قابلیت جدید اندروید

با قابلیت جدید اندروید می‌توانید بازی‌ها را قبل از دانلود کامل آن‌ها اجرا کنید

کاربران زیادی از اندروید برای بازی کردن استفاده می‌کنند و گوگل برای بهبود این تجربه تلاش می‌کند. بر اساس گزارش‌های اخیر، با قابلیت جدید اندروید می‌توانید بازی‌ها را قبل از دانلود کامل آن‌ها اجرا و تست کنید.

با بهبود عملکرد گرافیکی دستگاه‌ها و همچنین پیشرفت سیستم عامل اندروید، گوشی‌های هوشمند از پس اجرای بازی‌های با گرافیک بالاتر برمی‌آیند. ما اکنون می‌توانیم بازی‌های بیشتری را بر روی گوشی‌های اندرویدی تجربه کنیم و بازار بازی‌های اندرویدی نیز همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

قابلیت جدید اندروید

با این حال، بعضی از بازی‌های بزرگ به زمان زیادی برای بارگیری نیاز دارند. همچنین اینکه یک بازی با حجم بالا را دانلود کنید و آن را دوست نداشته باشید، می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. با این قابلیت جدید اندروید می‌توانید به سرعت بازی خود را تست کنید یا اگر زمان کافی ندارید تا برای دانلود کامل بازی صبر کنید، به کارتان خواهد آمد. گوگل در حال توسعه یک سیستم فایل جدید به نام Incremental File System است که به بازی‌ها اجازه می‌دهد تا قبل از دانلود کامل قابلیت اجرا را داشته باشند.

این سیستم جدید عبارت است از یک سیستم فایل اختصاصی لینکوس که به برنامه‌ها اجازه می‌دهد تا به طور همزمان در حین دانلود فایل‌های باینری و فایل‌های منبع از طریق شبکه، USB و غیره اجرا شوند. این بدان معناست که هنگام اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی با حجم زیاد، می‌توانید تنها قسمتی از محتوای آن را برای اجرا دانلود کنید.

احتمالا باید منتظر این ویژگی جدید در اندروید ۱۲ باشیم

با این حال، یک مسئله در اینجا وجود دارد. برای اینکه بازی به درستی بارگذاری شود، برخی محتوای مهم باید حتما دانلود شود. اگر این محتوا بخشی از دانلود نباشد، اپلیکیشن مورد نظر ممکن است به درستی اجرا نشود یا مکث‌هایی را تجربه کنید. با این وجود، داده‌‌های مهم در بلوک‌های اصلی بارگذاری می‌شوند و این به ندرت اتفاق می‌افتد.

در بسیاری از موارد، پس از دانلود شدن چند درصد از اپلیکیشن، می‌توانید برنامه را بدون مشکل برای تست اجرا کنید. بر اساس اطلاعات منتشرشده از سوی انجمن XDA Developers، این ویژگی احتمالا در اندروید ۱۱ وجود نخواهد داشت و باید منتظر آن در اندروید ۱۲ باشیم. نظر شما در مورد جدیدترین برنامه‌های گوگل برای پیشرفت دادن هر چه بیشتر سیستم عامل اندروید چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*