گوشی گلکسی A21 سامسونگ و گلکسی A31 سامسونگ

گوشی گلکسی A21 سامسونگ در گیک‌بنچ رویت شد؛ گلکسی A31 هم تأییدیه FCC گرفت

گوشی گلکسی A21 سامسونگ به تازگی در سایت گیک‌بنچ رویت شده است. علاوه بر آن، شاهد دریافت تأییدیه FCC توسط گوشی گلکسی A31 سامسونگ نیز بودیم.

سامسونگ خودش را آماده‌ی رونمایی از اعضای جدید خانواده گلکسی A، برای جایگزینی با مدل‌های سال گذشته می‌کند. هفته‌ی گذشته شاهد انتشار اولین رندرها از گوشی گلکسی A21 سامسونگ بودیم و حالا این گوشی در سایت بنچمارک‌گیری گیک‌بنچ رویت شده است.

گوشی گلکسی A21 در سایت گیک‌بنچ

گوشی گلکسی A21 سامسونگ و گلکسی A31 سامسونگ

گلکسی ای 21 با شماره مدل SM-A215U موفق به کسب امتیاز 781 در حالت تک هسته‌ای و 4102 در حالت چند هسته‌ای از آزمایش‌های این سایت شده است. این فهرست،‌ گوشی را با چیپست هلیو پی 35 و یک رم 3 گیگابایتی به نمایش می‌گذارند. گوشی رده ابتدایی سامسونگ اجراکننده‌ی رابط کاربری One UI 2.0 بر پایه‌ی اندروید 10 بوده است. بر اساس آخرین گمانه‌زنی‌ها، یک باتری 4,000 میلی‌آمپر ساعتی، دوربین چهارگانه پشتی و یک نمایشگر Infinity-O دارای حفره از دیگر ویژگی‌های این گوشی هستند.

دریافت تأییدیه FCC توسط گوشی گلکسی A31 

گوشی گلکسی A21 سامسونگ و گلکسی A31 سامسونگ

اما در اخباری مرتبط، گوشی گلکسی A31 به عنوان دیگر عضو این خانواده نیز با شماره مدل SM-A315F موفب به کسب تأییدیه از FCC شده است. فهرست منتشر شده در سایت اف سی سی هیچ یک از جزئیات فنی این گوشی را فاش نمی‌کند، اما حداقل می‌دانیم که در رأس بخش نرم افزاری آن اندروید 10 با رابط کاربری One UI 2.0 حضور دارد، 158.8 میلی‌منر ارتفاع و 72 میلی‌متر نیز عرض دارد.

گلکسی ای 31 نیز اخیراً در سایت گیک‌بنچ رویت شده بود. آن فهرست نشانگر حضور چیپست هلیو پی 65 با 4 گیگابایت رم در زیر قاب دیگر گوشی سری گلکسی ای سامسونگ بود. در آینده‌ای نزدیک می‌توانید اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها را به دست آورید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*