خانواده سامسونگ گلکسی اس 20

پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس ۲۰ منتشر شد

پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس ۲۰ (Samsung Galaxy S20) حاوی اطلاعات خاصی نیست؛ اما چهار گوشی را با صفحه نمایش حفره‌دار نشان می‌‍دهد.

انتظار می‌رود اعضای خانواده سامسونگ گلکسی اس ۲۰ را مدل‌های استاندارد، پلاس و اولترا تشکیل دهند. تفاوت آن‌ها باید به ظرفیت باتری، مجموعه دوربین و ابعادشان مربوط باشد. اما یکی از ویژگی‌های مشترک این سه مدل که وب‌سایت SamMobile به آن اشاره کرده، داشتن نمایشگری با نرخ ریفرش ۱۲۰ هرتز است.

پوستر سامسونگ گلکسی اس 20

سال گذشته نقطه قوت برخی از گوشی‌های هوشمند، داشتن صفحه نمایش ۹۰ هرتزی بود و حالا شاید خانواده گلکسی اس ۲۰ روی دست آن‌ها بلند شوند. همان‌طور که می‌دانید، بسیاری از تولیدکنندگان موبایل در محصولات رده بالای خود از پنل‌های ساخت سامسونگ استفاده می‌کنند؛ پس این کمپانی تجربه لازم برای تجهیز پرچمداران خود به چنین نمایشگری را دارد.

تراشه اگزینوس ۹۹۰ هم که ظاهرا قدرت‌بخش گلکسی S20 خواهد بود، توانایی پشتیبانی از نمایشگر ۱۲۰ هرتز را داراست. همچنین در نسخه بتای One UI 2.0، یک منوی مخفی برای حالت ۱۲۰ هرتز وجود داشت. با این حساب، ادعای SamMobile در این مورد بسیار باورپذیر جلوه می‌کند؛ سایتی که منبعی شناخته شده‌ برای افشاگری درباره محصولات معرفی نشده‌ی سامسونگ است.

اخیر دریافتیم که مراسم رونمایی از خانواده سامسونگ گلکسی اس ۲۰ در تاریخ یازدهم فوریه (۲۲ بهمن) برگزار خواهد شد. در این رویداد، شاهد رونمایی از تازه‌ترین گوشی منعطف سامسونگ هم خواهیم بود؛ دستگاهی که از آن با اسامی مختلفی مانند گلکسی فولد ۲، گلکسی بلوم و گلکسی Z فلیپ نام می‌برند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چرا چهارتا موبایل قرار داده؟

    اس ۲۰ + پلاس + اولترا .‌ میشه ۳ مورد..
    آیا se نیز معرفی میشه؟

    یا منظور از گوشی خمیده است؟