گران ترین خودروهای بازار ایران

گران ترین خودروهای بازار ایران

با بررسی سایت‌های خرید و فروش خودرو در ایران توانستیم لیستی از گران ترین خودروهای بازار ایران را تهیه کنیم که قیمتی بین 2 تا 4 میلیارد تومان برای آنها در نظر گرفته شده است.

اگر به سایت‌های خرید و فروش خودرو در ایران مراجعه کنید، شاهد آگهی‌های فروش خودروهایی از برندهای بزرگ جهان چون پورشه، مازراتی، بی ام و، مرسدس بنز، لکسوس، رنجرور و ولوو خواهید بود که بر اساس مدل و سال ساخت دارای قیمت‌های بسیار چشمگیری هستند. در همین رابطه با بررسی این آگهی‌های فروش لیستی از گران ترین خودروهای بازار ایران را تهیه کرده‌ایم که در ادامه با هر یک از این خودروهای گران‌قیمت آشنا می‌شویم.

معرفی گران ترین خودروهای بازار ایران

بنز SL 500

گران ترین خودروهای بازار ایران

در صدر لیست گران ترین خودروهای بازار ایران خودرو بنز SL 500 قرار دارد که در آگهی‌های فروش برای این خودرو در مدل 2013 با کارکرد 7 سال (35 هزار کیلومتر) حدود 4 میلیارد تومان قیمت در نظر گرفته شده است.

رنجرور ایووک

گران ترین خودروهای بازار ایران

در خیابان‌های ایران تعداد اندکی از خودرو رنجرور ایووک با پلاک ملی تردد می‌کنند. این خودرو در آگهی‌های فروش با کارکرد 1000 کیلومتر دارای قیمتی حدود 3 میلیارد و 750 میلیون تومان است.

بی ام و سری 7

گران ترین خودروهای بازار ایران

بی ام و سری 7 که باید لوکس‌ترین مدل این سری دانست، در مدل 2018 و صفر کیلومتر دارای قیمتی حدود 3 میلیارد و 750 میلیون تومان است. همچنین مدل 2017 این خودرو در نوع صفر کیلومتر حدود 3 میلیارد و 600 میلیون تومان قیمت دارد.

بی ام و آی 8

گران ترین خودروهای بازار ایران

بی ام و آی 8 که به عنوان برادر بی ام و سری 7 محسوب می‌شود، برای ورود به بازار ایران با مسائلی مواجه شد و موضوع شماره‌گذاری آن برای مالکان مشکلاتی را به همراه داشت. در آگهی‌های فروشی که برای این خودرو به ثبت رسیده است، مدل 2016 این خودرو با 7 هزار کیلومتر حدود 3 میلیارد و 700 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و مدل صفر کیلومتر آن نیز به مراتب قیمت بیشتری دارد.

ولوو CX90

گران ترین خودروهای بازار ایران

ولوو CX90 که به عنوان یکی از ایمن‌ترین خودروهای جهان محسوب می‌شود در آگهی‌های خرید و فروش خودرو در ایران، برای مدل صفر کیلومتر حدود 3 میلیارد و 650 میلیون تومان قیمت دارد.

پورشه ماکان

گران ترین خودروهای بازار ایران

مالکان پورشه ماکان در نوع صفر کیلومتر و مدل 2017 برای آن در سایت‌های خرید و فروش خودرو ایران قیمت حدود 3 میلیارد 350 میلیون تومان تا 3 میلیارد و 600 میلیون تومان در نظر گرفتند.

لکسوس LX570

گران ترین خودروهای بازار ایران

لکسوس LX570 جزو شاسی بلندهای محبوب و لوکس بازار خودرو ایران محسوب می‌شود که مالکان آن برای مدل 2013 با کارکرد 140 هزار کیلومتر قیمتی حدود 3 میلیارد و 400 میلیون تومان اعلام کردند.

مرسدس بنز کلاس E200

گران ترین خودروهای بازار ایران

در آگهی‌های خرید و فروش برای خودرو مرسدس بنز کلاس E200 قیمت حدود 3 میلیارد و 250 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

مازراتی گرن کابریو‏

گران ترین خودروهای بازار ایران

مدل 2012 مازراتی گرن کابریو‏ بسته به نوع کارکرد در سایت‌های خرید و فروش ایران حدود 3 تا 3 میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

لکسوس RX

گران ترین خودروهای بازار ایران

لکسوس RX با ظاهر جذاب و خشن خود در بازار خودرو ایران از محبوبیت خاصی بهره می‌برد. مالکان این خودرو در سایت‌های خرید و فروش ایران برای آن قیمت بیش از 2 میلیارد تومان را در نظر گرفتند. همچنین مدل صفر کیلومتر این خودرو لوکس دارای قیمتی حدود 2 میلیارد و 980 میلیون تومان در بازار ایران است.

۱۰ دیدگاه

 1. مطالب جالبی بود ولی ماشینهای زیادی هستن که میتونستن تو این لیست باشن.
  مثله پورشه 911 کاررا S , مرسدس بنز S500 , مازراتی گرن کابریو و پورشه کاین توربو و پانامرا توربو.
  البته گران قیمت ترین ماشین ایران همنوزم دسته فراری 458 ایتالیا و مرسدس SLS AMG بلک سریه و خود SLS AMG که من تو اکثر نمایشگاها دیدمش و البته مدل کروکش هم هست

  (2)
  • حرفت درست به این لیست میشه گفت ماشین های پرونی که ممکنه تو خیابون هم ببینیمشون مثلا اون فراری 458 که یکیش تهرانه یکیشم تبریز کلاً انگار نیست یا sls من مدتی هم هست حتی تو عباس آباد تو ویترین مغازه ها هم نمیبینم دیگه ولی i8 و مازراتی رو میشه دید میشه گفت لیست گرونترین هایی که خیلی خاص نیستن ولی گرونن خاص های که دیگه بماند

   (2)
   • کاملا باهتون موافقم 458 و SLS خاص هستن و البته آونتادور.
    تویه ایران ازرا 2019 هم خودرویه خاصیه (با اون قیمت فضایش)البته شنیدم آسان خودرو مجوز هیواندا سوناتایه 2020 رو هم گرفته که خوب اونم قیمتش حدوده 700 تا 900 میشه! در حالی که سوناتا و آزرا جز کشور ما تویه هیچ کشوری خودروه خاصی نیستن

    (0)
 2. واقعا تاسف داره همچین قیمتهایی برای ماشینای با کارکرد سه تا 7 سال.وهمچنین لطفا مدل خودرو ولوو تصحیح کنید xc90 که ایتدا c درج شده

  (4)
 3. تیتر ای مقاله بهتر بو این میشد: چند لحظه بازی با روح و روانتون!

  (8)
 4. خداوندا مگر ما چه گناهی در درگه تو کرده بودیم که در این زمان در ایران متولد شدیم؟؟؟ در غنی ترین کشور جهان ببینید خودروهای مدل 2010یا 2013 چقدر قیمت خوردن… 🤔

  (7)
  • گناهه هممون برده بودن برای اربابای زمینه !
   برده که بنز سوار نمیشه … چه غلطاااا
   برده پاره میشه ارباب کف میکنه …
   الانم به سهم خودمون قانع شیم زر اضافی ممنوع !

   (12)
 5. باور کنید کم هزینه ترین لکسوس lx570 هست و cx90 بیشترین هزینه نگه داری داره فکر کنم

  (2)
 6. قیمتاتون اکثراً دارای اختلاف قیمت چند صد میلیونی و بعضاً میلیاردی هستن
  خیلی گرون قیمت گذاشتین

  (5)
  • داداش ماشینشه حالک رده این قیمت بزاره برای فروش دقیقاً یکی از مشکلات همینه که هیچ نظارتی رو این داستان قیمت گزاری نیست چه ماشین چه خونه الان شما پراید داشته باشد ببر تو دیوار بزار 100 میلیون پایینشم بنویس همینه که هست میخوای بخر نمیخوای نخر این ماشینا تو بازار نیستن طرف انقدذر پول داره که حاضر حتی بیشتر از این رقما هم بده و بخره چون نیست طرف مقابلم اگر دلال باشه تا دین داستان قیمت رو میبره بالا ک پول بیشتری به جیب بزنه

   (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*