فلکس پای 2

Royole از گوشی تاشو فلکس پای 2 با نمایشگر پیشرفته‌تر رونمایی کرد

کمپانی Royole از گوشی تاشو فلکس پای 2 (Flexpai 2) رونمایی کرد. این گوشی به یک نمایشگر انعطاف‌پذیر مجهز بوده و در چند جهت خم می‌شود.

Royol در واقع اولین شرکتی بود که یک گوشی انعطاف‌پذیر به نام فلکس پای را رونمایی کرد. حالا نسل جدید آن، فلکس پای 2 از راه رسیده است. این دیوایس جدید از سومین نسل نمایشگر منعطف Cicada Wing بهره می‌برد که شعاع خمیدگی کمتری دارد و این باعث افزایش روشنایی، کنتراست و زاویه‌ی دید نمایشگر شده است.

سخت افزار قدرتمند در زیر قاب فلکس پای 2

فلکس پای 2

Liu، مدیرعامل شرکت Royole اعلام کرده است که این گوشی جدید از چیپست اسنپدراگون 865 کوالکام با یک مودم 5G قدرت می‌گیرد. نمایشگر آن در حالت عادی 7.8 اینچی با نسبت 4:3 است. یک رم از نوع LPDDR5 و حافظه‌ی UFS 3.0 نیز در دسترس کاربران قرار خواهند داشت؛ هرچند سازنده مقدار آن‌ها را اعلام نکرده است.

سازنده می‌گوید این پنل می‌تواند بیش از 200 هزار بار بدون هرگونه آسیب دیدنی خم شود. در این پنل جدید از متریال میکرو نانو برای بهبود بازیابی و لایه‌برداری استفاده شده است که می‌تواند از حباب افتادن زیر پنل در هنگام باز و بسته کردن جلوگیری کند. به نقل از سازنده، Cicada Wing جدید 1.3 برابر پوشش رنگ بیشتر و 500 برابر کنتراست بهتری را نسبت به یک LCD بالارده ارائه می‌کند. همچنین با یک تراشه مدار مجتمع سفارشی طراحی شده همراه است. این پنل می‌تواند در چند جهت تا و حتی رول شوند. شرکت نیز وعده داده که عملکرد چشمگیر خود را در طول زمان حفظ کند.

نسل جدید گوشی Flexpai که در رویدادی در چین توسط مدیرعامل شرکت رویول معرفی شد، یک برادر ناتنی با برند ZTE نیز خواهد داشت که حاصل همکاری دو شرکت است و به زودی معرفی خواهد شد.