فصل 3 کال آف دیوتی موبایل

فصل 3 کال آف دیوتی موبایل با نقشه‌‌ها، اسلحه‌ها و حالت‌های جدید منتشر شد

کال آف دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) که در اکتبر 2019 منتشر شد، به سرعت توجه گیمرهای موبایل را جلب کرد. اکنون اکتیویژن آماده است فصل 3 کال آف دیوتی موبایل را با محتوای جدید منتشر کند. 

کال آف دیوتی موبایل پس از انتشار توانست طرفداران بازی‌های تیراندازی اول شخص در موبایل را به سمت خود بکشاند و خیلی سریع عنوان بهترین بازی موبایل سال را از آن خود کرد. اکتیویژن اعلام کرده است قصد دارد با انتشار فصل 3 کال آف دیوتی موبایل و افزودن محتوای جدید به نسخه موبایلی این فرنچایز محبوب و اضافه کردن حالت‌های بتل پس و پریمیوم پس لحظات اکشن‌ نفس‌گیرتری را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

فصل 3 کال آف دیوتی موبایل

بتل پس به بازیکنان اجازه خواهد داد که آیتم‌های جدیدی را با تکمیل چالش‌های روزانه و هفتگی در مسابقات چند نفره به دست بیاورند. انتظار می‌رود که این حالت جدید از امروز 19 ژانویه به بازی اضافه شود. همچنین حالت جدید پریمیوم پس نیز وجود دارد که می‌توان از طریق امتیازات COD آن را آنلاک کرد و محتویات اختصاصی مانند اسلحه‌ها و اسکین‌های جدید و همچنین قابلیت دستیابی به XP بیشتر برای پیشرفت سریع‌تر را برای بازیکنان فراهم می‌آورد.

علاوه بر مودهای جدید، فصل سوم کال آف دیوتی موبایل دو نقشه جدید به نام Scrapyard و Cage را به بازی اضافه می‌کند. نقشه اول با آخرین به‌روزرسانی در دسترس خواهد بود و نقشه Cage بعدا به بازی اضافه می‌شود. همچنین حالت بازی جدیدی به نام Rapid Fire در بخش چند نفره وجود دارد که تجربه سریع‌تری مانند بازی‌های آرکید را به ارمغان می‌آورد. Warfare حالت بازی جدید دیگری است که دو تیم 20 نفره از بازیکنان را به صورت بتل رویال روی در روی هم قرار می‌دهد.

نظر شما در مورد فصل 3 کال آف دیوتی موبایل چیست؟ آیا شما نیز از طرفداران این بازی موبایلی هستید؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*