نظرسنجی هواوی

نتایج نظرسنجی هواوی درباره Y9 Prime 2019 اعلام شد

نفرات برگزیده نظرسنجی هواوی مشخص شدند. هواوی از کاربران دعوت کرده بود بهترین ویژگی گوشی وای ۹ پرایم ۲۰۱۹ (Huawei Y9 Prime 2019) را انتخاب کنند.

هواوی قبل از شروع فروش رسمی گوشی Y9 Prime 2019 و ساعت هوشمند Huawei Watch GT2 از علاقه‌مندان به برند خود دعوت کرد در نظرسنجی با عنوان «انتخاب بهترین ویژگی Y9 Prime 2019» شرکت کنند و بهترین ویژگی‌ گوشی وای ۹ پرایم ۲۰۱۹ را از نظر خود انتخاب ‌کنند و با اشتراک‌گذاری لینکی که به طور اختصاصی و پس از شرکت در نظرسنجی برای آنها ایجاد می‌شود، برای خود رای جمع‌آوری کنند. از ۲۱ آذر تا ۷ دی ماه ۹۸ بیش از ۱۱۲ هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند.

نتایج نظرسنجی هواوی

عکاسی هوش مصنوعی با ۲۲ درصد، دوربین سلفی پاپ آپ با ۲۰ درصد و ظرفیت بالای باتری با ۱۹ درصد به ترتیب بیشترین انتخاب شرکت‌کنندگان نظرسنجی به عنوان ویژگی‌های برتر گوشی هواوی Y9 Prime 2019 بوده است.

طبق وعده‌ هواوی به ۱۰ نفری که توانستند بیشترین رای را بگیرند، یک دستگاه ساعت هوشمند Huawei Watch GT2 به ارزش ۲ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان اهدا می‌شود. همچنین به ۳۰۰ نفر از شرکت‌‌کنندگانی که بیش از ۱۰ رای داشته باشند، به قید قرعه یک بسته هدیه (گیفت باکس) هواوی (به ارزش ۲۰۰ هزار تومان) تعلق می‌گیرد. لیست کامل نفرات برگزیده این قرعه‌کشی در صفحه http://huaweivote.ir قابل مشاهده است.

پشتیبانی هواوی با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۰۰ و همچنین اینستاگرام فارسی هواوی در صفحه huaweimobilefarsi@ آماده پاسخ‌گویی به علاقه‌مندان و برندگان این نظرسنجی است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. چرا مسابقه ش رو نزاشتید الان مه تموم شده دارید جوایز رو میگید مسابقه رو میزاشتید تا ما هم شرکت کنیم

  2. واقعا من قبول دارم کهyo prime هواوی بهترینوشی هواوی هست