمک هزینه خرید بنزین شرکت اسنپ برای رانندگان ۲ برابر شد

مبلغ کمک هزینه خرید بنزین شرکت اسنپ برای رانندگان ۲ برابر شد. گفتنی است این کمک هزینه در ابتدا به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۱۰ هزار تومان بوده که حالا برای حمایت از رانندگان دو برابر شده است.

حدود یک ماه و نیم از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت بنزین می‌گذرد. در همان ابتدا شرکت تاکسی اینترنتی اسنپ برای حمایت از رانندگان خود طرح‌هایی چون اعطای وام و میلیاردها تومان پاداش را در نظر گرفت و حالا در جدیدترین اقدام خود مبلغ کمک هزینه خرید بنزین را برای رانندگان خود را با عنوان کمپین ۱۰۰۱ دو برابر کرده است.

افزایش مبلغ کمک هزینه خرید بنزین توسط اسنپ

این طرح جدید شرکت اسنپ از شنبه ۳۰ آذر به اجرا رسیده است و بر اساس امکان جدیدی که باشگاه رانندگان اسنپ برای رانندگان خود مهیا کرده است، افزون بر دریافت اعتبار سهمیه سوخت از شرکت ملی فرآورده‌های نفتی، کمک‌هزینه خرید بنزین برای پیمایش‌های بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر در هفته نیز برای رانندگان قابل دریافت است.

هزینه دریافتی به این گونه محاسبه خواهد شد که هر راننده‌ای که ۱۰۰۰ کیلومتر اولیه خود را طی یک هفته در سفرهای اسنپ بپیماید، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر بیشتر می‌تواند کمک هزینه خرید بنزین دریافت کند. گفتنی است این هزینه مازاد بر سهمیه‌ای خواهد بود که برای رانندگان تاکسی های اینترنتی در نظر گرفته شده است.

روابط عمومی اسنپ در همین خصوص اعلام کرد مبلغ کمک هزینه این طرح که در شروع به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۱۰ هزار تومان در نظر گرفته شده بود، اکنون در طرح حمایتی جدید، ۲ برابر شده است. از این رو رانندگان عضو ناوگان اسنپ برای هر ۱۰۰ کیلومتر بیشتر، حدود ۲۰ هزار تومان کمک‌هزینه دریافت خواهند کرد. گفتنی است برای دریافت این کمک‌هزینه هیچ نوع محدودیتی وجود نخواهد داشت و به صورت هفته‌ای به اعتبار رانندگان اسنپ اضافه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. اخه ۲۰هزار تومن واسه یک هفته چیه پول یک عدد تن ماهی هستش

  2. خوبه دستشون درد نکنه تمیدوترم هرچه زودتر احرایی بشه تا قیمت اسنپ بیاد پایبن