ویروس کرونا

ویروس کرونا در مرزهای ایران؛ کروناویروس در آستانه ورود به کشورمان قرار دارد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد ویروس کرونا به مرزهای ایران نزدیک شده و این ویروس مرگبار در آستانه ورود به خاک کشورمان قرار دارد.

ویروس خطرناک و کشنده کرونا (CoronaVirus) به مرزهای ایران نزدیک شده و متاسفانه احتمال ورود این بیماری به کشورمان وجود دارد. در روزهای اخیر مواردی از ابتلا به کروناویروس در کشورهای همسایه و نزدیک ایران از جمله پاکستان، عربستان و امارات مشاهده شده است. به همین دلیل، امروز رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت توییتی را منتشر کرد و به این موضوع واکنش نشان داد. دکتر کیانوش جهانپور در این توییت خود نوشت:

ویروس کرونا به مرزهای ایران نزدیک شده و مشاهده موارد ابتلا در امارات، اقلیم کردستان و موارد مشکوک در عربستان، پاکستان و… از احتمال قریب‌الوقوع ورود کروناویروس به ایران حکایت دارد. مراقبت‌ها و غربالگری ورود ادامه دارد، لکن هیچ‌کدام مانع قطعی و کاملی در مقابل ویروس نخواهد بود.

ویروس کرونا در امارات و عربستان

امروز وزارت بهداشت امارات متحده عربی اعلام کرد که اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور مشاهده شده است. بر اساس اعلام وزارت بهداشت امارات، فرد مبتلا شده به این ویروس از اعضای خانواده‌ای است که از شهر ووهان چین به امارات سفر کرده‌اند. وی اکنون تحت مراقبت پزشکی قرار دارد و حال عمومی او پایدار است.

در روزهای گذشته خبرهایی از ورود کروناویروس به کشورهای عربستان و پاکستان نیز منتشر شده بود. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، یک پرستار هندی که در بیمارستانی در عربستان سعودی کار می‌کند، به ویروس Corona مبتلا شده است. تاکنون آمار کشته شدگان ویروس کرونا به ۱۳۲ نفر رسیده و این ویروس خطرناک و مرگبار پس از چین به چندین کشور جهان از جمله آمریکا، کانادا، تایلند، عربستان، امارات، پاکستان و استرالیا نیز راه پیدا کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

 1. بیاد هم نمیگن چون مردم بفهمن بیرون نمیان !!!!!!! جمعیت نصف خواهد شد ! جون ادما مهم نیس

 2. با توجه به مسئولین بی خردی که بر اساس سهمیه، یک منصب را عهده دار شده اند، اگر این ویروس بیاد تو ایران، کم کم ۱۰۰ هزار نفر کشته میدیم

  باید گریست

  با سپاس

 3. عزیزمن اصلا فرض کن اومده الان به جز مردم عادی مگه تلفاتی دیگه ای هم داره
  عاقا زاده ها هم میگیرن ؟
  مسئولین ؟
  قربانی جنگ و ویروس و……… فقط مردم عادی در راس انها افراد فقیر و مستمند جامعه هستن وای به حال مردم عادی خدا خودش به مردم رحم کنه به خصوص کودکان رو در پناه خودش حفظ کنه

 4. خوردن یه خفاش میوه خوار آلوده به (ویروس کرونا) توسط یک فرد چینى ابله نجس خور ببینید دنیارو به چه گندى کشونده,,!

  حالا ایران که کشور جهان (سوم) محسوب میشه چطور مى خواد با این ویروس مرگبار مقابله کنه؟؟
  ?
  ?
  ?
  ?
  ?
  ?
  خدا مى داند!!