اندروید 10 برای سه گوشی سامسونگ

آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی ای ۸۰ و دو گوشی سامسونگ منتشر شد

آپدیت اندروید ۱۰ برای سه گوشی سامسونگ گلکسی ای ۶ ۲۰۱۸، گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ و گلکسی ای ۸۰ منتشر شد. این به‌روزرسانی سیستم عامل در قالب OneUI 2.0 ارائه می‌شود.

طی ماه میلادی جاری، سامسونگ سیستم عامل اندروید ۱۰ را در قالب دومین نسخه از رابط کاربری اختصاصی خود یعنی OneUI 2.0 به دو گوشی گلکسی ام ۴۰ و گلکسی ای ۷۰s است آورد. به تازگی انتشار آپدیت اندروید ۱۰ برای سه گوشی سامسونگ دیگر نیز آغاز شده تا مجموع گوشی‌های دریافت‌کننده این‌ به‌روزرسانی در ماه مارس به پنج برسد. سه گجت اندرویدی دریافت‌کننده آپدیت، گلکسی ای ۶ ۲۰۱۸، گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ و گلکسی ای ۸۰ هستند.

آپدیت جدیدترین سیستم عامل جدید اندروید برای گوشی Galaxy A7 2018 دارای شماره ورژن A750FXXU4CTBC بوده و حجم آن ۱.۳ گیگابایت است. حالت دارک مود سرتاسری، نسخه جدیدی از ناوبری مبتنی ژست‌های حرکتی در رابط کاربری به همراه سایر قابلیت‌های اندروید ۱۰ با دریافت آپدیت جدید به این گوشی اضافه خواهند شد. به‌روزرسانی، شامل پچ امنیتی ماه مارس گوگل است.

 

سیستم عامل یاد شده برای گوشی Galaxy A6 2018، در قالب آپدیتی با بیلد نامبر A600FNXXU5CTB9 عرضه می‌شود. بچ امنیتی ماه مارس در آن گنجانده شده است. بیلد نامبر آپدیت برای گوشی Galaxy A80 برابر A805FXXU4BTC3 است. یکی از نکات منفی درباره آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی ای ۸۰، حذف ابزار پیش‌‌فرض اضافه شده در OneUI 2.0 به منظور اسکرین رکوردینگ است. همه میان‌رده‌های گران قیمت و پرچمداران سامسونگ با OneUI 2.0 از این قابلیت بهره می‌برند.

کاربران گوشی گلکسی ای ۷ در کشور هند در حال دریافت به‌روزرسانی هستند. انتشار آپدیت اندروید ۱۰ برای گلکسی ای ۶ از کشور فرانسه آغاز شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. با سام. و عرض احترام.
    خواستم عرض کنم که من بعد از دریافت اندروید ۱۰، بر روی A80 ، قابلیت اسکرین رکورد رو هم دریافت کرده و تمام برنامه های قبلی برای این کار رو حذف کردم..
    اگر لازم و صلاح دونستین، مطلب خوبتون رو اصللاح بفرمایید 💙 🌹